Letisko Trenčín 6 — 8 júl 2023
Ďalšie stáže na Pohode 2022

Ďalšie stáže na Pohode 2022

Cez GROWNi sme pridali ďalšiu ponuku stáže. Hľadáme posilu do nášho PR tímu. V provm rade prinášame informácie o Pohode a všetkom, čo s ňou súvisí. Vytvárame a distribuujeme obsah (články, posty, videá, livestreamy...), no čakajú nás aj tlačovky s umelcami, riešime mediálne požiadavky, starostlivosť o fotografov a novinárov, acoustic sessions a množstvo ďalšej zaujímavej práce.  

12. máj 2022

Partnership koordinátorka či koordinátor sa bude podieľať na komunikácii s firemnými partnermi a ďalšími organizáciami, bude vybavovať požiadavky partnerov festivalu, vytvárať reporty pre partnerov, vyhľadávať príležitosti na spoluprácu a mnohé ďalšie.

Byť súčasťou produkčného tímu festivalu Pohoda zase ponúka záujemcom široký záber skúsenosti a kompetencií súvisiacich s prípravou, realizáciou či balením festivalu. Zároveň ide o dobrý pomer práce v kancelárii a tiež aktivít v areáli letiska.

Všetky ponuky sú vhodné pre systematických ľudí s dobrými organizačnými schopnosťami, no zároveň sú vo veľkej miere aj o komunikácii.

Už sa nevieme dočkať, kedy to celé vypukne a tešíme sa, že pri tom budete s nami.