Späť na novinky

The Last Days of Jesus a Bratislava Burlesque na Pohode 2019
Po dlhých 18-ich rokoch sa predstaví na Pohode bratislavská gothic-rocková kapela The Last Days of Jesus. Ich tretie vystúpenie na našom festivaleale nebude žiadnym spomienkovým koncertom, ale strhujúcou live show pre divákov nad 18 rokov. Čakajú na vás živý joker (Diamond Fairy), zvodné tanečnice z Bratislava Burlesque ako aj songy z čerstvého singlu Oh no! i zopár tajných bodov programu. 

10. jún 2019 The Last Days of Jesus a Bratislava Burlesque na Pohode 2019

The Last Days of Jesus hrali na pódiách od Las Vegas po Petrohrad, od Edinburgu po Neapol. Spolu koncertovali v 20 krajinách. O stage sa delili aj s takými legendami ako The Damned, New Model Army či Visage. Ich tvorbu sa recenzenti pokúšali ich opísať ako gothic rock, death rock, gothic house, gothic punk, electro punk cabaret, dark rockabilly circus,...

The Last Days of Jesus doposiaľ vydala 6 albumov, 1 live album, 5 singlov a vytvorila hudbu ku knihe, divadlu i filmu. Najnovší album s názvom "The Last Circus“ vydali pred dvomi rokmi a je plný smutných hitovm i šialených šansónov. Hosťovala na ňom známa jazzová speváčka Hanka G., kontrabasista Fabko, trubkár Maťo Korbelič či francúzska multiinštrumentalistka Hellebore. V týchto dňoch pripravujú spoločný song so slovenskou Ska legendou Polemic. Aktuálne tvorí kapelu Mary0, Feššy, Anjou, dr. a Bajo.