Späť na novinky

Changing Faces na Pohode 2019
Changing Faces zaujal už v roku 2016 na pražskej drum & bassovej konferencii Beats Evolution Conference. O rok neskôr vystúpil na Pohode a v 2018-tom si odniesol sošku z Radio_Head Awards za objav roka. Jeho nadčasové melódie, nablýskané bicie a horúci basový základ už zaujali Hospital, Med School, RAM, UKF, Spearhead Records a mnoho ďalších. Ako píše denník SME, už dnes má viac fanúšikov vo svete ako na Slovensku. Na Pohode zahrá tanečný energický drum and bassovy mix, ktorý bude obsahovať ten najlepší výber, ako aj nové nevydané tracky.  

06. jún 2019 Changing Faces na Pohode 2019

Keď Changing Faces zahral v roku 2016 Prahe na afterparty konferencie Beats Evolution Conference, okamžite si ho odchytil na prestížny britský D’n’B portál UKF. Výsledkom bol rozhovor s titulkom „Who the hell is Changing Faces“. Za všetko vraví úvodný popis pred spomínaným rozhovorom: „Jednoducho sa mu podarilo zmeniť náš status z „rýchleho piva“ na „tanec dlho po čase kedy ísť do postele“ (a na následný „status s poriadnou opicou“ počas posledného dňa konferencie). V skratke to (a nás) rozbil.“ Celý rozhovor si môžete prečítať TU.
V marci mu vyšiel singel na českom vydavateľstve Hoofbeats music, ktoré je zároveň aj crew (a Changing Faces je ich členom). Singel bol podporený aj najväčšími DnB médiami UKF a Liquicity a hral sa na BBC Radio 1, kde Changing Faces nahrával aj guestmix. Koncom mája mu vyšiel nový track, ktorý je súčasťou kompilácie Hospital Records.