8. — 10. júl 2021
Letisko Trenčín 8. — 10. júl 2021
Rušíme koncerty Lola Marsh v Žiline, v Bratislave a v Trenčíne

Rušíme koncerty Lola Marsh v Žiline, v Bratislave a v Trenčíne

V súvislosti so šírením koronavírusu na Slovensku sme sa spolu s kapelou Lola Marsh rozhodli zrušiť zvyšné koncerty ich slovenského turné. Kultúrne podujatia postupne zrušili viaceré samosprávy a podobné odporúčania prišli zo strany autorít aj vo vzťahu k súkromným organizáciám. Ako sme už skôr avizovali, po celý čas sme sledovali vývoj a vyjadrenia odborníkov a postupujeme podľa ich odporúčaní.

09. marec 2020

Ďakujeme kapele i Nine Kohoutovej za fantastický koncert v Košiciach a dúfame, že sa k nám Lola Marsh vrátia aj s novým albumom čo najskôr. Keďže Slovensko je v podstate druhým domovom kapely, už teraz prejavila veľký záujem o návrat. Pokúsime sa turné zorganizovať tak, aby sa uskutočnilo vo všetkých spomínaných mestách.

Ľuďom, ktorí mali lístky na zrušené koncerty budeme vracať vstupné, keďže ide o viac ako 2000 ľudí, poprosíme o trpezlivosť. Proces vracania chceme uzavrieť do konca marca 2020. Info ako postupovať nájdete na našich sociálnych sieťach a na webstránke www.pohodafestival.sk. Na e-mailovú adresu shop@pohodafestival.sk nám prosím pošlite číslo objednávky a číslo účtu vo formáte IBAN (kam vám máme peniaze vrátiť). Prosíme, aby ste si uplatnili nárok na refundáciu najneskôr do 27. marca 2020.

Ďakujeme vám za obrovský záujem o koncerty Lola Marsh, táto situácia nás veľmi mrzí, no berieme vážne postoj zodpovedných inštitúcií i výzvu samospráv a postupujeme v súlade s odporúčaniami odborníkov zo Slovenska i zo zahraničia. Zdravie a bezpečnosť sú vždy na prvom mieste.