Letisko Trenčín 6 — 8 júl 2023
​Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k doposiaľ najlepšiemu ročníku nášho festivalu

​Ďakujeme všetkým, ktorí prispeli k doposiaľ najlepšiemu ročníku nášho festivalu

Ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili o to, že máme za sebou podľa nás najlepší ročník v histórii Pohody. Hlavne našim návštevníkom, tým dávame tradičných 10 z 10... A tiež všetkým, ktorí festival pripravovali, pracovali na jeho stavbe, robili počas neho a pomáhali aj s navrátením areálu do pôvodného stavu. Pripájame festivalové záverečné titulky :)

25. september 2015

Ďakujeme spoludramaturgom, umelcom, ich agentom, tour manažérom a ďalším členom ich štábu
Podstatou nášho festivalu je umenie. Na festivale prebehlo 264 vystúpení, z toho 129 koncertov. Pri zostavovaní programu spolupracujeme s viacerými vzácnymi ľuďmi, vrátane mnohých tipov z našej webparty, v mailoch, na FB, alebo počas dôležitých rozhovorov „na bare“ či pri iných osobných stretnutiach. Zvlášť chceme poďakovať za rady či príspevky do dramaturgie Kolomanovi Kertészovi Bagalovi, Ferčimu Malíkovi, Robertovi Brieškovi, Adamovi Dekanovi, Martinovi Kaščákovi, Alžbete Vrzgulovej, Ľubici Orechovskej, Jozefovi Luptákovi, Illone Németh, Danovi Didovi, Nine Šoškovej, Zuzane Sabovej, Matejovi Borovičkovi, Tomášovi Lukačkovi, Zuzane Pacákovej, Zuzane Lapitkovej, Ctiborovi Bachratému, Martinovi Müllerovi, Petrovi Slameňovi, Ferovi Morongovi, Vladimírovi Potančokovi, Andy Ungvölgyi, Zuzane Wienk, Alexandre Punovej, Štefanovi Hríbovi, Jurajovi Kušnierikovi, Lacovi Oravcovi, Oľge Valentovej, Tiborovi Holodovi. Skvelé tipy sme dostali aj od agentov, manažérov, či mnohých festivalových kolegov. Umelcom a ďalším vystupujúcim ďakujeme za výkony, ktoré u nás podali, tour manažérom a ďalším členom umeleckých tímov ďakujeme za ich vklad k príjemnej atmosfére v zákulisí. Opäť nám pribudlo do histórie niekoľko fantastických koncertov a iných vystúpení.

Ďakujeme sezónne pracujúcim kolegom
Počas roka sa náš tím dopĺňa o skvelých ľudí, ktorí postupne preberajú starostlivosť o jednotlivé časti festivalovej produkcie. Sú to títo parádni ľudia: Vlado Jurčák (celoročne, kastelán letiska), Martin Andráš, Ondro Poláček, Jakub Sigmund, Martin Královič, Mária Rusinová, Martin Kaščák, Lukáš Kočiš, Natália Kaščáková, Dominika Švachová, Alžbeta Vrzgulová, Jana Rybová, Jana Heglasová, Barbora Bodnárová, Ľubica Zahoranová, Andrej Kosnáč, Martin Skúpy, Rasťo Porubský, Rasťo Porubský junior, Martin Müller, Antje Tiedeman.

Ďakujeme stagemanagerom a ich tímom

Dôležitou súčasťou festivalu sú naši elitní stagamanageri a ich tímy, ktorí robia všetko pre to, aby sme vždy dodržali našu povestnú presnosť jednotlivých koncertov a aby vystúpenia dopadli na sto percent. Tento rok to boli títo oduševnení ľudia:
Artist Village: Robert Dando, Monika Tatarková, Roman Szomolai, Lukáš Lalinský, Tomáš Schottert, Patrik Szomolai, Pavol Matušiak, Dominik Pavlov, Bažant Stage: Andreas Imrich, Paulína Poštolková, Marek Mikič, Juraj Ondrejka, Adrián Líška, Matúš Jakubek, Orange Stage: Peter Hrabě, Tomáš Medelský, Budiš Stage: Peter Hledík, Andrea Rakovská, Patrik Shinwari, Martin Lutaš, Marek Čulen, Damián Marko, Space Aréna SLSP: Michal Minár, Michal Stolárik, Juraj Oravec, Dominika Šubínová, Lukáš Kubela, Michal Martinek, Lukáš Zachar, Michal Chrastina, Pavol Guzlej, Nikolas Bezunk, Vladimír Polák, Boris Fedorovič, Visegrad Klub: Sergiy Startsev, Eva Brzobohatá, Jakub Kubíček, Jakub Šotola, Matěj Luzina, EUropa Stage: Adam Berka, Adam Janda, Nikola Luzárová, Katarína Končová, Michal Kernáts, Matej Karkalík, Michal Buday, Maroš Ľuba Optimistan Nadácie Orange: Jana Vašáková, Timea Stránská, Karolína Barényiová, Samuel Barényi, NAY Tanečný Dom: František Morong, Michaela Lovasová, Tomáš Loebl, Michal Štrbka, Marijan Pavlov, Jakub Tinka, Paulína Pelić, Peter Marák, Bronislava Kováčiková, Samuel Líška, Adam Nemček, Red Bull Tour Bus: Robert Brieška, Patrik Hloušek, Petr Kovář, Arnošt Kasal, Honza Včelák, Ondřej Burián, Kryštof Palkoska, Serge Mos, Miroslav Kulíšek, Petr Větroň, Family Park - stage: Branislav Hollý, Hana Kutlíková, Zoltán Abari, Miroslav Faturík, Miloš Fraňo, Lukáš Kuzl, Family park – aktivity: Janka Skraková, Ondřej Češka, Barbora Chovanová, Tomáš Chvalný, Darina Dorčíková, Marek Fecko, Hana Feriancová, Andrej Halmo, Michal Harnúšek, Eva Harnúšeková, Lenka Jombíková, Brian Kajtor, Nina Kakošová, Ondrej Lednár, Milan Livař, Juraj Lukačovič, Michal Machaj, Patrícia Majorošová, Barbora Marcinekova, Zuzana Margočová, Zuzana Melichová, Martina Miškovičová, Veronika Miškovičová, Jakub Pavelka, Adam Petrek, Magdaléna Petreková , Nikola Rajnicová, Aneta Richterová, Annamária Skácelová, Michal Skrak, Veronika Slivková, Simona Smolenová, Tatiana Stašková, Romana Štorcelová, Roland Uskovits, Eva Žibritová, Literárny stan Martinus.sk: Ferči Malík, Koloman Kertész Bagala, Michal Brat, Jana Šlinská, Vera Csilagová, Martin Albrecht, Eva Benková, Jerguš Kováčik, David Horínek, Zuzana Kadecká, Tomáš Hučko, Peter Michalík, Zuzana Tkáčiková, Miroslav Švoňava, Juraj Šlesar, .týždeň: Alexandra Punová, Stano Števík, Federika Homolková, Bažant Kinematograf: Ľubica Orechovská, Peter Orechovský, Milan Oško, Saška Strelková, Jana Studená, Rádio (aktívna zóna)_FM: Nika Svorenčíková, Tomáš Cigi Vadovič, Gabriel Juhász, Orange Roller Disco: Monika Hurbanová, Ľubo Dait, Tomáš Mazúr, Matúš Polák, Denisa Manduchová, Viktor Herman, Jakub Letko, Veronika Daitová, Eugen Dubec, Rado Vitéz, Rado Cankov, Peter Tarkoš.

Ďakujeme festivalovým partnerom a ich zástupcom
Bez partnerov by festival v súčasnej podobe nemohol existovať. Preto úprimne ďakujeme generálnemu partnerovi Zlatý Bažant / Heineken Slovensko: Zuzana Putalová, Michal Sivko, Ľuboš Mihel, Ronald Lupták, za agentúru MW Promotion Milan Berger. Rovnako ďakujeme aj hlavným partnerom Orange Slovensko: Natália Kunická, Veronika Vrabcová, za agentúru Leopard Peter Krajči, Róbert Farkaš, Lucia Gablíková, Slovenská sporiteľňa: Zlatica Hartmanová, Andrea Zererová, Martin Hýrošš, Roman Matulík, Juraj Barta, Roman Bátora, za agentúru a3boot Martina Holá, Budiš / Slovenské pramene a žriedla: Patrik Purgiňa, Richard Biznár, Vladimír Krescanko, za agentúru Miracle Miroslav Brida.

Ďakujeme hlavným mediálnym partnerom: Rádio_FM / RTVS: Maroš Hečko, Lenka Bednárová, Jednotka a Dvojka: Bibiána Hromadová, Radoslav Gažo, Gabriel Tóth, Petra Jurgošová, Media RTVS Martin Hauptvogel, Eva Morávková, .týždeň: Štefan Hríb, Juraj Kušnierik, Azet.sk: Tomáš Gašpierik, Nikoleta Šlachtová.

Veľká vďaka patrí partnerom festivalu Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku: Klára Rundová, za CED Slovakia Zuzana Duchová, Západoslovenská energetika: Peter Bednár, Monika Lacková, NAY: Emil Huraj, František Vámoši, Red Bull: Jan Vondráček, Róbert Brieška, Radovan Čavojský, Marlboro / Philip Morris: Jaroslava Glankovičová-Čukanová, Ľubomír Sivák, za agentúru Drift Peter Nádler, Nadácia Orange: Andrea Ungvölgyi, Prvá stavebná sporiteľňa: Katarína Podobová, Tatiana Timurová, Miroslav Tahotný, Martinus.sk: Michal Meško, Michal Brat, Ján Soviš, Jana Šlinská, Zuzana Kadecká, Peugeot: Danka Karacsonyová, Alexandra Meluzínová, Adrián Markušek, Mesto Trenčín: Richard Rybníček, Eva Baleková, Jarmila Blašková, Jana Sedláčková, Interway: Ján Kubáň, Anton Šmotlák, Železničná spoločnosť Slovensko: Vladimír Podracký, Ján Samuhel, Roman Okoličány, Huawei: Petra Bačková, Peter Cuper, Tatiana Dobrá, Slovenská inovačná a energetická agentúra: Zuzana Vrtielová, Sylvia Pálková, za agentúru Fresh Katarína Uhríková, Peter Ondík, Liptov / Milex NMNV: Libor Kuzma, Curaprox: Lucia Pašková, Lucia Rabatinová, Citroën: Alexandra Malá, Radovan Pokojný, za agentúru Tatiana Kravčenko, Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania: Mária Grebeňová-Laczová, Alexandra Rošková, OP Ľudské zdroje: Katarína Danielis, Dormeo: Veronika Weberová, Ryba Žilina: Andrea Vráblová, Michal Britvik, za agentúru M-Credit Sk Michaela Ročiaková, Maybelline / L´Oreal: Mária Sochorová, Eva Dudašková, za agentúru Extroverts Ladislava Bayerová, Kateřina Vondráková, Lenka Halásová, ZOOT: Aneta Jochim, Oldřich Bajer, Julius Meinl: Jana Šoltisová, Václav Lednický, Přemysl Neuman, ENVI-PAK: Jana Gemeranová, Dixi / Herba Drug: Ivan Milý, Martini / Koft: Vojtech Tomori, Róbert Čír, Hyza: Mikuláš Šranko, Hana Hájovská, SHP Harmanec: Matúš Marget, Lenka Štefčeková, Ladislav Faith, Lucia Malová, ZľavaDňa.sk: Peter Blažečka, Všeobecná zdravotná poisťovňa: František Gašperec, Daylong: Matej Majba, Ryba Košice + Algida: Iveta Štefánová, Jozef Gima, Stopalerg, za agentúru Universal McCann: Branislav Kudri, Peter Beljak, Denisa Gužiaková, Marek Jakubovie, Slovenská nukleárna spoločnosť: Matej Zachar, Adrián Krajňák, Visegrad Fund, Slovlak: Martin Červenák, Katarína Rišiaňová, Turizmus regiónu Bratislava: Roman Uscký, Tomáš Koniar, CzechTourism: Nora Gill, Zvolenský, za agentúru Leopard: Martina Čelarová, Nadácia otvorenej spoločnosti: Ľubica Stanek, Vladimír Čabák, Natália Tomeková, Veľvyslanectvo Izraela na Slovensku, Veľvyslanectvo Islandu vo Viedni, Asbis: Martin Čaraba, Rajo: Alexandra Neštinová, Martina Havrlentová, Grotto: Dušan Gánoczy, dm drogerie markt: Natália Franková, Bonet: Peter Mihálik, Jakub Vicha, Ikea: Jana Hrubcová, iHRYsko: Peter Čermák, Cyklokoalícia, Procamp minikaravany: Martin Dravecký, Jakub Horváth,CKM SYTS: Alexandra Bučková, Katarína Mizerová, Hotel Elizabeth: Ján Svoboda, Michal Bezák, Allianz: Zuzana Hrajnohová, Rosengart: Jozef Horčiak, Jozef Bachratý, Fre-Pro: Lukáš Bednárik, Bianka Babačová,Ticketportal: Eduard Jánošík, Jozef Gregáč, SOZA: Anton Popovič, Adrián Rajter.
Okrem hlavných mediálnych partnerov ďakujeme aj mediálnym partnerom Teraz.sk: Richard Jajcay, Film Europe: Lucia Gertli, Rádio Wave: Jan Hladoník, Jonáš Zbořil, Expres FM: Filip Žemlička, Radio 1: Lenka Wienerová, Full Moon Magazín: Michal Pařízek, Recorder: Márton Sapi, Denník N Oliver Rehák, Lukáš Fila, Kam do mesta: Karol Horváth, Citylife.sk: Elek Kubicsko, Kinema.sk: Peter Konečný, Muzikus.cz: Zuzana Macháčková, Slovakia online: Adriana Hancko, Rádio Piešťany: Pavol Jurák, TV Central: Ladislav Tóth, RMF FM: Justyna Naborczyk, Tomasz Balawejder, Brand New Anthem: Ania Nicz, Gigs.pl: Krzysztof Pers, FM4: Susi Ondrusova, Tysa.fm: Tudor Kilaru, Willmark: Jakub Jurášek, Dolis: Michal Kováč, Gryf: Linda Jamborová, Boomerang: Lucia Talpová, Pre Sent: Katka Lépešová, VL media: Michal Vanko, Rengl: Iveta Tencerová, euroAWK: Jana Vizmullerová, JCDecaux: Kvetoslava Pašková, Factory 92: Katharina Lange, Christian Holl Buhl, Jan Clausen a Josephine Eschment.

Ďakujeme našim spolupracovníkom a dodávateľom
Pri realizácii festivalu sa opierame o tieto vynikajúce spoločnosti a ich ľudí: Acces: Majo Glézl, Peter Rybecký, Lucia Lašová, Jana Kedrová, Anton Hajduk, Ľubica Markovičová, Alexandra Ďurdíková, Algeco: Daniel Buc, Katarína Andelová a crew, Alfa DM: Dušan Mazanovský a crew, Amex Audio s.r.o.: Igor Demčák, Kristián Varga, Thomas Zoehling, Erik Balogh, Marek Šandor, Tibor Adamec, Branislav Bereš, Vladimír Pristaš, Pavel Dovala, Marián Zubáň, Marián Velikanič, Branislav Honza, Martin Švolík, Pavol Pogány, Tomáš Pořízek, Robert Novotný, Jozef Gažovič, Michal Šutta, Radoslav Chyžný, Juraj Jány, AquaPro: Michal Kubánka, Ares: Július Horváth a crew, Audio Line: Ladislav Demčák, Ján Došek a crew, AurixProduction: Michal Malovec, AVE: Peter Krasnec, Bábkové divadlo na Rázcestí: Marián Pecko, Richard Mažáry a crew, Backline.sk: Hulo van Doski, Roman Čyčy Červeň, Miško Krivošík, Juraj Ďuroshik Kňazovický, Rado Grco Grajciar, Viliam Vilko Štrba, Peter Áč, Ján Bio Biačko, Duško Legerský, Andrej Kabina, Matej Hrozáň, Ivan Machalik, Martin Ježiško Holubek, Martin Kokavec, Peter Deák, Betonic: Miloš Lukačka a Rastislav Zdvíhal, BG Audio: Viktor Boronkay, BKIS: Martin Stamm, Carrot EURO SK: Peter Magula, Ján Kravčík, a crew, Celtima: Milan Majerčík, Martin Kulšiak,Tomáš Kulašiak a crew, Čistiace Bednárik: Ľuboš Bednárik, Detské atrakcie: Ladislav Dudor, Dopravný projekt: Beáta Tichá, Dortun, s.r.o.: Róbert Dobosi, František Šajtoš, Elkoplast: Tatiana Hradelová, EPS Splash: Marcel Erfurt a crew, Evakuačný plán: Miloš Kment, Fakultná Nemocnica Trenčín: Stanislav Pastva, Fibez: Edita FIlipová, Franta Bača a crew, Gastroplus: Eva Slezáková, Elemír Huszlicska, GEO3: Ľuboš Dzúrik a crew, Getos: Robert Kotrha, Green Riggers: Matúš Green Buzalka a crew riggerov, Hight Lite Touring: Martin Duda, Tomáš Duda, Ivoš Mechel, Radek Lesa a crew, HP Mont: Juraj Hodoň a crew, Hydrotoi: Marián Kosina, IDsys: Peter Reindl, Jokt: Jevgenij Žeňo Oniščeňko, Kayam: Richard Abel, Ben Peers, and crew, Kleinert: Oliver Kleinert, Ľuboš Šoška, Klost: Lukáš Klocháň a crew, Ladenie klavírov: Martin Hupík, Letecké opravovne Trenčín: Milan Mutala, Michal Múčka, Jaroslav Novák, Vladimír Kotrha, Anton Sibyla, Štefan Pecúch, Michal Urban, Milan Chochlík, Roman Kotlárik, Linde: Ladislav Vanek, Miloš Vlk, Limousine Servis: František Pešl a crew, Masáže: Patrícia Hamříková, Megaforce: Markus Riedinger, Uwe Geweniger a crew, Mestská Polícia Trenčín, Dopravná polícia, Polícia SR: Rastislav Pelech a tím, Mestské hospodárstvo a správa lesov Trenčín: Róbert Buchel a crew, Nafukovacie atrakcie.sk, Neodomus: Juraj Šinka, Juraj Šinka ml. a Tomáš Palko, Nick Nack: Martin Hanák, Michal Hanák, PD Inovec: Ľubomír Gajdoš, PERI: Dana Staškovanová, Peter Kucharík, Pink Lizard Design: Jef Smith a crew, Pro-Construction: Tomasz Kluz, Radiopol: Stanislav Stacho, Ján Štefánik, Ramirent: Alexandra Tvrdoňová, RBXT: Robo Sloboda, Milan Mertel, Regionálny úrad verejného zdravotníctva Trenčín: Ľudmila Bučková, Jozefína Bustínová, Mária Štefkovičová, Rock Plus: Tibor Tybike Farkaš, Roman Rabiňák Solutions: Roman Rabiňák & crew, Rosengart: Jozef Horčiak, Jozef Justin Bachratý, SAD Trenčín: Janka Pivarčiová, Katka Reháková, SAZOS: Martin Ježík, SFX LPT group: Dušan Korček, SHMÚ: Paulína Valová, Tomáš Púčik, Miroslav Šinger, Sitel: Marián Okres a crew, Stany Eu: Marián Varga a crew, Summerice: Lívia Fleck, Tent Inn: Boris Daniel a crew, TMM Expo Trenčín: Miroslav Šprtka a crew, ToiToi&Dixi: Ján Múdry, Jozef Szabo, Drahomír Drago Hanes a crew, Tomáš Lecký a crew: Tibor Varga, Martin Pálenčár, Roman Szabo, Marek Prochac, Juraj Čečetka, Tonas Tono Šepták, Tomáš Militký a crew, Trenčianske vodárne a kanalizácie, Trenity: Martin Petrík a crew, Ústav súdneho inžinierstva: Ján Podhorský a crew, Waldo rura a crew, Wiktor Leo Burnet: Peter Kontra, Michaela Kolrusová, Štefan Andrejco, Karol Krištofovič, Marián Balog, Matt Kubica, Jozef Kyselica, Ondrej Kajúch a ďalší, Západoslovenská Distribučná: Vladimír Judíny, Jozef Hanáček, Dušan Mihálik a crew, Zdravotná Doprava: Kamil Kučerka, Jaro Vidan a crew, Zeppelin: Juraj Brezan, Mário Čupalka, Žeriavy Turza: Milan Turza.

Ďakujeme našim guidom
Vanda Balážová, Veronika Bilková, Beáta Biskupičová, Marek Brieška, Katarína Britanaková, Dagmara Dadíková, Jaroslava Dubasová, Matej Ďurčenka, Nina Feriancová, Michaela Gáboríková, Ema Garajová, Gabriela Gažová, Linda Hammelová, Barbara Herucová, Patrik Horváth, Dušan Ivan, Zuzana Jasenková, Michal Jasič, Tatiana Kadlecová, Juraj Kaščák, Elena Kerďová, Gorazd Kmeť, Zuzana Knezlová, Michaela Kolrusová, Kateřina Kusáková, Janka Kvardová, Lenka Leimbergerová, Rado Masaryk, Romana Medveďová, Zuzana Miháliková, Matúš Mordavský, Martina Nagyová, Lucia Nebehajová-Joy, Ľuboš Novotný, Michal Novotný, Diana Odrobináková, Petra Palowská, Zdenka Pepelová, Braňo Pepel, Veronika Poláková, Libor Riška, Peter Sabaček, Elena Schweigert, Marek Schweigert, Simona Siegel, Juraj Stano, Dominik Suchý, Vladimír Šimkovic, Barbora Šimonová, Zuzana Šplhová, Mária Šupová, Miroslav Tichý, Ivana Váleková, Katarína Vanková, Natália Verbová, Mária Záhorcová, Andrea Zvadová, Urban Wolf.

Ďakujeme tímu presscentra
Ďakujeme tímu presscentra, ktoré sa aj tento rok staralo o takmer 300 akreditovaných novinárov. V presscentre tento rok pracovali Kristián Šeffer, Nicole Strungová, Zuzana Mačurová, Agáta Kišová, Jakub Hamari, Anna Predmerská, Martina Paštéková, Miroslav Švoňava, Ivona Feldmárová, Zuzka Žurkinová, Lukáš Puchoň, Jakub Hinšt, Jakub Tomiš, nočné službystrážcov presscentra robili – Simona Jankechová, Mirka Šidlovská, Dodes Zaujec, Kristína Jakubová, Juraj Jakubík, Martina Klimovičová, o sociálne siete sa počas festivalu starali Anna Predmerská, Martina Paštéková, Miroslav Švoňava. Preklady mali na starosti Katarína Šefčíková, Marta Karchňáková, Šimon Betina, Milada Hankovská a Romana Medveďová. Rovnako ďakujeme našim festivalovým fotografom Ctiborovi Bachratému, Martine Mlčúchovej, Martinovi Šopincovi, Antonovi Sládekovi, Gabriele Zigovej, Kataríne Kajánková, Lucii a Marekovi Ohrádkovcom, Radane Valúchovej, Petrovi Kuzminovi, Jánovi Šipoczovi a Barbore Haviarovej, rovnako tak všetkým ostatným akreditovaným fotografom. Vďaka patrí aj tímu dokumentaristov pod vedením Marcela Nevína (Petra Všelichová, Petr Kožušník, Jiří Berka, Dan Šumbera, Jakub Jurásek, Přemek Koudela, Viktor Pokorný, Jaroslav Menšík, Milan Polášek, Tomáš Simper). Aj tento rok sme pripravili festivalový denník, vďaku za nápady a humor si zaslúžia Samo Trnka, Samo Marec, Gabriela Brestičová, Soňa Ševčíková, Dušan Mikušovič, Oliver Rehák, Juraj Malíček a Martina Pažitková. O merchandising našich účinkujúcich i autogramiády sa starali: Jeremy Hulsh, Gabriela Brestičová, Michal Makovník, Paulína Očkajová, Lenka Gyorogová, Norbert Franko, Alžbeta Holčeková.

Ďakujeme nášmu gastrotímu
Tešíme sa každému pozitívnemu ohlasu, že naša gastroponuka je každým rokom lepšia a lepšia a že festival je aj malou prehliadkou gastro lahôdok. Na plynulom chode tejto neoddeliteľnej súčasti festivalu sa podieľalo množstvo ľudí, vďaka patrí: Gastromafia: šéfka Ľubica Zahoranová, Michal Komora, Pavol Kyselica, Erik Smatana hlavná pokladňa: Lívia Šimová, negastro stánky: Eva Apoštolová, Peter Apoštol Gastro sklady: Patrik Smatana, Marián Šicko, Juraj Michalec, Martin Vrábel, Miroslav Kajzr, Ján Priadka, Tomáš Modrovich, Daniel Selep, Miroslav Čáky, Leoš Horák, Tomáš Peklanský, Martin Fačkovec, Michal Buranovský. Umelecký catering: Miška Brázdová, Lucia Miklánková, Hana Vargová. Catering runneri: Marián Uhlík, Dušan Seneši a Ladislav Váňa, ďalej Sásková Janka, Váňová Vlasta, Jozefína Senešiová, Dana Dodonková, Lucia Ťupeková, Jana Ondrušová, Eva Masárová, Zuzana Mukerová, Paulína Turzová, Petra Zelenáková, Natália Schlesingerová, Barbora Tulpíková, Katarína Drinková, Ľudmila Bendiková, Zuzana Bendiková, Valentína Šimková, Mirka Kurčíková, Karolína Mlynková, Elégia Štrbová, Dominika Štefancová, Michal Žovinec, Klára Gurínová Nápojové centrá: šéf Andrej Kosnáč.

Pracovníci nápojových centier: Adamčová Alexandra, Adamec Peter, Al-Hussein Michal, Althapová Michaela, Antálek Matej, Antalíková Martina, Antol Samuel, Baginová Ľubomíra, Balážová Bianka, Bálintová Viera, Ballová Natália, Balogh Ivan, Balšan Matúš, Barancová Ivona, Baroš Peter František, Bartková Marianna, Bartková Michaela, Bartková Natália, Bartóková Anna, Bažalík Martin, Belásová Katarína, Bellová Petra, Beňáčková Dominika, Benčo Andrej, Benčo Miloš, Beneš Adrián, Beniaková Kristína, Beničiaková Viktória, Benko Martin, Benkovičová Diana, Bilková Romana, Bíro Matúš, Bírová Dominika, Blažejová Júlia, Bobková Eva, Bobuľová Zuzana, Bódi Viktor, Bohuš Matej, Bojtošová Kornélia, Bokaová Katarína, Bončíková Jana, Borovská Aneta, Borsík Jakub, Bošanská Petra, Boška Miloš, Brziak Adam, Bubniaková Kristína, Bujňáková Katarína, Bulejková Michaela, Búranová Ľudmila, Burda Andrej, Burdová Kristína, Bursa Matúš, Bzonek Petr, Cidorík Juraj, Cuprová Lucia, Čermák Ľubomír, Čery Jakub, Čirková Ivana, Čížek Michal, Čižnár Peter, Čorgová Naneta, Danek Tomáš, Danielisová Lenka, Daniš Tomáš, Danišovič Jozef, Danko Tomáš, Demko Viliam, Dibalová Dominika, Doležal Pavel, Doskočilová Dorota, Dovhunová Kristín, Drábová Viktória, Draganovská Michaela, Drengubiak Eduard, Dúbravka Adam, Ducko Štefan, Dufala Vladimír, Duchová Dominika, Dujnič Filip, Ďurikovič Michal, Ďurikovičová Lucia, Dvorský Oliver, Dziak Tomáš, Džoganová Marta, Fabinyjová Svetlana, Ferianc Martin, Fiačan Alexander, Filipová Božena, Flaugnatti Marco, Fojtíková Barbora, Formelová Zuzana, Frank Boris, Fujačková Hedvika, Fulová Petra, Füssiová Alica, Gajdoš Michal, Gajniak Filip, Galbavá Tatiana, Gallasová Andrea, Gerbel Perer, Geregly Matúš, Gergeľ Frederik, Gergel Jakub, Getta Jakub, Glatzner Jakub, Gloneková Simona, Gondová Miriam, Görög Roman, Grega Matúš, Gregová Karin, Grusková Gabriela, Gruyová Martina, Hadová Alžbeta, Hajdáková Patrícia, Halaj Rudolf, Halajová Martina, Haláková Dominika, Haluska Ján, Haluščíková Romana, Handzušová Jana, Hašák Jozef, Havlíková Karolína, Havlíková Silvia, Hercík Ján, Hlisnikovská Kateřina, Hluchá Dominika, Hodorová Jana, Holeš Cyril, Hollý Ján, Horáček Boris, Horečná Jana, Horečný Juraj, Hostačná Petra, Hovanec Matúš, Hozáková Andrea, Hric Róbert, Hrivnák Martin, Hrnčiarová Nikola, Hurban Jozef, Chládok Miroslav, Chovanová Dária, Chudá Daniela, Iglarčíková Eva, Iríček Michal, Ivancová Monika, Ivašková Nadja, Jakubčík Peter, Jambor Róbert, Jamborová Patrícia, Jančo Michal, Janeček Filip, Janeková Lucia, Janíček Jakub, Jánošíková Andrea, Janovská Eva, Janovský Jaroslav, Jaroš Jozef, Jarošová Dorota, Jasenovec Jakub, Jaššová Patrícia, Jezná Lucia, Jírovcová Petra, Jozefík Tomáš, Juhaščíková Monika, Jurčíková Natália, Jurčová Martina, Jurík Kristián, Kabát Adam, Kabzanová Zuzana, Kaczarová Iveta, Kadelová Frederika, Kadlecová Veronika, Kadlečíková Karolína, Kadlečíková Vladimíra, Kadlic Pavol, Kadlic Peter, Kakasová Monika, Kalnovič Martin, Kalnovič Rastislav, Kaločaj Ján, Kánová Diana, Kapustová Daniela, Karcol Marek, Kasanická Natália, Kaščáková Klaudia, Kavulák František, Kebis Samuel, Kello Šimon, Képešová Karolína, Kerekeš Patrik, Kerešová Michaela, Kešiar Marián, Kmecová Lucia, Kmeť Patrik, Kmeťová Eva, Kmeťová Zuzana, Kobela Lukáš, Kohút Dominik, Kohútová Dominika, Kohútová Juliána, Kolářová Vendula, Kolek Martin, Kolek Patrik, Koncsol Daniel, Koniarová Ivana, Kopas Jakub, Kopčanová Katarína, Kopečný Štěpán, Kopunec Martin, Koscelanská Mária, Koscelník Stanislav, Kosnáč Andrej, Kosnáč Matúš, Kosnáčová Klaudia, Kotrhová Pavlína, Kováč Dávid, Kováčová Katarína, Kováčová Michaela, Kováčová Michaela, Kováčová Viktória, Kovalčíková Tatiana, Kovalová Romana, Kozlík Maroš, Kôpková Ivana, Krajči Matej, Krajči Timotej, Krajčiová Ivana, Krajčiová Katarína, Krajčová Viera, Krajčovič Miroslav, Krajčovičová Kristína, Kralinský Martin, Kráľová Ivana, Kralovičová Barbora, Kraščeničová Nikoleta, Krátka Barbora, Krausová Kristína, Krchlík Matej, Krchňavý Martin, Křupková Dominika, Kubáň Martin, Kubáň Tomáš, Kubáňová Veronika, Kubicová Natália, Kubicová Petronela, Kubíková Zuzana, Kubovčík Matúš, Kulizáková Ivona, Kundľová Natália, Kundrátová Ivana, Kunová Lucia, Kunovský Pavol, Kurajdová Monika, Kusý Róbert, Kušnier Daniel, Kužillová Michaela, Kvasnicová Natália, Kypus Jakub, Labaška Pavol, Laco Matúš, Lacuš Daniel, Lačná Barbora, Lachvajderová Laura, Lajda Daniel, Lancoš Gabriel, Lániová Dagmar, Lazonová Veronika, Lebeda Ondřej, Leláková Soňa, Lipnická Magdaléna, Lisý Jakub, Lisý Lukáš, Lišiaková Eva, Lišívková Barbora, Líška Juraj, Lišková Ľubica, Lišková Natália, Lizúch Martin, Lofaj Martin, Lonská Rebeka, Lonský Ľuboš, Lubelanová Petra, Lučan Martin, Lukáč Martin, Lužinská Petra, Macáková Slavomíra, Macek Dávid, Macková Katarína, Maco Samuel, Macuráková Viktória, Magdolen Jozef, Mahríková Aneta, Macháčková Aneta, Majerčík Patrik, Makara Michal, Makovcová Simona, Malčeková Veronika, Malíčková Katka, Mandinec Jakub, Mániková Karolína, Mániková Pavlína, Mantičová Mária, Mareková Michaela, Marková Lucia, Marton Peter, Masaryková Petra, Maslíková Lenka, Mašura Gabriel, Mateášik Erik, Matochová Katarína, Maťová Daria, Mayerová Kamila, Med Lukáš, Miháliková Aneta, Miháliková Ľubica, Michalčíková Jana, Miková Rebecca, Mikulášová Sandra, Mikulášová Veronika, Mikuličáková Markéta, Mikušová Dominika, Mikušová Veronika, Minárech Michal, Mináriková Magdaléna, Minarovič Matúš, Mišániová Daniela, Mišurová Zuzana, Mitasová Radka, Mitz Ján, Mlynarčíková Mária, Mojžiš Michal, Moravčík Matúš, Moravčík Alex, Moravčík Martin, Morávková Alena, Morávková Alexandra, Moško Andrej, Mucha Martin, Muráriková Simona, Mušinská Mária, Mužilová Lenka, Mydla Jakub, Naništová Katarína, Navračičová Silvia, Němcová Ivana, Némethová Natália, Noskovičová Nina, Nosovský Erik, Novák Vladimír, Novák Matouš, Novotná Simona, Nožička Michal, Okálová Michaela, Olešáková Adriana, Ondruš Michal, Ondrušová Hana, Oravcová Zuzana, Orosz Michael, Orosz Peter, Orosz Miroslav, Otruba Marcel, Otruba Ján, Pacholská Tamara, Pajtinka Peter, Pálfiová Nikola, Panáková Patrícia, Paradeiser Jakub, Pařil Petr, Paulovičová Martina, Pavčo Martin, Pavlík Jakub, Pavlove Natália, Pavlovič Matej, Pavuková Simona, Peciar Michal, Pelachová Zuzana, Petrík Jozef, Petrík Marek, Petríková Tatiana, Pfefferová Diana, Piňková Ivana, Piňková Miroslava, Plachý Martin, Pláničková Alžběta, Plauterová Helena, Pleva Martin, Pokorná Anna, Poláček Tomáš, Polčová Ivana, Pollák Juraj, Polomský Michal, Póša Kevin, Predný Michal, Prílepok Samuel, Priczelová Lenka, Prockl Marek, Prochásková Veronika, Pružinec Filip, Pšenáková Veronika, Pudišová Veronika, Pukanová Michaela, Puškár Martin, Račeková Barbora, Račko Martin, Radovičová Tamara, Raková Martina, Rapan Samuel, Reháková Naďa, Repiský Tomáš, Revaj Miroslav, Ritomský Mário, Rosinská Simona, Roštár Jakub, Rusmanová Aneta, Rusnák Juraj, Rusnáková Simona, Ruščanský Martin, Rúžičková Katarína, Rybanská Martina, Rybár Rastislav, Sadloňová Mária, Salehová Petra, Samašová Ivana, Sečník Juraj, Seppová Lucia, Schmuck Martin, Schrötterová Silvia, Schwabová Soňa, Schwartz Peter, Sirieh Salim, Sklenár Tomáš, Skokanová Katarína, Skovajová Monika, Skovajsová Patrícia, Slavkovská Tereza, Sliacka Zuzana, Smerčiak Patrik, Smidžár Peter, Smrtič Šimon, Sovák Ján, Sovič Samuel, Spišáková Michaela, Stankovič Dávid, Stankovič Filip, Stano Dominik, Stanovčáková Miroslava, Stephany Radovan, Stopka Erik, Stránsky Patrik, Strížencová Lucia, Struhárová Denisa, Stúpalová Veronika, Suchoň Martin, Svorenčíková Simona, Szabó Ľubomír, Szabóová Katarína, Szabóová Michaela, Šaradín Juraj, Šereš Oto, Ševčík Jaroslav, Ševčíková Iveta, Šimek Lukáš, Šimeková Natália, Široká Pavla, Šišková Anna, Škorvánková Dana, Šmach Václav, Šmeringai Filip, Španková Michaela, Šprlák Ján, Štefánek Matúš, Števčeková Veronika, Štulrajter Ivan, Šturmanová Martina, Štvrtecká Veronika, Šulíková Katarína, Šulíková Zuzana, Švecová Michaela, Švecová Patrícia, Takáčová Silvia, Tarhaničová Martina, Tatarková Miroslava, Tejová Viktória, Teplička Oleg, Thiel Aleš, Tibenský Šimon, Tkáč Adrián, Točíková Kristína, Tomašovič Peter, Tomko Jakub, Tothová Daniela, Tothová Dominika, Trizna Samuel, Triznová Diana, Trnka Jozef, Trnková Blanka, Tuhý Michal, Turek Tomáš, Turzová Natália, Uhnak Martin, Uhrinová Martina, Uhrová Michaela, Uličná Alexandra, Ulmanová Laura, Umlauf Jakub, Václavíková Veronika, Václavová Anna, Václavová Veronika, Vacová Martina, Vacula Lukáš, Vajdová Martina, Vajová Michaela, Valenčík Michal, Valientová Jana, Vallo Martin, Virdzeková Alžbeta, Volaj Filip, Volaj Martin, Volajová Monika, Volajová Zuzana, Vrábel Marek, Vraniak Filip, Vraniaková Alica, Vyskočáni Martin, Wiedermann Viktor, Zábojníková Petra, Záhorcová Renáta, Zajíčková Mária, Zalešáková Andrea, Zámečník Marek, Zárubová Martina, Zaťková Nikola, Zeleiová Martina, Zeman Radoslav, Zemanová Alica, Zezulková Eva, Žalúdeková Nora, Žiaran Adam, Žilovcová Iveta.

Ďakujeme našim brigádnikom
Brigádnické úderky a ich výkony sú každý rok skutočne parádne. Tento rok opäť šliapali naplno, či už počas príprav festivalu, ale aj počas jeho chodu i demontáže. Ďakujeme všetkým partiám: Sklad: Michal Oremus, Juraj Jurík, Veronika Suchanová, Linda Viraghová, Renáta Péterová, Martin Jesenič, Adam Takács. Checkpoint Charlie: Gabriela Zigová, Igor Kuterka, Emilia Jašová, Lucia Kotvanová, Michal Horňák. Office asistenky: Martina Palajová, Miriam Zubajová. Adonis Crew: Matúš Kaščák, Marek Bodinger, Daniel Vadas, Daniel Bicák, Matúš Brziak, Marián Jančovič, Jakub Šuster, Filip Kotlík, Jerguš Jalovecký, Martin Toman, Filip Opálek, Aleš Trška, Dominik Mlynek, Fero Smatana, Filip Taufer, Jakub Ilavský, Marián Žabka, Matúš Vlna, Samuel Cvopa, Alexander Topilin, Jakub Murko, Erol Grble. Festival Crew: Nikolas Bezunk, Maroš Čáky, Tomáš Čermák, Michal Černo, Andrej Ferenz, Peter Ftacnik, Daniel Gago, Juraj Gunár, Palo Guzlej, Patrik Hejduk, Tomáš Hofbauer, Patrik Kováč, Filip Macko, Viktor Pandi, Tomáš Pecháč, Miroslav Priehoda, Patrik Shinwari, Adam Sloboda, Nikolas Sýkora. Sigi crew/Ploty Hajzle Stage: Roman Szomolai, Patrik Szomolai, Zoran Szomolai, Lukáš Lalinský, Matej Hudec, Daniel Bicák, Matúš Brziak, Marek Ciesar, Boris Fedorovič, Pavol Helc, Róbert Hilovský, Dávid Horváth, Jerguš Jalovecký, Filip Kotlík, Vladimír Kovalčík, Šimon Lupták, Daniel Pankúch, Dominik Pavlov, Vladimír Polák, Lukáš Prochádzka, Matúš Sedlák. Leninovci: Zdenko Poliaček, Róbert Grešo, Peter Komačka, Juraj Kízek, Branislav Palúch, Ján Hužvár, Milan Stančo, Patrik Mičúch, Martin Gáborík, Matej Čička, Brian Uher, Radovan Kramár, Erik Cingel, Martin Mjartan, Július Vojanský, Jaroslav Macko, Jakub Michna, Michal Jandzík, Adrian Melo. Vozíčkári: Marek Skovajsa, Ondrej Potočný, Ondrej Křenek, Oliver Líška, Lukáš Margetín, Milan Zigo, Ľuboš Dobo, Michal Ďuriga, Miroslav Hrobár. Umelecké akreditácie: Veronika Posová, Klaudia Uváčiková, Petra Vidličková, Mária Naňová, Katka Lamošová, Petra Repová. Partnerské akreditácie: Mária Sabová,Alžbeta Babečková, Silvia Hrčková, Veronika Čimová, Veronika Rafayová, Dominika Ďubeková. Akreditácie: Dominika Švachová, Ondrej Cabadaj, Jana Švachová, Marcel Filip, Michal Vlkovič, Barbora Pašková, Dominik Hatala, Miroslav Mikuš, Renáta Lacková, Marek Čulaga, Dominika Juríčková, Tereza Repiská, Veronika Hrnčiarová, Katarína Korcová, Hana Čieferová, Michaela Papová. Úschovne: Michaela Fujalová, Michal Fujala, Katarína Bubeníková, Lukáš Hrebíček, Michal Haščík, Michaela Clementisová, Marek Kolba, Martin Koppl, Martina Lojdlová, Timotej Očko, Jana Sersenová, Michal Sorád, Marika Tichá, Jaroslav Ondák, Karin Tomašovičová. Detský kútik: JanaSkraková, Michal Skrak, Ondřej Češka, Barbora Chovanová, Tomáš Chvalný, Darina Straková, Tobias Ďurika, Marek Fecko, Hana Feriancová, Andrej Halmo, Veronika Joklová, Michal Harnúšek, Eva Harnúšeková, Zuzana Horváthová, Lenka Jombíková, Brian Kajtor, Simona Tomašeková, Nina Kakošová, Vanda Krišková, Ondrej Lenár, Milan Livař, Juraj Lukačovič, Michal Machaj, Patrícia Majorošová, Barbora Marcineková, Zuzana Melichová, Martina Miškovičová, Veronika Miškovičová, Bibiána Nogová, Marek Mada, Jakub Pavelka, Adam Petrek, Magdaléna Petreková, Nikola Rajnicová, Aneta Richterová, Annamária Skácelová, Veronika Slivková, Simona Smolenová, Andrea Stašková, Romana Štorcelová, Kristína Strukelyová, Roland Uskovits, Eva Žibritová. Upratovačky: Anna Čechová, Ladislava Závadinková, Anna Beránková, Anna Belenčiaková. Páskovači na čele s Andrejom Mrožom Bátikom: Lukáš Ágh, Eva Andrášová, Krištof Anetta, Matej Babík, Zuzana Babíková, Katarína Babincová, Daria Baholet, Emma Baholet, Alfredo Balino, Denisa Bazalová, Roman Bella, Tomáš Blaško, Norbert Blaško, Nina Blechová, Zuzana Bobalová, Branislav Breza, Andrea Brezová, Bibiana Burdejová, Paulína Bytčáneková, Ivana Czocherová, Lucia Čemová, Vojtěch Dužík, Lucia Ertlová, Anna-Natália Fajnorová, Michal Fotta, Peter Gmitro, Zuzana Hadarová, Róbert Hariš, Miroslav Hloušek, Jana Hrvolová, Ján Chochol, Ivan Chylák, Ivana Chyláková, Tereza Indrová, Kristína Janovičová, Martina Jantová, Zuzana Jarabincová, Katarína Jasencová, Ivana Jelínková, Zuzana Jurásková, Monika Juríková, Lukáš Kandera, Judita Kisová, Marek Komorovský, Radovan Košč, Gabriela Kovárová, Paula Krajčiová, Lucia Krajčírová, Roman Kráľ, Lucie Kremenová, Alena Krišková, Peter Křižan, Hana Križanová, Markéta Křižanová, Lenka Kubričanová, Tomáš Kuník, Anna Kutilová, Frederika Kvačáková, Jana Lábusová, Veronika Lakatošová, Dorota Lazoríková, Martin Máček, Ondrej Malovec, Mária Marčeková, Marián Medlen, Matúš Milko, Michaela Mišová, Simona Mitrášová, Dávid Molnár, Petra Molnárová, Lenka Morosková, Veronika Morosková, Silvia Mosna, Jozef Obuch, Matej Oravský, Jana Pavlendová, Tibor Pethö, Katarína Poláková, Ivana Rapošová, Adam Reháček, Katarína Rybnická, Jakub Sedlák, Táňa Sedláková, Veronika Sedláková, Anna Smržová, Jan Staniczek, Eliška Suchánková, Sandra Summerová, Kinga Szabóová, Kristína Šašinková, Kristína Šebejová, Barbora Štupáková, Beáta Štupáková, Miroslava Takáčová, Peter Talian, Lucia Ukropová, Miroslav Valach, Petra Valachová, Roman Valenta, Nikoleta Valovičová, Eva Vicarová, Alžbeta Vicianová, Michaela Vojtková, Michal Záhradník, Tomáš Záhradník, Zuzana Závodská. Baličky namotávačky: Nina Mikušková, Dominika Kováčová, Lenka Adamčáková, Linda Pavelková, Eva Možná, Berenika Vargová, Kateřina Kusáková, Terézia Barčáková, Simona Labáková, Diana Jarošová, Andrea Jarošová, Pavlína Vlnová. Chemical sisters: Juraj Petrík, Adam Čardáš, Danica Bohovicová, Daniela Roľková, Denisa Bojková, Eliana Pavlovičová, Hedviga Gutierrez, Hermína Mikešová, Katarína Krajčovičová, Lenka Zigová, Lucia Majeránová, Martin Laboš, Martin Kramer, Matej Evin, Michaela Barátová, Monika Trebichavská, Richard Trebichavský, Sylvia Šturcová, Teofil Zachar, Veronika Trungelová, Veronika Koperdáková, Veronika Gimešová, Viktor Sklenčár, Vladimíra Ličková, Zuzana Bátovská, Daniela Vojtánková. Jurčákovci: Slavomír Lobotka, Alexandra Škultétyová, Natália Ďuríková, Jakub Najman, Martin Bočák, Silvia Pastorková, Lucia Čintalanová, Peter Ftáčnik, Jakub Drgoň, Jana Holovicová, Tatiana Repková, Mária Najmanová, Tomáš Gavenda, Tereza Kukučková, Kristína Vančová, Filip Topiarz, Martin Lutaš, Michal Holubek, Marek Bočák, Juraj Rónai, Michal Durža, Kamila Hanáková, Martina Laslová, Karol Pavlík, Dominik Granačka, Pavlína Bakošová, Michaela Horňáková, Martin Orechovský, Martin Stuchlík, Martin Zigo, Ľubomír Škubal, Kristína Kliská, Deana Kolenčíková, Hynek Chmelař, Michaela Furmánková, Tadeáš Semeniuk, Dušan Gajdošík, Martin Podoliak, Miriama Babrňáková. Pohoda Shop: Andrej Augustín, Erik Škodák, Natália Horváthová, Judita Sladká, Silvia Horváthová, Andrea Jankovičová, Michaela Blaháčová, Michal Papiernik, Branislav Vavruš, Katarína Varčeková, Barbara Siváková, Matej Turčan, Soňa Plaštiaková. Taktiež ďakujeme tímu firmy Stage Hands.

Ďakujeme našim dobrovoľníkom
Oceňujeme aj prácu dobrovoľníkov, ktorí sú už neoddeliteľnou súčasťou nášho festivalu. V modrých vestičkách vám aj nám tento rok pomáhali – Vedúci dobrovoľníkov Martin Královič, jeho zástupca Pali Hake, šéf parkingu Jozef Piknajeho zástupca Jurko Královič, smenoví vedúci Jurgi Adam, Lucia Dobrovičová a Ivica Fetkovičová, Camp manažéri Rasťo Martiška, Jano Jay Hudáček, Zuzka Kanioková a Michal Rybár, perimeter manažéri Marek Dedo Žatko a Viktor Veber, usmievavé office manažérky Katka Porubská, Terezka Liptáková a Anička Hortová, manažéri parkingu Veronika Balúnová, Jakub Červeňák, Tomáš Púčik, Dominik Suchoň, Tomáš Grainda, Lukáš Arpáš, Filip Ondrej, Adam Šoltés, Slavomír Venglarčík, Katarína Dečová, Eduard Čapoš, Michal Gudába, Natália Branišová, Róbert Fuzák, Michal Klembara a Dominik Horník.

A naši úžasní dobrovoľníci: Filip Adamík, Eva Akubžanová, Katarína Andelová, Jakub Arendáč, Branislav Augustovič, Martin Auxt, Mária Baculíková, Andrej Baďura, Tomáš Bahelka, Jana Balajová, Ivana Balašková, Tatiana Balašková, Patrik Baláž, Mário Baláž, Milan Bališ, karol baňas, Michal Baran, Lucia Baranová, Kristína Bartoňová, Iveta Bartošová, Petra Bártová, Zuzana Bártová, Marko Barvirčák, Monika Barvirčáková, Tomáš Bateško, Martin Bavolár, Filip Baxa, Roman Behúl, Petr Bělej, Klára Belešová, Martin Belianský, Mário Benčík, Zuzana Bendíková, Katarína Benešová, Frederika Beňová, Mária Beňová, Soňa Bielková, Ján Bíňovský, Gabriela Birošová, Adriána Blašková, Daniela Blažejová, Lenka Bobotová, Lenka Bočincová, Andrea Bodnárová, Natália Bogárová, Alžbeta Bohiniková, Jakub Bohoš, Tomáš Boór, Soňa Braunová, Martin Brestovanský, Branislav Brincko, Jozef Britan, Gabriela Brůnová, Mária Bučková, Peter Bugáň, Kvetoslava Bugyiová, Maria Buhajová, Marek Buranovský, Petra Burdová, Katarína Burdová, Romana Burianová, Karol Cagan, Anna Caránková, Matúš Cicko, Lukáš Císar, Ľuboš Csonka, Lenka Čambálová, Dagmar Čatlošová, Jakub Čekovský, Ján Čepcany, Juraj Čerňanský, Peter Černok, Eva Červeňanová, Simona Čierna, Monika Čikelová, Richard Činčura, Martin čižmárik, Mária Čuchtová, Katarína Daňová, Dominika Daubnerová, Matúš Deters, Andrij Dichťaruk, Róbert Dioszegi, Viktor Dluhoš, Lukáš Dobranský, Lenka Dolníková, Ladislav Domonkos, Ondřej Dostál, Vladimíra Dovalová, Adam Dráb, Lenka Drbalová, Alžbeta Drdúlová, Kristína Drozdíková, Katarína Dubcová, Dominika Dudášová, Vojtech Duchoň, Matúš Ďuraňa, Darina Ďuranová, Veronika Ďuricová, Silvia Ďurinová, Stanislav Ďuriš, Veronika Dužeková, Gabriela Dvořáková, Ivana Dzurianiková, Jakub Dzurov, Markéta Effenbergerová, Adam Engler, Jana Fabianová, Damián Fečik, Dávid Fendrich, Mária Ferencová, Gabriela Ferenčíková, Jana Fibichová, Lenka Filipová, Michal Firča, Andrej Fogelton, Dominika Fojtíková, Andrej Földi, zuzana gáborová, Miroslava Gáborová, Zuzana Gajarská, Lukáš Gajdoš, Viktor Gaľ, Lukáš Galbička, Natália Galdunová, Ivana Gaľová, Lucia Ganobčíková, Monika Gašparová, Natália Gašparovičová, Nina Gašparovičová, Kristína Gašpieriková, Lucia Gavenčiaková, Mária Gazdíková, Slavomíra Gdovinová, Zuzana Geršňová, Roman gešo, Katarína Geyerová, Romana Gloviaková, Karol Goboňa, Ľudovít Godiška, Andrej Gostík, Nika Göthová, Ema Grajcarová, Pavlína Gregorová, Romana; Guryčová, Ágnes Gyarmati, Miroslav Hajdena, Adriana Hajduová, Juraj Halaška, Katarína Hanková, Ľubomír Hanulík, Zuzana Hanusová, Marek Hanzl, Michael Hanzl, Ingrida Haringová, Juliana Havranova, Edita Hilgartová, Lucia Hlavatá, Janka Hlavinová, Viktória Hložeková, Martin Hoffmann, Ivan Hofierka, Lucia Holbíková, Ema Holbíková, Maria Holkova, Jakub Holod, Katarína Hornáková, David Horov, Michaela Horváthová, Pavlína Horvátová, lenka hrabcakova, Patrícia Hrabovská, Marián Hrabuša, Alžbeta Hrajnohová, Peter Hraška, Ivana Hrašková, Petra Hreňovčíková, Martina Hrmelová, Lucia Hromádková, Matej Hrubčo, Karol Hrubják, Karolína Hruboňová, Zuzana Hrušková, Andrea Hubináková, Ivana Hubinska, Lucia Hudačková, Dávid Hudeček, Patrícia Huláková, Martina Hulejová, Ivana Hulejová, Veronika Hulková, Petra Humajová, Monika Humená, Miroslav Hunyor, Peter Hutka, Katarína Chalupecká, Daniela Chladoňová, Jana Chmelařová, Miriam Chovancová, Peter Chudý, Michal Ivan, Boris Jakubík, Lenka Jakušová, Martin Janáč, Marie Janáčová, Daniel Jancík, Tomas Janecek, Dominika Janíčková, Patrik Jankovič, Kristína Jankovičová, Peter Janotka, Miroslav Janoušek, Marek Jantoš, Roman Jaška, Veronika Javorková, Aneta Jelínková, Andrea Jendrisková, Kristína Juráková, Martina Jurjaková, Ján Kabzan, Lukáš Kačerjak, Rastislav Kačmár, Nikolas Kahanik, Miroslav Kaňa, Matej Kandrík, Marek Kanuščák, Zuzana Kapitánová, Erik Karabčík, Michal Katriňák, Marian Keľo, Lukáš Kerti, Róbert Keseli, Erik Kitzing, Barbora Klaučová, Paulína Klaučová, Michal Klčo, Pavlína Kleinová, Veronika Klesniaková, Monika Klimková, Bibiana Klinerová, Kristína Kliská, Andrea Kliská, Katarína Klučariková, Katarína Kňažeková, Veronika Knišová, Roman Kobella, Patrícia Kocáková, Lenka Koczová, Marián Kojnok, Rastislav Kolárik, Jakub Kolář, Lenka Kolesárová, Hana Kolková, Katarína Kollárová, Lucia Kollárová, Štěpánka Kološová, Anna Koltášová, Diana Komendátová, Radka Komrsová, Alexandra Kondelová, Tatiana Koniarová, Simona Konjarová, Dana Kopcová, Diana Kopčáková, Kamil Kopčík, Peter Kopecký, Zuzana Kopiláková, Lukáš Koribský, Matej Kosák, Eva Kostelecká, Jitka Kostelková, Pavlína Koščová, Jakub Kotal, Zuzana Kotorová, Magdaléna Koudelková, Filip Kováč, Majka Kováčová, Francisca Kováčová, Silvia Kováčová, Zuzana Kováčová, Júlia Kováčová, Veronika Kovalčíková, Barbara Kowalczuková, Kaja Kowalczuková, Andrej Kozák, Petra Kozáková, Karol Krabáč, Lenka Krajčírová, Matej Krátky, Eliška Kratochvílová, Lucie Krausová, Dávid Kriška, Bohdan Krogmann, Ondrej Kručay, Daniel Kruzliak, Juraj Kružliak, Ľubomír Kseňak, Karolína Kubátová, Tamara Kubjatkova, Natália Kubová, Simona Kučerová, Dominika Kučerová, Dominika Kudláková, Martin Kuchár, Barbora Kucháriková, Simona Kucharová, Lucia Kucharovičová, Radka Kuklová, Alexandra Kukumbergová, Stanislav Kulich, filip kunca, Tomáš Kurečka, Maroš Kurek, Jakub Kurimai, Andrea Kušnírová, Barbora Květoňová, Katarína Kyselicová, Terézia Kyseľová, Soňa Kyseľová, Svetozár Lacko, Alexandra Lacokova, Radoslav Lakoštík, martin lašák, Tomáš Laško, Stanislav Lauko, Barbora Legényová, Martin Leitner, Kristína Leitnerová, Gabriel Lengyel, Samuel Leško, Iveta Lešková, Juraj Leždík, Barbora Lihanová, jakub linda, Roman Lipták, Boris Lipták, janka líšková, Marián Lizanec, Peter Locsos, Adam Lukáč, Katarína Lukáčová, Matúš Lukačovič, Martin Lukáš, Mojmír Majdiš, Július Majerník, Katarína Majgotová, Ivana Malá, Zuzana Malá, Martina Máliková, Katarína Manduchová, Miroslava Marcinová, Marta Markovičová, Lenka Martinická, Jakub Masný, Alena Maťková, Juraj Matula, Tomáš Matuský, Matúš Matušiska, Veronika Mazánová, Michal Mečiar, Jakub Medvecký-Heretik, Lukáš Měchura, Patrik Melec, Erika Meňhartová, Katarína Mertanová, Patrik Mesároš, Lívia Mičjaňová, Martina Mičová, Tomáš Mičuda, Ema Mihálová, Alena Michalcová, Branislav Michálek, Jessica Miklovičová, Veronika Miková, Katarína Mikovičová, Ľubomír Mikula, Klára Mikulášková, Ivana Mikulíková, Martina Mikušiaková, Lucia Mikušová, Věra Mikysková, ema Milová, Michal Misár, Michaela Mišutková, Martin Mitro, Bruno Mižík, Jana Mlynarčíková, Hana Morávková, Maria Moravska, Júlia Mošková, David Mulica, Jana Myšľanová, Judita Nagyová, Anna Nagyová, Vladislav Ňaňko, Patrik Nemček, Michaela Nguyenová, Martin Nociar, Tomáš Nohejl, stanislav noskovic, Petra Noskovičová, Jozef Novák, Anna Nováková, Adam Novotník, Mária Olčaková, Ivana Oleckova, František Onderišin, Viliam Ondo, Ján Ondrej, Michal Ondreják, Ema Ondrušková, Lenka Oravcová, Anna Oravetzová, Jozef Orgonáš, Michaela Orlová, Adela Ostrovská, Miloslav Ožvald, Soňa Pagáčová, Soňa Palenčarová, Emília Paľová, Monika Parolková, Emilia Pastorková, Filip Pavčík, Igor Pavelka, Apolena Pavlíčková, Martin Pavlovský, Jan Pecka, Tomáš Petrík, Zuzana Pirosová, Deana Piscová, Terézia Pisoňová, Ivana Pivarníková, Lukáš Pjecha, Miroslav Plachý, Michal Pobiecky, Rudolf Podkrivacký, Michal Podoba, Michael Podsedník, Tomáš Pokorný, Katarína Poláčiková, Katarína Poláková, Erika Poliaková, Martin Porubsky, Lucia Posluchová, simona potfajová, Dominika Povalová, Šimon Povolný, Filip Povolný, Veronika Pozsonyiová, Laura Prieložná, Lenka Příleská, Barbora Puchlová, Filip Rácek, Lucia Radová, Tomáš Rakušan, Dominika Rampáková, Filip Randyš, Lenka Rebljanová, Kristína Reisová, Veronika Remencová, Sandra Rešetková, Estera Rimarčíková, Alžbeta Rimarčíková, Juraj Riša, Daniel Rizman, Michal Roďom, Ulrika Roškaninová, Matúš Rusnák, Zuzana Rusňáková, Václav Rut, Ľuboš Rybanský, Lucie Ryšavá, Zuzana Ryšavá, Linda Sabatovičová, Simona Sabová, Alena Samiecová, dorota sekelska stavinova, Paulína Schneidrová, Lenka Siráňová, Nikola Skladanová, Soňa Slaninková, Anton Slávik, Silvia Slopovska, Paulína Smatanová, Silvia Smoláriková, Kristína Sobolíková, Mária Sokolová, Simona Sopčáková, Ingrid Stankova, Klára Stašová, Eliska Stavinova, Števo Straka, Milan Strnad, Šárka Stříbrská, Tereza Sulániová, Petra Surová, Anton Suslik, Gabriela Svítková, Michaela Szabadosová, Tomáš Szabari, Matúš Szabó, Kristína Szalayová, Andrej Šedík, Miriam Šefčíková, Barbora Ševčenková, Martin Ševčík, Nina Ševčíková, Alexandra Ševčíková, Martin Šilhavík, Viliam Šimko, Věra Šimková, Daniela Šindelková, Alexandra Šípeková, Romana Šípeková, Zlata Škarabelová, Martin Škrabák, Ľubomír Škubal, Veronika Šmerdová, Ján Španiel, Peter Špaňo, Tomáš Šrámek, Štěpán Dvořáček, Martin Štefanský, Lucie Štětinová, Veronika Štifterova, Katarína Šulganová, Veronika Šumichrastová, Anna Šusteková, Natália Švabeková, Pavol Švagerko, Samuel Švolík, Simona Švorcová, Martin Teplanský, Zuzana Timková, Júlia Tkáčová, Martin Toman, Tamara Tomičová, Monika Tomiskinová, Michal Tomlain, Monika Tomulcova, Věra Tonkovičová, Kristina Trangosova, Denis Triebel, Martin Turský, Katarína Učníková, Eliška Uhliarová, Michaela Uhríková, Júlia Uchaľová, Nicole Vacarelu, Zora Vachová, Lucie Váchová, Milan Valaštek, Viera Valentová, Michal Valkovič, Štěpánka Vaňková, Lukáš Vašíček, Barbora Vašíčková, Miriama Vaverčáková, Ema Vavrincová, Veronika Veverková, Kryštof Vicherek, Marek Vilášek, Erik Vilga, Patricia Vinczeova, Mário Víťaz, Markéta Vlková, Barbora Voberova, Vojtěch Kolařík, Jan Vondráček, Simona Vošková, Katarína Vozárová, Rastislav Vrškový, Barbora Vychytiová, Peter Walder, Lenka Watersová, Viktoria Weissová, Tomáš Zajac, Peter Zalom, Ivana Zaoráleková, Jakub Zápach, Petra Zarembová, Petra Zbínová, Lucia Zmilova, Ivana Znamenáková, Lucia Znášiková, Ferenc Zsiros, Lenka Zubčáková, Adam Žabka, Eva Žabková, Katarína Žabková, Lucia Žibeková, Samuel Žilka, Patrik Žoldoš, Lucia Žováková, Patrícia Žuchovská, Barbora Dobiasová, Kristián Kačinetz, Nikola Masná, Liana Rusnáková, Petra Adámková, Norbert Gura, Martin Funiak, Ondrej Bašo, Matej Mego, Jakub Valko, Martin Hesko, Monika Juricová, Kamila Imrichová, Simona Červeňanská, Linda Červeňanská, Patrik Arendás.