Späť na novinky

Predpredaj chatiek Inovec a stanov Tent Inn
Od dnes si môžete v našom shope rezervovať útulné chatky Inovec a miesta v stanovom hoteli Tent Inn. Okrem výhodnej polohy v bezprostrednej blízkosti areálu a vlastnej recepcie je súčasťou týchto foriem ubytovania aj zariadenie, vďaka ktorému výrazne odľahčite svoj batoh. Tento rok dávame do predaja 30 chatiek Inovec za 229 € a miesta v stanoch Tent Inn si môžete prenajať za 49 €. Ubytovanie s vyšším komfortom sa u nás teší čoraz väčšej obľube, čoho dôkazom sú rekordne rýchle predpredaje chatiek ako aj rastúci počet predaných stanov v hoteli Tent Inn. 

28. september 2017 Predpredaj chatiek Inovec a stanov Tent Inn

CHATKY INOVEC
Medzi najobľúbenejšiu možnosť ubytovania na festivale Pohoda patria rozhodne drevené chatky. Chatky Inovec, ktoré sú výlučne v produkcii nášho festivalu, pripravil náš kolega Vlado Jurčák. Pomenovali sme ich podľa najvyššieho vrchu viditeľného z Trenčína – Inovec. Súčasťou vybavenia chatky pre dve osoby je matrac, vankúše, prikrývky, plachta a solárne svetielko. Dvojmiestne Chatky Inovec sú mimoriadne útulné. Cena za prenájom chatky pre dve osoby na tri noci je 229 €. Chatky Inovec sú umiestnené v stanovom mestečku Biskupice. Chatka je určená pre dve osoby na celý festival od 5.7.2018 od 14:00 hod do 8.7.2018 10:00 hod.

STANY TENT INN
Stanový hotel má skvelú polohu hneď pri festivalovom areáli. Má vlastnú recepciu s ochotným personálom, ktorý vás v prípade potreby zobudí na koncert. Tento rok si môžete prenajať stan pre dve osoby s dvomi karimatkami a dvomi dekami v našom shope na tri noci za 49 €. Minulý rok sme počet stanov Tent Inn pre veľký záujem dvakrát navýšili a zväčšoval sa aj samotný areál pre ne určený. Aj tentokrát sme dali do predaja od začiatku všetky dostupné stany Tent Inn. Záujemcom preto odporúčame, aby sa poponáhľali.