Späť na novinky

Union poistí Pohodu 2018
Union poisťovňa je zárukou, že všetci na Pohode budú v pohode. Okrem toho, že je naším partnerom pre poistenie festivalu, postará sa aj o pohodlie návštevníkov. Počas celého festivalu budú na nich osobne dohliadať anjeli strážni.

12. jún 2018 Union poistí Pohodu 2018

Union poisťovňa zabezpečuje kompletné poistenie nášho festivalu. To začína platiť už pred oficiálnym otvorením brán festivalu, v čase, keď sa na podujatie pripravuje samotný areál trenčianskeho letiska. Poisťovňa zabezpečuje úrazové poistenie pre dobrovoľníkov, brigádnikov a zamestnancov Pohody, ale aj poistenie samotného festivalu a vystupujúcich umelcov. Union pokrýva všetky prípadné škody, ak by došlo k poškodeniu vecí alebo k ujme na zdraví. Ako partner poisťovňa pripravila niekoľko noviniek, ktoré spríjemnia návštevníkom chvíle strávené na Pohode.

Už pri vstupe do areálu dostane každý návštevník dizajnovú šnúrku s programom. Počas celého festivalu budú na ľudí dohliadať anjeli strážni, ktorí budú rozdávať rôzne darčeky, ako napríklad dezinfekčné gély, mentolové cukríky, anjelské tetovačky, voňavé krídelká do auta či malé autíčka. Navyše sa návštevníci festivalu budú môcť s anjelmi odfotiť, a keď zazdieľajú svoje fotografie na vlastných facebookových profiloch s heštegom #UnionNaPohode, budú môcť vyhrať zaujímavé ceny. Union sa okrem pohody postará aj o bezpečnosť návštevníkov. Predtým než si budú chcieť sadnúť za volant, majú možnosť si „fúknuť“ do alkotesteru a zistiť, či môžu v pohode šoférovať. Union poisťovňa je tak garantom toho, aby všetci na Pohode boli v pohode.