FVLCRVM už zajtra na Pohoda dni_FM

FVLCRVM už zajtra na Pohoda dni_FM

Ďalším účinkujúcim Pohoda dňa_FM je FVLCRVM. V tejto hudobnej inkarnácii preplieta Pišta Kráľovič produkciu okrajových klubových žánrov s popovými linkami za pomoci znovu-objavených zvukov 90-tych rokov. 

05. máj 2022

Jeho skladba “Hi!” bola zaradená ako číslo 1 v rámci renomovaného playlistu „Fresh Finds“ a dostala sa aj do playlistu BBC Radio 6music. Ďalším singlom „Words“ poskytol náhľad na jeho verziu dystopickej budúcnosti a na Spotify mu priniesol už vyše milión prehratí. Skladba sa tiež dostala do selekcie Song Of The Day na KEXP. FVLCRVM-ove živé vystúpenia búrajú bariéry medzi DJ setom a živým predstavením. Aj tým sa mu podarilo osloviť dramaturgov dvoch najvýznamnejších showcaseových festivalov v Európe, holandského ESNS a nemeckého Reeperbahn. V lete 2020 vydal debutové EP Attentioncore, za ktoré získal cenu Radio_Head Awards v kategórii elektronická hudba. Následne mu vyšli ďalšie úspešné tanečné tracky ako „Come Get Some“, „Do It All Again“, „Wildfire“ čo najnovší singel „X-tacy“. Viac info o Pohoda dni_FM tu: www.pohodafestival.sk/sk/novinky/pohoda-den-fm-bude-po-troch-rokoch-opaet-aj-s-vami

Vstup na Pohoda Deň_FM 2022 je voľný (koncertné štúdiá majú limitovanú kapacitu, odporúčame preto prísť čo najskôr). Tešíme sa na vás :)