Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
MTBIKER zastreší na Pohode servis pre tých, ktorí prídu na festival na bicykli

MTBIKER zastreší na Pohode servis pre tých, ktorí prídu na festival na bicykli

MTBIKER je najväčší a najnavštevovanejší cyklistický portál v regióne V4, ktorý podporuje komunitu cyklistov a cyklistiek, ako aj outdoorových nadšencov a nadšenkýň. Od roku 2014 prevádzkuje e‑shop s najširšou ponukou, dobrou dostupnosťou a najrýchlejším dodaním. Podporuje cyklistiku v akejkoľvek podobe, či už športovej, rekreačnej, alebo cyklodopravnej. Preto sa tento rok rozhodli pomôcť všetkým, ktorí sa na Pohodu dopravia na bicykli.

07. júl 2024

Služby zastrešované MTBIKERom na Pohode:
- Servis 12 hod denne od 8:00 do 20:00 na oboch bike parkingoch pri vstupe do areálu
- Stačí navštíviť stánok MTBIKER s platnou páskou na festival Pohoda (na ruke)
- Na mieste ti ZADARMO nastavia brzdy, radenie, vyčistia a premažú reťaz, vymenia dušu v kolese v prípade defektu, dotiahnú všetky uvoľnené skrutky a matice
- Spravia všetko čo je v ich silách, aby bol tvoj bicykel opäť pojazdný a ty si môžeš bezstarostne užívať festival a prepraviť sa do mesta alebo domov bez akýchkoľvek problémov
- V prípade nutnosti výmeny nejakého komponentu ti radi poskytnú zľavu na ich eshope za registráciu a odber newslettra. Komponent si môžeš objednať a dať vymeniť na ktorejkoľvek MTBIKER predajni v Bratislave, Hrádku, Žiline, alebo Brne.

MTBIKER sa podieľajú aj na technickej podpore pri prvom oficiálnom cyklopelotóne na Pohodu – YAZDA POHODA. Ak chceš prísť na Pohodu z Bratislavy na bicykli aj s YAK.SHOM, tak sa neváhaj registrovať.