Burleska premiérovo na Pohode – v novom drevenom stane Sporka Science & Magic

Burleska premiérovo na Pohode – v novom drevenom stane Sporka Science & Magic

Jednou z veľkých noviniek Pohody 2019 je aj nový stage Sporka Science & Magic, krásne drevené šapitó s vitrážami. V tomto stane budú cez deň prednášky vedcov či inšpiratívna talkshow Mária Šmýkala, poobede sa zmení na nádherný koncertný priestor. Po zotmení program výhradne pre dospelých návštevníkov. V piatok i v sobotu večer sem zavíta Red Cat Cabaret so svojou NeferNefer & Burlesque Show. Zvodné vystúpenia rozkošných slečien sprevádza noblesa, humor, kvalitná hudba a pôsobivé choreografie s pikantným nádychom. A samozrejme diva NeferNefer, ktorá vás pohladí svojim slovom a spevom.

14. jún 2019

Red Cat Cabaret

V októbri 2016 otvorila herečka Lucia Siposová priamo v srdci Bratislavy jedinečný a autentický kabaretný klub. Spolu s umeleckým šéfom a režisérom Vašom Púčikom vytvárajú originálne výpravné show plné hudby, tanca, spevu a humoru. Spolupracujú s profesionálmi z rôznych umeleckých oblastí, či odvážnymi performermi.

Vzniklo miesto, ktorého čaro a neobyčajná atmosféra vás prenesú do iného sveta, ďaleko od všedných dní. Autentický kabaretný klub s jedinečným rukopisom a originálnym obsahom spája žánre i ľudí, provokuje, rozosmieva, dojíma a inšpiruje.


Účinkujú:

    NeferNefer – Lucia Siposová
    Dee Shy – Dušan Šujan (Klavír)

& Odvážne Slečny:

    Lotta Love
    Lady Vivian
    Miss TiQ
    Miss Sarcastic
    Pearl Swan

Koncept A Dramaturgia:

    Lucia Siposová
    Lotta Love

Produkcia:

    Martina Džačková