Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Nina Kraviz – techno zo Sibíri

Nina Kraviz – techno zo Sibíri

Jedna z najvýznamnejších postáv svetovej elektronickej scény. Nina Kraviz (Нина Кравиц) vystúpi na Pohode 2016.

01. apríl 2016

Rodená Sibírčanka, producentka a DJka je známa vďaka vášnivému neustálemu hladu po nových i starých nahrávkach a zvukoch. Jej mimoriadna chuť po výstrednej elektronickej hudbe viedla k založeniu vlastného vydavateľstva трип (Trip). V roku In 2015 bol трип magazínom Mixmag vybraný  za najlepšie vydavateľstvo roka. Od tohto roku je pravidelným hosťom BBC Radio 1 Residency show.

Video:https://www.facebook.com/NinaKravizMusic/videos/1023861357628789/

Sibírska trendseterka je známa aj pre jej hudobne nekompromisné energické DJ vystúpenia, počas ktorých zahrá aj to, čo by sa mnohí iní neodvážili s neuveriteľne úprimným prepojením s publikom. Vďaka tomuto jedinečnému pocitu spolu s nekompromisným postojom a charizmatickým pódiovým prejavom si Nina Kraviz vyslúžila pozíciu elektronického headlinera na najväčších svetových festivaloch Coachella, Amsterdam Dance Event, Awakenings, Sonar, DEMF a mnohých ďalších. Kraviz je jedným z mála DJov, ktorí si dokážu podmaniť veľký dav ako aj udržať magickú atmosféru vystúpenia v malom intímnom klube.
Nina Kraviz @ Torino: https://www.facebook.com/NinaKravizMusic/videos/1164256396922617/

Nina pravidelne hráva v najprestížnejších kluboch v Európe, Japonsku a Severnej Amerike: Concrete v Paríži, legendárny Robert Johnson v Offenbachu, Air v Tokiu, Fabric v Londýne, Berghain v Berlíne, Output v New Yorku. Počas posledných rokov je výrazná aj jej prítomnosť v kluboch na Ibize. Bola pravidelným hosťom v klube Richieho Hawtina (Enter) až do jeho zatvorenia, v klube DC-10, na Cocoon párty a v Amnesii a Revolution party Carla Coxa v klube Space.