Turné Lola Marsh sa presúva na apríl 2022

Turné Lola Marsh sa presúva na apríl 2022

Pre stále komplikovanú situáciu v súvislosti s pandémiou sa manažment kapely Lola Marsh opäť rozhodol presunúť stredoeurópske turné a to na apríl 2022. Kapela sa každopádne nevie dočkať, kedy sa opäť vráti na Slovensko a naživo predvedie skvelé piesne z nového albumu Someday Tomorrow Maybe. Fanúšikov zatiaľ tešia kompiláciami na Spotify ako aj novou hudbou. V týchto dňoch vydali spoločne s kapelou Garden City Movement skladbu Summer Night, ktorá bude súčasťou soundtracku ku hre Fifa 22. Koncerty otvorí talentovaná trenčianska speváčka Nina Kohoutová.  Lístky si na koncerty Lola Marsh si môžete kúpiť na www.pohodafestival.sk/sk/shop.    

28. september 2021

Nové termíny: 22. apríl 2022 – Trenčín (Piano Club), 23. apríl 2022 – Bratislava (Refinery Gallery), 25. apríl 2022 – Žilina (Mestské divadlo).

FB event Lola Marsh v Trenčíne www.facebook.com/events/541428179811829
FB event Lola Marsh v Žilne www.facebook.com/events/156973182059214
FB event Lola Marsh v Bratislave www.facebook.com/events/1944638432347371

Všetci majitelia vstupeniek na pôvodné koncerty si ich môžu uplatniť na presunuté termíny. V prípade, že majiteľom lístkov nové termíny nevyhovujú, môžu požiadať o stornovanie lístka a vrátenie peňazí. Stačí ak na e-mailovú adresu shop@pohodafestival.sk pošlú číslo objednávky a číslo účtu vo formáte IBAN (kam máme peniaze vrátiť). Nárok o refundáciu si môžu záujemcovia uplatniť najneskôr do konca októbra 2021. Refundácie budú spracované a odoslané do konca roka 2021.

LOLA MARSH

Hudobná láska na prvé vypočutie – aj tak sa dá opísať vzťah festivalu Pohoda a jeho návštevníkov k izraelskej kapele Lola Marsh. Už pri premiére na Slovensku v roku 2014 vystúpili ako neznáma kapela na našom hlavnom pódiu. Chémia zafungovala okamžite. Nasledovalo turné, viaceré sólo koncerty i ďalšie vystúpenia na Pohode. V júni 2017 vydali debut Remember Roses, ktorého úspech sa ihneď premietol do skvelých čísel počúvanosti na rôznych streamovacích službách a celkovo rastúceho záujmu o túto fantastickú kapelu. Ich piesne sa začali objavovať vo viacerých reklamách (eBay, Crédit Agricole) a začali  si ich vyberať aj filmoví či seriáloví producenti. Za cover hitu Carsona Parksa „Something Stupid“ k seriálu Better Call Saul získali začiatkom februára cenu za najlepšiu skladbu na 10. ročníku Guild of Music Supervisors Awards. Azda ich najväčší hit „You’re Mine“ využil Netflix aj vo svojej „valentínskej“ filmovej novinke To All the Boys: P.S. I Still Love You. Ich aktuálnou novinkou he pieseň Summer Night, ktorú vydali spoločne s kapelou Garden City Movement a objaví sa tiež ako súčasť soundtracku ku počítačovej hre Fifa 22.