Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Line-up Pohody 2016 v desiatke najlepších v Európe a ďalšie nominácie

Line-up Pohody 2016 v desiatke najlepších v Európe a ďalšie nominácie

Mimoriadne nás potešila nominácia na European Festival Awards (EFA) v kategórii „Najlepší line-up“. O desiatke finalistov rozhodovalo 25 promotérov a 10 ďalších profesionálov (novinárov, organizátorov hudobných konferencií...) z celej Európy. Spolu s nami sú v tejto kategórii aj Glastonbury, Primavera, Roskilde či Paléo. Pohoda je jediným nominovaným festivalom zo strednej Európy. Dvaja z našich umelcov – PJ Harvey a Sigur Rós sú nominovaní v ďalšej kategórii v rámci EFA – „Headliner roka“. 

06. október 2016

V rámci ankety sme tiež tradične „nasadení“ na ocenenie „Najlepší stredne veľký festival“. Okrem toho sme nominovaní aj v ankete UK Festival Awards v kategórii „Najlepších mimo-britských festivalov“. O tom, či sa okrem kategórie „Najlepší line-up“ ocitneme aj v užšej nominácii medzi „Stredne veľkými festivalmi“, môžete rozhodnúť v ankete aj vy. Hlasujúci môžu vyhrať dva lístky na každý z víťazných festivalov. Shortlist v kategórii „Najlepší stredne veľký festival“ bude zverejnený v pondelok 21. novembra. Mená víťazov vo všetkých kategóriách vyhlásia 11. januára 2017 počas galavečera na festivale Eurosonic v holandskom Groningene.

Pomôžte nám spoluvytvárať silný príbeh Pohody a zahlasujte za nás v oboch kategóriách Best medium-sized festival a Best line-up na tomto linku: www.surveymonkey.co.uk/r/KQ7WVWR

V ankete UK Festival Awards môžete hlasovať tu: www.surveymonkey.co.uk/r/WKLBGTZ