9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020

Letisko Trenčín, Slovakia
5. – 7. 7. 2018
návštevnosť: 30.000 / deň (Vypredané)


Scény

Urpiner stage • Orange stage • Aréna Slovenskej Sporiteľne • Budiš stage • Mazagrande stage • EUrópa Stage • NAY Tanečný dom • Pohoda Klub • Garáž • Café Kušnierik • Family park • Optimistan Nadácie Orange • Literárny stan Martinus.sk • Stan .týždeň • IQOS M-Point Zone 18+ • Huawei Roller Disco • EÚ Informačná zóna • Dr. Stan 

Účinkujúci

HUDBA: 0n0 • Akustika • Aurora • B Complex + Vladimír 518 • BADBADNOTGOOD • Bazookas • Billy Barman & SĽUK • Blossoms • Bukahara • Byetone • BZGRL • Čad • Calexico • Catastrofy • Československá filharmónia • Charlie Winston • Coals • Confidence Man • Coucou Chloe • Cuntroaches • Dälek • Danglár • Daniel Brandt & Eternal Something • Danny Brown • Deaf Chonky • Diego • Disordered Kind • Distax • DJ Albatros • DJ Max W. • DJ Pablik • DJ Ramzy Al Spinoza & MC Safaa Hathot • Dné • DŌMU • Donny Benét • Dybbuk • Džumelec • El Gusto • Everything Everything • Fink • Funny Fellows • Genius Locci • Genuine Jacks • Glass Animals • Gosheven • Gregos • Gus Gus • Gypsy Band Lomnické Čháve • Heartbeat • Helena Hauff • Housewives • Idiotape • Ifriqiyyaa Electrique • Iginla Selector • Ink Midget • Isama Zing • Jack Jack • Jade Bird • Jamie Cullum • Jan P. Muchow and The Antagonists • Jana Kirschner • Jessie Ware • Jimmy Pé • Kabal & Achab • Katarzia a Jonatán Pastirčák: Antigona • KillASon • Knower • Kolowrat • Kronos Quartet • La Fanfarria del Capitan • La Femme • ĽH Javorníček • ĽH M. Janšta • Little Dragon • Longital • LP • Lucidvox • Mária Slováková • Medial Banana • Mental Tension • Midi Lidi • Ministerstvo kultúry DJ set • Mišo Noga Band • Mitch & Mitch • Mlynári • Modré hory • Muzička • Nagy&Beny • Nah • Nakhane • Nina Rosa • Noisecut • Nvmeri • Onuka • Orchester ZUŠ Trenčín + Piarissimo • Our Stories  • Palmovka • Panáčik • Pánko • Papyllon • Peal • Polemic • Puding pani Elvisovej • Radosť • Re-Tros • Rebel Babel & Textilanka • Recyklovaný orchester • Reverend • Reykjavíkurdætur • Ride • Riot Days by Pussy Riot Theatre • Rodriguez • Ross From Friends • Saténové ruky • Schnellertollermeier • Scouting for girls • Shallov • Shooty • Silent Disco • Slet bubeníků • Slovak Tango • Slovenský komorný orchester • SOJA • Sonido Tupinamba • Sophie • St. Vincent • Štefan Štec a ĽH Hornád • Stereofox • Stroon • Subina • Subtension • Talkshow • Talostan • The Chemical Brothers • The Exaltics • The Wilderness • This Is The Kit • Thisnis • Tolstoys • Tomáš Rafa & Paňka Johank • Trosky • Tshegue • tUnE-yArDs • Unprofessional • Veni 30 • Vienok • Vojdi • Yasmine Hamdan • Zeal & Ardor • Ziggy Marley • Žltý • ZVA 12-28

EKUMENICKÁ BOHOSLUŽBA: A. Polcková • L. Heryán • D. Pastirčák • A. Hajdu • I. Ištóková • Stroon • Gregos

DIVADLO: Divadlo Aréna: Tiso • Slovácke divadlo: Přes ploty • Gadžo Expres • Bábkové divadlo na Rázcestí: Hmatuláci • Priestor Súčasného Tanca: JUMIKA • Liptovské divadlo tanca: Rozprávky • Bratislavské bábkové divadlo: Deduško • Divadlo Fórum • Kilometrový tanec: K. Zagorski / M. Hajdyla Lacová • S. Ferienčíková • R. Piovarči • Uhol_92: Folklore not War • Rike Reiniger: Cikánský boxer

TANEČNÉ WORKSHOPY: J. Rezek Crew • M. Motlochová • S. Mandáková • J. Matejčík • Bardfa • V. Kendra • M. Sabol • R. Sabol • L. Cmorej • J.Bekr • VPOHOD • J. Michálik • P. Novobilská • Stell the HepCat & Š. Jordánek • S.Machovičová • F.Morong • B. Morongová

BREAK DANCE BATTLE: Spišská Crew • BKP • Girls Crew • Dogga Clan • Killas • High Edition • SDA Crew • Kids team • Mondace • Chicago Footwork

LITERATÚRA: B. Jobus • B. Kardošová • R. Stanke • Z. Porubjaková • KK Bagala • V. Kostelanski • R.Potočár • T. Ulej • L. Burgr • J. Těsnohlídek • P. Jonák • M. Grajciar • J. Typlt • P. Váša • J. Micenková • M. Modrovich • R. Pupala • A. Salmela • D. Vicen • P. Vilikovský • A. Bokníková • J. Oľhová • V. Suchý • P. Bálik • P. Hájek • L. Juza • A. Bán • H. Blassim • M. Brieška • L. Faltýnová • B. Farkaš • A. Swan • W.Szablowski • E. Turnová • J. Vodňanská • A. Rychlíková • E. Fazekaš • J.Búry • S. Adamčík Borušovičová • Z. Štelbaská • V. Marcinová • L. Hlubeňová • Jana Hoffstädter • J.Zaťovič • J. Oreská • E. Ryšavá • S. Uriková • M. Hlatký • M. Uyurkulak  • A. Šoltés • Kato • Lyrik • Bene • Prezident Lourajder • Tono S. • Strýček Nicholas • M. Gregor • L. Hejlík • A. Novotný • J. Ressler  • M. M. Šimečka • J. Hrčka • I. Štrpka • J. Štrasser • D. Majling • E. Makumbirofa • Jakub Sto • O. Hrabal • T. Straka • M. Krakovský • M. Komžík

VIZUÁLNE UMENIE: I. Németh • M. Adamčiak • J. Vančo • S. Komáček • S. Krajčí • S. Masár • D. Sabová • J. Červený • O. Jurčo • P. Olejňák • V. Ondo • P. Galdík • M. Barvirčák • V. Frešo • P. Prekop • R. Straka • K. Novosadová • D. Spodniaková • Tesa • N. Paksiová • L. Brase • D. Slavkovská • M. Voláková • K. Prídavková • M. Maťátko • M. Rotlingerová • K. Kanríková • M. Slováková • M. Ormandík • I. Drevenec • E. Činčalová • Ľ. Máchová • G. Halás • P. Cvik • N. Šušovicová • M. Petržalová • Ľ. Sekerášová • O. Felber • M. Turkovič • I. Belianska • I. Stehlíková • T. Abaffy • F. Sabol • T. Rafa • P. Čejka • A. Garová

FILMY: Varga (r. S. Maletz • 2017 • SK/CZ) • Kapela (r. L. Kaboš • 2018 • SK) • Free to Rock (r. J. Brown • USA • 2014) • Fest Anča 2018 – výber

WORSHOPY: B. Jurinová • V. Kořínková • K. Kellenbergerová • M. Martinčičová • M. Jánošíková • M. Kompaníková • Ľ. Hoffmanová • J. Mikušaťová a kol. • A. Hrubý • Š. Hrubý • F. Hrubý • E. Hantáková a kol. • H. Čárska a kol. • P. Jančárik • F. Struhárik

PERFORMANCE: Lai Chun Ling • Shu Yang • To Yeuk • Ioko Ero Nikaido • Liping Ting • Sun Yi-Jou • Wen Peng • He Libin

DEBATUJÚ: Pussy Riot • V. Brabenec • S. Karásek • M. Lenická • D. Bango • J.  Karpiš • T. Sedláček • K. Mathernová • F. Gál • E. Tabery • Z. Kušnírová • J. Kuciak • A. Kiska • R. Meijerink • M. Náray • M. Matiašovská • T. Lehocká • V. Galloway • T. Heher • D. Robertson • Z. Kumanová • H. Schmidt • F. Szép • M. Kaščák • M. Strmeňová • T. Bořuta • T. Sedláková • V. Dočkal • L. Rosáková • V. Križo • M. Hapalová • M. Orogvány • M. Patakyová • M. Roháček • J. Riapoš • A. Mann • B. Oláh • C. O Neill • M. Sládek • S. Matejka • P.Psotová • S. Opatovská • R. Rehák • M. Adamcová • J. Nagy • Z. Valovičová • J. Hašto • P. Breier • J. Benčík • R. Bránik • E. Akácsová  • J. Malíček • D. Caisová • D. Fabiánová • / J. Ballx • Ľ. Tomáška • E. Korda • M. Kostolný • Z. Kovačič Hanzelová • Lyrik • D. Yeager • P. Magdoško • M. Mičko • K. Klingová • T. Kriššák • R. Kužel • A. Návojský • B. Markovič Baluchová • B. Tichý • A. Augustová • N. Beňová • Š. Ripka • J. Debrecéniová • Š. Laššán • A. Poloková • M. Navrátil • J. Urban • P. Zajac • C. Boros • B. Németh • M. Novota • T. Hudák •  J. Kemka • M. Leško • J. Kubica • P. Wachter • M. Paštéková • L. Likavčan • K. Kouba • L. Rychetský • V. Fábryová • Ľ. Drgoňa • B. Vohnout • B. Zoboková • V. Valkučáková • K. Ivanová • T. Hlavatý • N. Kováčiková • D. Slezáková • M. Jeseňák • V. Uličiansky • M. Čiljaková • M. Chrastina • Z. Žilinská • V. Pagáčová • J. Pechan • M. Mego • M. Redecha • J. Rosa • J. Maruščiak • M. Virčíková • J. Bendár • A. Moreno • M. Habovštiak • I. Trančík • J. Trančík • M. "Stiko" Styk • M. Jurášek • P. Kotuliaková • T. Ondrejková  • P. Dzurovčinová • B. Cvik • Ľ. Vančo • L. Kovács • P. Ruml • R. Obertík • I. Babeľová • P. Konečný • M. Hamšík

MODERUJÚ: L. Miko • A. Bán • P. Bárdy • Š. Hríb • G. Masson • V. Galloway • D. Baláž • Z. Wienk • O. Gallo • R. Sloboda • L. Snopko • J. Hipš • Vaco • D. Milo • E. Akácsová • M. Gučíková • M. Mojžiš • L. Fila • S. Hlásny • A. Bán • F. Struhárik • F. Hazéová • P. Chrappa Vandal • Z. Krišková • M. Novota • M. Magušin • J. Gordulič • B. Ruščin • D. Matuška • M. Lančarič • R. Šimek • A. Wallner • KK Bagala • M. Tallo • A. Makýšová • T. Hučko • L. Oravec • D. Nagy • S. Marec • M. Gešvantner • R. Pivovarník • L. Lackovičová • J. Šlesar • E. Tabery • R. Rus • A. Svahilec • M. Suchitra

FASHION SHOW: A. Moreno • M. Biel • Z. Los Božíková

STAND UP: J. Gordulič • G. Žifčák • T. Hudák • J. Lužina • J. Gulík • J. Zitron Ťapák • S. Salátová • M. Szatmáry • J. Trendy

START UPS: Redberry • Matsuko • Vectary  • Alžbeta Moreno • Mia Biel • Waki vaky • Crafting Plastics • Nosené • Zuzana Los Božíková  • Zero Waste Slovakia • Chargebrella • Sensoneo • Garbage Gobblers • Vulkanist • Butterfly effect • BeeSafe • Octago

FOTO: C. Bachratý

NGOs: Cyklokoalícia • Dobrý úradník • Vagus • Lesoochranárske zoskupenie VLK • Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých SIBÍRKA • Mareena • Saplinq • Bratislava bez náckov • Krajanský inštitút • Slovenská katolícka charita • Deťom s rakovinou • Centrum včasnej intervencie Trenčín • Úsmev ako dar • Amnesty International Slovensko • WWF Slovensko • Vegánske hody • Nadácia Ekopolis • Odyseus • Blockchain Slovakia • Lékaři bez hranic - Médecins Sans Frontières in Czech Republic • Fórum života • Bratislavské Regionálne Ochranárske Združenie BROZ • Repairably • IAESTE Slovakia • Očkolandia • Hnutí Duha Olomouc • Local Hand