Späť na novinky

Lindex v spolupráci s Kristínou Tormovou proti rakovine prsníka
Švédska značka Lindex v rámci svojej kampane „Sustainable Woman“ oslovila aj tento rok slovenskú mamu, spisovateľku, moderátorku a herečku Kristínu Tormovú, a spoločne bez nároku na zisk vytvorili limitovanú kolekciu tričiek na podporu prevencie rakoviny a prevencie rakoviny prsníka. Tričká  vznikli už po druhýkrát v spolupráci s Kristínou Tormovou (wwww.kristinatormova.sk) s jej značkou #peknekrasne .Vyrobené v My Máme s.r.o.  Okrem toho sa postarajú o komfort v kojacom a prebaľovacom stane vo Family parku.

09. júl 2019 Lindex v spolupráci s Kristínou Tormovou proti rakovine prsníka

Limitovaná kolekcia tričiek bude dostupná na festivale Pohoda. Kúpou trička prispejete na pomoc onkologickým pacientkám, ktorú sprostredkuje Liga proti rakovine. Podmienkou na získanie trička, bude online príspevok na www.lpr.sk/chcem-prispiet  v minimálnej hodnote 15 EUR.  Tričká budú k dispozicíí u hostesky v stánku Ligy proti rakovine, po predložení dokladu o online príspevku v minimálnej hodnote 15 EUR až do vyčerpania zásob.

Tričká sú vyrobené z mäkkej organickej bavlny, v súlade s certifikátom GOTS, dokladajúcim dodržiavanie sociálnych a ekologických kritérií pri textilnej výrobe, produkt je certifikovaný organizáciou Control Union.

Liga proti rakovine a Lindex srdečne ďakujú všetkým za podporu.