Späť na novinky

Drevené chatky a valentínska akcia
Dnes (12.2.) o 10:00 spúšťame predaj najkomfortnejšieho bývania v areáli Pohody - drevených chatiek. S tým súvisí aj valentínska súťaž. Každý, kto si do nedeľňajšej polnoci (14.2.) kúpi v našom shope dva lístky na Pohodu, bude zaradený do žrebovania o ubytovanie v chatke na Pohode 2016. Meno výhercu oznámime na našom webe a facebooku v utorok 16. februára. Záujemcom pripomíname, že minulý rok sa 40 chatiek vypredalo za 12 hodín.

11. február 2016 Drevené chatky a valentínska akcia

Chatky majú 2,5x2m, veľké zatvárateľné okno (bez sklenej výplne) so záclonami a dve miesta na spanie. Na matraci s rozmerom 140x200cm sa pohodlne vyspí pár alebo rodičia s malým dieťaťom. Každá chatka je napojená na elektrickú sieť, má svetlo a elektrickú zástrčku. Chatky budú vybavené aj obliečkami, vankúšmi a prikrývkami. Chatky budú umiestnené v dvoch vyhradených zónach: dvadsať v detskom parku pre rodičov s deťmi a dvadsať pri stanovom mestečku (lístky budú v predaji pre každú zónu zvlášť). Cena za prenájom chatky na 3 noci pre 2 osoby je 249 €.

Cena 249 € na celý festival (3 noci pre 2 osoby + dieťa) zohľadňuje prívoz + odvoz + montáž + demontáž chatky, amortizáciu chatky, montáž postelí na mieru s úložným priestorom vo vnútri postele, matrac Dormeo, 2 vankúše + 2 prikrývky Dormeo, napojenie na elektrickú sieť a zabezpečenie služby nonstop recepcie.

image

image

image