Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Vypočujte si zaujímavé rozhovory, ktoré pre vás nahralo Rádio_FM priamo na Pohode v Rádio(aktívnej) zóne_FM

Vypočujte si zaujímavé rozhovory, ktoré pre vás nahralo Rádio_FM priamo na Pohode v Rádio(aktívnej) zóne_FM

Vďaka Rádiu_FM, ktoré vysielalo priamo z trenčianskeho letiska, ste mohli počuť naživo množstvo koncertov aj tí z vás, ktorí ste na Pohodu prísť nemohli. V Rádio(aktívnej) zóne_FM sa počas Pohody zastavilo aj viacero interpretov a interpretiek a zaujímavých hostí na rozhovor s moderátorskými dvojicami Dominikou a Martinom (Ráno na eFeMku) a Luciou a Vierkou (Popo_FM), a niektorí z nich aj neplánovane zahrali. Ich záznamy si môžete vypočuť tu.

21. júl 2023

Britská kapela Yard Act napríklad prezradila, ako boli šokovaní, keď im zavolal Elton John, či by s nimi nemohol niečo nahrať. Islandská skupina Vök zase vysvetlila, ako súvisí tvorivosť s chýbajúcim svetlom v ich krajine. Na slovíčko sa zastavili aj rapujúci sedemdesiatnici Pete & Bas z Británie či česká kapela Tata Bojs. Nemohli však chýbať ani slovenskí interpreti: hip-hopové legendy A.M.O., Fallgrapp, FVLCRVM, Blame Your Genes, Whithe, Tono S. aj Otec Mirec, Waterbased, The YouniverseRoman Samotný aka DJ Vesnu a ďalší. Do Rádio(aktívnej) zóny_FM zavítali aj Hana Lasicová, či hviezda instagramu Blue Grandma s jej vnukom Markom Pupákom.

Všetky rozhovory a vystúpenia si môžete vypočuť na tomto odkaze.

Yard Act (GB) porozprávali, ako ich prekvapil telefonát od Eltona Johna (Foto: Rádio_FM/Šimon Lupták)

Rapujúci sedemdesiatnici Pete & Bas (GB) s moderátorkami Luciou a Vierkou pred Rádio(aktívnou) zónou_FM (Foto: Rádio_FM/Šimon Lupták)

Slovenská instagramová hviezda Blue Grandma v Rádio(aktívnej) zóne_FM na Pohode 2023 (Foto: Rádio_FM/Šimon Lupták)

Česká skupina Tata Bojs si počas živého rozhovoru stihla urobiť selfíčko (Foto: Rádio_FM/Šimon Lupták)

Neplánovaný minikoncert The Youniverse vo vysielaní Rádia_FM z Pohody (Foto: Rádio_FM/Šimon Lupták)

Jureš Líška a Nora Ibsenová zo skupiny Fallgrapp pred rozhovorom s Dominikou a Martinom (Foto: Rádio_FM/Šimon Lupták)

Blame Your Genes si z rozhovoru v Rádio(aktívnej) zóne_FM odniesol aj novú vizáž, o ktorú sa postarali moderátorky Rádia_FM Lucia a Vierka (Foto: Rádio_FM/Šimon Lupták)

Whithe predviedol svoj live DJ set, ktorý taktiež nájdete v zázname (Foto: Rádio_FM/Šimon Lupták)Posledný rozhovor v Rádio(aktívnej) zóne_FM na tohtoročnej Pohode bol s Romanom Samotným aka DJ Vesnu, ktorý taktiež zahral poslucháčom Rádia_FM (Foto: Rádio_FM/Šimon Lupták)

Všetky živé vystúpenia aj rozhovory z Rádio(aktívnej) zóny_FM si môžete vypočuť na tomto odkaze.