Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Ideme na Reeperbahn – začína sa sezóna bookingu

Ideme na Reeperbahn – začína sa sezóna bookingu

Po berlínskej Lollapalooze ideme v krátkom slede na ďalší nemecký festival a konferenciu pre hudobných profesionálov Reeperbahn v Hamburgu. Michal bude v paneli, spoločne so šéfom Kilimajarolive, riaditeľkou Lollapaloozy a šéfom programu Roskilde, hodnotiť tohtoročnú festivalovú sezónu a hovoriť budú aj o výzvach, ktoré čakajú festivaly v roku 2017.

21. september 2016

V čase Reeperbahnu bude aj prvý seminár European Festival Marketing & Communication Group. Hlavnými témami bude sponzoring, marketing, streaming, spolupráca s médiami, komunikácia na sociálnych sieťach či možnosti čoraz rozšírenejších technologických noviniek, ako napríklad virtuálna realita... Konferencie sa spoločne so zástupcami festivalov ako Open’er, Øya, Paléo, Roskilde, Sziget zúčastní aj náš PR manažér Tono Repka.

Večerný program bude patriť stovkám umelcov, ktorí zahrajú na tomto najväčšom nemeckom showcaseovom festivale. Na webparty a Facebooku nám môžete napísať vaše tipy na mená, ktoré by sme si nemali nechať ujsť, a ktoré by ste radi videli aj na našom festivale. Zoznam účinkujúcich nájdete na tomto linku: www.reeperbahnfestival.com/en/festival/programme

 

Foto: Lisa Meinen