9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020

Letisko Trenčín, Slovakia
6. – 8. 7. 2017
návštevnosť: 29.500 / deň


Scény

Urpiner stage • Orange stage • Space Aréna SLSP • Budiš stage • Ticketportal stage • EUrópa Stage • NAY Tanečný dom • Laug-Techno-Bau Klub • Garáž • Café Kušnierik • Family park • Optimistan Nadácie Orange • Literárny stan Martinus.sk • Stan .týždeň • Rádio (aktívna zóna)_FM • M Point 18+ • Orange Roller Disco • Živica – powered by ZSE • EÚ Informačná zóna • Dr. Stan

Účinkujúci

Hudba: 52 Hertz Whale (SK) • AC/Boy (AT) • Acid Arab (FR) • Aktivna gruppa (SK) • Alice Phoebe Lou (ZA) • Allstar Refjúdží Band (CZ) • Alt-J (GB) • Archívny chlapec (SK) • Asebest (SK) • Auktyon (RU) • Austra (CA) • B-Complex (SK) • Bad Karma Boy (SK) • Baloji (BE)  • Barcode DJs (SK) • Beak>  (GB) • Beardyman’s Masters of Distraction (GB) • Benjamin Clementine (GB) • Bez ladu a skladu (SK) • Billy Barman (SK) • Birdy (GB) • Black Box Revelation (BE) • Blow Trio (BE) • Bolo nás jedenásť (SK) • Boys Noize (DE) • C Duncan (GB) • Casi Cada Minuto (SK) • Changing Faces & The Prophecy (SK/CZ) • Chiki liki tu–a (SK) • Chór vážskych muzikantov (SK) • Cosher & Caviar (SK) • Dáša von Fľaša (SK) • Dillon (BR) • Disco Møreti (CZ) • DJ Džbán (SK) • Egopusher (CH) • Elektro Guzzi presents Parade (AT) • Fallgrapp (SK) • FlexFab (CH) • Flow (SK) • Fresh Out Of The Bus (SK) • Funny Fellows (SK) • Future Islands (US) • Gallowstreet (NL) • Ghost of You (CZ) • Grafofón (SK) • Gypsy Band Lomnicke Čhave (SK) • Ho99o9 (US) • Hudba z Marsu (SK) • Hviezda (SK) • Hydrant (ID) • Idles (GB) • Jack Jack (SK)* nevystúpili • Jake Bugg (GB) • Jozef Lupták a priatelia (Svetlík, Baran, Ruman, Máliková): Bartók – Varga (SK) • Lupták, Lenko, Comendant, Dugovič: Uspávanky (SK) • Juju Planet Dub (SK) • Jureš Líška a priatelia: Už solnečko svita! (SK) • Kašpárek v rohlíku (CZ) • Katarína Máliková (SK) • Katarzia (SK) • Katarzia Selection (SK) • Kieslowski (CZ) • Koala Voice (SI) • Kornička (SK) • La Mambanegra (CO) • Lass (PL) • Laura a její tygři (CZ) • Les Amazones d'Afrique (ML) • London Elektricity Big Band (GB) • London Elektricity DJ set (GB) • Ľudová hudba Radoslava Kertisa (SK) • Ľudové mladistvá (SK) • M.I.A. (GB) • Machinedrum (US) • Mark Lanegan Band (US) • Matwe Drappenmädchenfeller (SK) • Maya Belsitzman & Matan Ephrat (IL) • MCH Band (CZ) • Michal Noga Band  (SK ) • Mike Lark (SK) • Miklós Király Band (HU) • Milos & Skank (SK) • Mir Illegal (SK) • Möbius (SK) • Mojše Band (SK) • Mooshak (SK) • Movits! (SE) • Muzička (SK) • Mykki Blanco (US) • No Brake (SK) • Nvmeri (SK) • Orchester ZUŠ Trenčín + Piarissimo (SK) • Panáčik (SK) • Para (SK) • Peal (SK) • Peter a Lucia (SK) • Pixvae (FR) • Pohoda 21 – Symfonický Orchester Slovenského Rozhlasu (SK) • Polemic (SK) • Popshop (SK) • Princess Nokia (US) • PSJ (CZ) • Puro Peru (PE) • Recyklovaný orchester pod vedením Martiny Janegovej (SK) • Resisters (AT) • Rodrigo y Gabriela (MX) • Saténové ruky (SK) • Saténove ruky DJ set (SK) • Satut c´est cool (FR) • Says (SK) • Schwefelgelb (DE) • Shobaleader One (GB) • Silent Disco (NL)  • DJ Spin (SK) • Sine Ray (SK) • Sky to Speak (CZ) • Slaves (GB) • Sleaford Mods (GB) • Slobodná Európa (SK) • Slowdive (GB) • Snowdrop (SK) • Solamente Naturali (SK) • Solange (US) • Solovic / Rudavský: Beyond invisible (SK) • Squarepusher (GB) • Stroon: Prelúdiá a piesne (SK) • Subact (AT) • Supa (SK) • Szászcsávás Band (RU) • TaxiWars (BE) • The Ills (SK) • The Jesus and Mary Chain (GB) • The Thurston Moore Group (US) • The Wilderness (SK) • Through creativity to new audiences • Tittingur (SK) • Tocalo Flamenco (SK) • Tolstoys (SK) • Tommy Cash (EE) • Tony Ducháček & Garage (CZ) • Uhol dopadu (SK) • Új Bála (HU) • Vallo Sadovský Arciset (SK) • Vec + kapela (SK) • Veľká potreba (SK) • Vuraj (BY) • Vyjebaní melancholici (SK) • Walter Schnitzelsson (SK) • White wine (DE) • Ylvis (NO) • Zagami Jericho (CZ) • Zuzana Mikulcová (SK) 

Tanec: Break Dance Battle: Hasta la muerte, Made in West, BreakFans, Stred team, Škola brejku • Chasidská chasa, viedli L. Luptáková, M. Sabol, hrali Mojše Band • Vtedy na východe, viedli Š. Štec, D. Štecová, hrali ĽH Radoslava Kertisa • Flitre v rytme: Ylvis, viedli P. Polnišová, L. Cmorej • Tance rómov z Transylvánie, viedli E. K. Demeter, I. Demeter, hrali Szászcsavász band (RO) • Pohoda v pohybe, viedol R. Pivovarči • A predsa sa točí - tradičné kruhové tance z Moldavska, viedol S. Juhász, hrala Miklós Király Band (HU) • Costa Sierra i Selva Alcatraz - peruánske tance, vedie D. R. Calderón, hrali Puro Peru (PE) • Z pastierskej kapsy - Tradičné tanečné chuťovky Slovenska, viedli B. Morongová, F. Morong, hrala Muzička (SK)

Divadlo: Anton Lachký: Nočná ilúzia (SK) • Sláva Daubnerová: Solo lamentoso • Stoka: Wellness • Slovenské národné divadlo: Natálka • Pavol Seriš: Samko Tále • Nové divadlo: Kozliatka a vlk • Nové divadlo: Anna Franková • Bábkové divadlo Morgonrock: O čertovi Kolofónovi • LiLi: Batolárium • Solamente Naturali: Zbojník z Lubeníka • Jana Smokoňová: Experiment • Trio Olga: Peace • P. Seriš, F. Teller: Klaunská úderka • 

Film: Piata loď, r. I. Grófová, SR, 2017 • Korupčná výchova, r. R. Šveda, SR, 2016 • Nesmrteľný les, r. E. Baláž, SR, 2017 • Život v oblakoch, r. E. Baláž, SR, 2016 • Fest Anča • Festival Áčko - festival študentských filmov • Visegrad Film Forum

Literatúra: KK Bagala • M. Zygar • E. Keret • I. Brežná • D. Mitana • L. Bukový • J. Hrčka • M. Ormandík • L. Bendzák • J. Milčák • L. Lipcsei • P. Milčák • Z. Cigánová • A. Makýšová Volárová • J. Juhás • M. Gešvantner • I. Gibová • V. Kolejáková • V. Nádaskay • P. Prokopec • P. Cibo • N. Kollárová • M. Benkovič • M. Melicherčík • D. Želinský • M. Vlado • A. Bublák • K. Kucbelová • K. Holetzová • J. Topol • P. Michalík • M. Šindelka • S. Lavrík • V. Homolová Tóthová • L. Oravec • S. Marec • R. Stanke • J. Oľhová • K. Myšíková • T. Maco • L. Lackovičová • V. Dobiáš • J. Šlesar • M. Vadas • D. Olejníková • E. Moresová • F. Malík • V. Gabrišová • J. H. Hoffstädter • B. Schragge • I. Šáteková • B. Meluš • Vec • T. Hudák • M. Hvorecký • M. Reiner • P. Kosatík • P. Michalík • E. Šimšík • M. Tallo • M. Lacko • O. Škrabal • T. Klasová • I. Mikyska • T. Hučko • D. Majling • Z. Fialová • A. Hajdu • M. Ondík • T. Turek • Kato • IDEA • Boy Wonder • Fobia KID • Strýček Nicholas • D. Madro • R. Komžíková • K. Kolbas • E. Ryšavá • A. Rakovská • M. Marušin • M. Mikšík • Z. Kronerová • J. Kvantíková • M. Hečko • M. Krajňák • E. Makumbirofa • Adeladla • H. Dibitanzl • T. Straka • M. Krakovský • P. Oškrkaný • A. Svahilec • R. Pupala • A. Remeník • D. Koronczi • B. Ondrejička • Š. Ondruš • M. Oparty • T. Hudák • M. Baláž • V. Šarišský • M. Haugová • M. Ferenčuhová • J. B. Wild • P. Vandal • J. Lupták • B. Jobus

Maľovanie na šachty: Danglár • A. Šakový • Marek Ormandík • Michal Ormandík • N. Pakšiová • M. Voláková • Ľ. Sekerášová • D. Slavkovská • M. Mališ • V. Zrník • A. Selmeci • T. Jusko • M. Slováková • J. Turek • A. Dobrovodský • F. Lipták • P. Horák • E. Činčálová • J. Triaška • P. Žiačková • M. Dráb • I. Derevenec • M. Prekop • S. Bellérová • Z. Sabová • M. Maťátko • L. Stepanovičová • K. Prídavková • M.Turkovič • M. Müller • J. Holman • M. Gerboc 

Visual stage: I. Németh: Handiwork • M. Adamčiak: Kôň • V. Frešo: Pičus • G. Hošovský: Pavilón nálezov • M. Piaček: Biela dedinka • P. Kalmus: Bicykel pre performera • J. Čarný: Potulná galéria nomadSPACE • Pohoda Visual Art Contest: WO/V/EN - A. Cséfalvay, M. Maczová, D. Pišteková, V. Trnovská: The Doors • M. Barvičák, V. Ondo, P. Olejňák, P. Galdí: Minaret • M. Kastelovič: Ľudová manéž 

Výstavy: Ctibor Bachratý: Fotopohoda • Nemohli jsme mlčet - Lidé Charty 77 

Kreatívna zóna: Výtvarníci: M. Cina • K. Bukovčáková • I. Kvaššayová • M. Bujačková • D. Baštuga • L. Fabová • P. Klepcová •  M. Kubáňová • G. Halás • S. Macko • Workshopy: K. Jandová • B. Madajová • M. Prekopová • P. Prekop • T. Rapčanová • N. Orgoňová • Design Market: Zoznam Dizajnérov – predajcov: • Saint Dot • Alala CILA • Letos • Lemur O.O • Sasha-M • Retart • Acid-designs a Qplusbodka • Chrisspola • Fusakle a WakiVaky • Lin • Petisha a Luloface • Eva Novanská • Kresky a Modrá púpava • Fat Fab • FRL

Diskusie: A. Kiska • Matia/B-Complex • I. Bihariová • J. Goda • G. Mesežnikov • M. Vašečka • K. Mathernová • M. Vallo • D. Chrenek • M. Adamov • E. Sakálová • D. Robertson • A. Rojek • Ch. Smyth • M. Manček • J. Trčka • J. Šádek • L. Ehrenbergerová • N. Ehrenbergerová • Ľ. Fellner • J. Zelizňák • K. Farská • D. Straka • S. Hlásny • J. Goda • Z. Hlávková • Expl0ited • P. Jančárik • F. Struhárik • I. Bihariová • R. Bránik • D. Milo • B. Čurejová • J. Kmeč Koščová • D. Korčkovský • V. Ledecký •  C. Boros • M. Mojžiš • J. Malíček • G. Hrustič • S. Pekarovičová • D. Caisová • M. Patarák • E. Belešová • M. Patarák • M. Handzuš • M. Kováč • S. Mehager • I. Rintel • M. Karako • E. Mosnáková • S. Ondrisová • D. Bubáková • M. Ráczová • A. Uherková • M. Buňo • J. Smatana • O. Gažovič • J. Sopoliga • E. Baláž • J. Hipš • M. Kašiak • A. Bošelová • M. Šimečka • Z. Čaputová • S. Grimaux • M. Cesnaková • M. Kaščák • P. Hunčík • O. Valentová • L. Kvokačka • I. Juráš • K. Mažárová • V. Križo • M. Božík •  M. T. Šimčáková • K. Kresaňová • A. Findor • S. Polovková • L. Oravec • M. Satková • T. Lehocká • Matia • Ľ. Zajacová Záborská • R. Marko • J. Trnovská • O. Lunter • S. Matejka • S. Opátová • M. Kompaníková • O. Haščák • N. Javorčík • M. a M. Fehérváry

Moderátori: Š. Hríb • D. Milo • P. Bárdy • O. Rehák • M. Gučíková • E. Akácsová • F. Hazéová • M. Nicolini • A. Bán • B. Tichý • M. Magušin • L. Krivošík • M. Novota • P. Sibyla • K. Klingová • R. Rus • M. Tóda • M. Suchitra • T. Hudák • R. Sloboda • L. Oravec • J. Rizman • M. Sládek • D. Nagy • J. Lowinski • M. Hvorecký • Z. Wienk • V. Potančok • A. Cocherová • H. Skljarzska • M. Roháček • B. Jobus • F. Malík

Family Park workshopy: Gravidjóga: A. Višňovcová • Tančeky s bábom v šatke workshop: MamaDance • tleSKOKrik: E. Šušková, študenti katedry hudobnej výchovy PdF UK • EDUdrama: Kde je Cyril? • EDUdrama: Príšerky z kufríka • WoodPack: lektor Boris Čellár • Čítanie s pánom Mrkvičkom • Montessori  • CirKus-Kus  • Hrnčiarsky kruh • Kreatívne dielne  • ZUŠ Trenčín • Pastierske hry

Neziskové organizácie: Krajanský inštitút • Partners for Democratic Change Slovakia (PDCS) • Greenpeace Slovensko • Saplinq • Transparency International Slovensko • OZ VEGÁNSKE HODY • Slovenská katolícka charita • Amnesty International Slovensko • Fórum kresťanských inštitúcií • WWF Danube Carpathian • Programme (Slovakia) • Nadácia Ekopolis • SAIA, n. o. • MyMamy, o. z. • Intercultura Slovakia • Asociácia pomoci postihnutým APPA • JA Slovensko, n. o. • Mladiinfo Slovensko • ADEL - Association for Development • Education and Labour • Lekári bez hraníc • Spolok Prales Deťom SK • Združenie JPK • Sea Shepherd • OZ Odyseus • OČKOLANDIA, o.z. • Lesoochranárske zoskupenie VLK • WWF  

Hot Jazz budíček: Funny Fellows (SK)

Ekumenická bohoslužba: A. Polcková • M. Šafarík • R. A. Slavkovský • D. Pastirčák • Ibrahim • Z. Krónerová • D. Jurčová • A. Kiráľová • Ľ. Burgr • V. Jahanpour • D. Nvotová • Stroon • Dcéry politických väzňov