Späť na novinky

Náš Mišo – Sláďo sa stal otcom, vitaj Júlia :)
Keď sme pred pol rokom začali chystať Pohoda Párty s Lola Marsh, pôvodne sme uvažovali, že o afterparty by sa mohol so svojim eklektickým setom postarať DJ Džbán. Od tohto plánu sme ale čoskoro upustili, keďže DJ Džbán (aka doktor architektúry Michal Sládek, šéf produkcie Pohody, najmierumilovnejší eko-terorista, propagátor worldmusic i francúzskej kultúry) sa mal stať v polovici októbra prvýkrát otcom. Presne podľa odhadov lekárov, dnes popoludní priviedla na svet jeho milovaná Romana dcérku Júliu.

17. október 2017 Náš Mišo – Sláďo sa stal otcom, vitaj Júlia :)

Michal je v kolektíve Pohody mimoriadne obľúbený a známy aj ako nepriestrelný obranca stolného futbalu a vášnivý komentátor našich vzájomných súbojov. Vždy má po ruke „bezodný džbán“ prirovnaní zo zvieracej ríše (postreh ako veverička, rýchly ako lastovička, slizký ako slimák...). Tvojimi slovami by sme ti radi popriali, aby si bol ešte lepším a starostlivejším partnerom a otcom, než tučniak.

Všetky tri deti, narodené tento rok v najužšom tíme Pohody, prišli na svet so špecifickým zmyslom pre „tajming“ v čase najväčších udalostí, ktoré sme počas roka pripravovali. Majkin Šimon sa narodil tesne pred Pohoda Dňom_FM, Tónova Miriam pár hodín po Pohode a Michalova Júlia v čase Jesennej Pohoda Párty. Naše firemné akcie budú odteraz ešte o čosi veselšie.

Blahoželáme Mišo a Romana, vitaj Júlia. Tešíme sa na vás :)

FOTO: Anton Sládek