9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020
Predaj miest vo Family Parku a Silent Campe

Predaj miest vo Family Parku a Silent Campe

Po včerajšom expresnom vypredaní chatiek, sme dnes pridali do shopu stanové miesta vo Family Parku a Silent Campe, obe za 9,90 €. 

22. november 2019

Camping Family Park - 9.90 € www.pohodafestival.sk/sk/product/camping-family-park-2020

This camping is part of Family park area and its infrastructure, while being the calmest place at the festival. Accommodation is possible only with kids up to 12 years of age (included) present at the registration. 1 voucher is valid for one tent, which will be marked with a sticker. Tents without valid stickers will be removed and stashed at the camp manager's office. Camping in Family camp without this voucher will not be possible. Thanks for understanding.

Family & Silent Camp - 9.90 € www.pohodafestival.sk/sk/product/family-silent-camp-2020

Špeciálny Family & Silent Camp nie je súčasťou Family parku. Návštevníci v tejto zóne budú bývať v kľudovej zóne. Ubytovanie je určené primárne pre rodiny s deťmi ale aj starších návštevníkov či ľudí, ktorí hľadajú v stanovom tábore tichšie prostredie a väčší pokoj. Povinná rezervácia stanového miesta v tejto zóne je spoplatnená symbolickou sumou 9,90 €. Jeden voucher je platný práve pre jeden stan. Umiestnenie bude vyriešené na mieste, postará sa oň camp manager a jeho tím. Prosíme o rešpektovanie ostatných návštevníkov a dodržiavanie kľudového režimu. Ďakujeme :)