9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020
Pohoda Párty 19.3. v bratislavskej A4

Pohoda Párty 19.3. v bratislavskej A4

Tricot sa vracajú... V sobotu 19. marca si s nimi v A4-ke na Pohoda párty zahrajú aj slovinskí hardcore šialenci It’s Everyone Else a domáci post rockoví The Ills. Chýbať nebudú ani DJ-i a Pohoda Shop. Lístky na Pohoda Párty si môžete kúpiť v sieti Ticketportal v predpredaji za 10 €. Na mieste bude cena vstupeniek 15 €. Začiatok akcie je naplánovaný na 19:00.

17. február 2016

Lístky si môžete kúpiť tu: www.ticketportal.sk/event.aspx?id=21769

TRICOT
Tricot je math-rocková smršť z Japonska. Ich hudbu definuje divokosť, muzikálnosť a nespútaná energia. Na jar sa chystajú na svoje ďalšie európske turné s názvom Face to Face. Po parádnych koncertoch v Košiciach, Žiline a štyroch vystúpeniach počas dvoch ročníkov na Pohode sa prvýkrát predstavia v našom hlavnom meste.

 

IT’S EVERYONE ELSE
Lucijan Prelog a Pika Golob miešajú vo svojej hudbe industrial, hardcore, rock, noise a pop. Na konte majú albumy „Is it Me?“ a „New religion“ a kvantum koncertov s parádnymi ohlasmi naprieč Európou. Skladbu „Grinder's Lament“ zaradil Guardian v máji 2014 medzi 5 trackov, ktoré si musíte vypočuť.

 

THE ILLS

Domácu scénu zastúpia na Pohoda Párty bratislavskí The Ills. Štvorica lavíruje na pomedzí žánrov math-rock, shoegaze a post-rock. Prejav kapely charakterizuje špecifická snová atmosféra ich inštrumentálnych skladieb. The Ills patria medzi najaktívnejšie slovenské kapely. Na konte majú kvantum koncertov v zahraničí, ako aj na najväčších domácich podujatiach. Aktuálne dokončujú svoj štvrtý štúdiový album.