Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Pripravujeme sa na slnečné dni Pohody

Pripravujeme sa na slnečné dni Pohody

Ešte pred aktuálnymi predpoveďami, ktoré nám sľubujú slnečné a teplé počasie, sme na rok 2024 výrazne navýšili počet slnečníkov so sedením, rozšírili sme zatienenú plochu tiež so sedením, tú sme ešte dnes rozšírili o ďalšie stovky metrov štvorcových. Rozšírili sme aj zatienené  plochy festivalových scén a barov. Veľa tieňa sľubujú aj partnerské zóny. Počas celého dňa budeme polievať festivalové dráhy, špeciálne rozprašovače budú aj na sprchách pred Urpiner stageom. 

09. júl 2024

Samozrejmosťou je pitná voda k dispozícii bez obmedzenia. Prosíme, využívajte hlavne hygienickú zónu pred Urpiner stageom, kde je prívod pitnej vody z vodovodu – t.j. sa nemôže minúť. V druhej časti areálu bude k dispozícii len v prvom návoze viac ako 80.000 litrov vody v cisternách, tá sa bude dopĺňať podľa potreby. Prosíme, na cisternách vždy po použití uzavrite kohútiky, aby nám voda zbytočne nevytekala. Dodržiavajte pitný režim, samozrejmosťou je široká ponuka nápojov vo festivalových baroch.

Pri vyšších teplotách myslite viac na hygienu, vo zvýšenej miere dodržiavajte hlavne hygienu rúk. Vo WC zónách budú k dispozícii dezinfekčné gély.

Pripravujeme sa na horúce dni, prosím, myslite na svoje zdravie aj vy. Noste šiltovky, klobúky či akékoľvek pokrývky hlavy, používajte opaľovacie krémy, veľa pite a dodržiavajte hygienu. Veríme, že spolu prežijeme radostné slnečné dni plné pohody.