Späť na novinky

Pohoda Deň_FM 18. mája aj s Lola Marsh
V spolupráci s Rádio_FM sme 18. mája pripravili už tradičnú celodennú warm-up akciu Pohoda Deň_FM. Od skorého rána sa s nami môžete stretnúť v štúdiu č. 5. Slovenského rozhlasu. Prezradíme viaceré novinky 20. ročníka Pohody, môžete nás vyzvať v stolnom futbale a vypočuť si naživo viaceré skvelé koncerty. Čerešničkou tohto ročníka bude koncert skupiny Lola Marsh.

04. máj 2016 Pohoda Deň_FM 18. mája aj s Lola Marsh

Pred pár dňami ich vystúpenie na festivale Le Printemps de Bourge vychválil Le Monde. 18. apríla pre nás nahrali video, v ktorom spievajú, ako sa tešia na svoj návrat na Pohodu. O dva týždne zahrajú slovenským fanúšikom naživo v Slovenskom rozhlase počas Pohoda Dňa_FM. Koncert Lola Marsh ale nebude jediným milým prekvapením tradičnej akcie pred našim festivalom. 

Okrem koncertov a tlačovej konferencie nebude chýbať ani tento rok Pohoda Shop či stolnofutbalový turnaj. Na tlačovke prezradíme nové mená a ďalšie novinky programu Pohody 2016. Na najrýchlejších čaká v Pohoda Shope špeciálna akcia – od ôsmej ráno spustíme predaj 20 kusov permanentiek za zníženú cenu 79 €. Po ich vypredaní pribalíme ďalším záujemcom k lístkom za 89 € menší darček z nášho shopu. Tým, ktorí nemôžu prísť do Bratislavy osobne, prinesie atmosféru Pohoda Dňa_FM v živom vysielaní Rádio_FM. Ďalšie podrobnosti už čoskoro.

FB event: www.facebook.com/events/1620538901605443