Letisko Trenčín 6 — 8 júl 2023
Novinkou Pohody je náš vlastný festivalový magazín

Novinkou Pohody je náš vlastný festivalový magazín

Tak tieto fotky nám robia veľkú radosť. U nášho výhradného tlačového partnera Bittner už tlačia a viažu aj náš nový festivalový magazín. Obdivujeme, ako stíhajú výrabať kilometre štvorcové festivalových banerov, rôznych tlačovín a k tomu 35 tisíc kvalitných magazínov. Ten je v podstate zlúčením niekdajšieho bulletinu a časopisu. Znížili sme rozsah papierových tlačených materiálov, zrušili sme plastové obaly a zároveň prichádzame s formátom, ktorý považujeme za ideálny, graficky mimoriadne spracovaný a informačne veľmi silný.   

01. júl 2022

Magazín v našej vlastnej réžii sme si prvýkrát vyskúšali na Pohode on the Ground a hneď bolo jasné, že ho chceme mať aj na veľkej Pohode. Nájdete v ňom rozhovory s kapelami, line-up, informácie o sprievodnom programe, praktické informácie ale aj módnu sekciu. Sú tu aj tipy tímu Pohody a návštevníci prispeli svojimi vtipnými príhodami. Stierateľná vnútorná časť obálky poteší niekoľkých víťazov vstupeniek na Pohodu 2023 a Pohoda Indoor Camping Festival.

Redakciu viedol opäť Samuel Marec a okrem neho textami prispeli Krištof Budke, Viktor Jenčuš, Alžbeta Vrzgula, Juraj Gábor, Ferči Malík, Vlad Jaremčuk, Michal Sládek, Ivo Páleník a Anton Repka. Na naše chyby či preklepy sa opäť pozrela Jana Vicenová.

Magazín zdobia aj ilustrácie, o ktoré sa postaral Matej Mihályi a celé to dali následne vizuálne dokopy Tereza Maco, Zuzana Liptáková a Jozef Sklenka. Produkciu mal na starosti Gabriel Sebő.

Magazín bude aj v anglickej verzii, ktorú preložil Filip Molčányi (sprievodné aktivity preložili Katarína Fetrová a Katarína Šefčíková).

Už čoskoro bude hotová aj naša nová mobilná aplikácia, ale o tej až neskôr ;)