9. — 12. júl 2020
9. — 12. júl 2020

Letisko Trenčín, Slovakia
15. – 16. 7. 2005
návštevnosť: cca 25.000 / deň


Účinkujúci

Bažant stage: The Prodigy (GB) • Garbage (USA) • Asian dub foundation (GB) • Miroslav Žbirka (SK) • Little Louie Vega & Elements of Life (USA) • Hudba ozbrojených síl SR (SK) • Le Payaco (SK) • Kollerband (CZ) • Bratislava hot serenaders + Milan Lasica (SK) • Podpolianske fujary (SK) • Taneèný orchester Prešov (SK) • Chiki liki tu-a (SK) • Vetroplach (SK) • Tim Phillips (CDN/GB) • Chikinki (GB) • Komorný orcheter mesta Trenèín (SK) • Marián Varga (SK)  

Kofola stage: Taraf de Haidouks (RUM) • Klezmatics (USA) • Omara Portuondo (Cuba) • Jaromír Nohavica (CZ) • Huun Huur Tu (Tuva) • Vrbovské vàby (SK) • Zuzana Mojžišová (SK) • Trebunie Tutki (PL) • Farlanders (RUS) • Jaipur Kawa brass band (India) • Kokavatere lavutura (SK) • Pressburger Klezmer band (SK) • Balogh Kalman Cimbalom band (H) • Renata Rosa & Zunido da Mata (BRA) • Ida Kelarová & Apsora (CZ) • Mužská spevácka skupina Telgárt (SK)  

Orange stage: Roots Manuva (GB) • The Beat (GB) • Desorden Publico (VEN) • Macka B (GB) • Èisté tvary (SK) • 100° (CZ) • Para (SK) • Umakart (CZ) • Bow Wave (CZ) • Vec / Trosky (SK) • Pest (GB) • Moimir Papalescu & The Nihilists (CZ) • Apendix (SK) • Ska2Tonics (SK) • Sunshine (CZ) • Dezerter (PL) • Chór vážskych muzikantov (SK) • Už jsme doma + CK Vocal (CZ) • Jah division sound systim (SK) 

Dots stage: Green Velvet (USA) • Roni Size & Dynamite MC (GB) • British murder boys (GB) • Future Prophecies (NOR) • Milkshake (SK) • Benepop (SK) • Tibor Holoda (SK) • Mayla + Nika 77 (CZ, SK) • Loktibrada (SK) • Toky (SK) • Kaisersoze (CZ) • Dodo.man + Wychitawacs (SK)  

Break Dance Battle: Breakfans (SK) • Floor Rockers (SK) • Stred (SK) • Ex Jumpers (SK) • Art of breakin (H) • Sons of God (H) • Disko Satelit (CZ) • Quassit (SK) • DJ Deez (H) • Moja reè (SK) • Lacistrike (SK) • Kaidžas + DJ Lucco (SK) • H16 (SK) • Unisom (GB/A) • Az Ido Urai (H) • Èistychov (SK) • AMO (SK) • Indy & Wich (CZ) • Alif (SEN) • Larry (SK) • IM Cyber + Dušan Groove (SK) • Galagha & Gabanna (SK)

Nokia stage: Xaver Fischer Trio (D) • Cafe Drechsler (A) • Patrick Forge (GB) • Mad Mats (SWE) • Hrr na ne (SK) • Ear drum kru (SK) • E3 Collective (ARG,D,SWE) • Abuse (SK) • Nana Zorin (CZ) • Tall (CZ) • Kinet + Magálová (SK) • James Ashan (SK) • Soil (CZ) • Nikki Tresor (SK) • Boris Carloff LIVE (CZ) • DJ Deem feat Umelec (SK) • Innocent Sorcerers DJ Set (PL) • Aromabar DJ set by Scott (A) • DJ C.O.D.E. (SK) • Peter Fiala (SK) • Oswald (SK) • Heiko M/S/O (D) • Radioactive Man Live (GB) • Carl Craig (USA) • Steve Bug (D) • Tibor Holoda (SK)

Oáza FM: BiBa • Amen2 aka Viktor Hazard • Veneer • Puding pani Elvisovej • Selector Night_FM D.Balaz • 4_ElementS_FM DJs and guests • David zo Senca • Bidlo • Magalova_Buddha Bar • Bombarasta • Mango Molas (SK) • Èankišou (CZ) • Kompas Dj_FM and guests

Aréna TB: Dabata pod Lampou - Ako sa žije v NHL? • Michal Handzuš, Vojtech Jurkoviè, ... • Tucan (SK) • Liga za duševné zdravie: Tanec, hudba, alkohol? • Diskutujú: MUDr. ¼ubomír Gábriš, Mgr. Zuzana Miková, Peter Tománek, Vlado Baláž, MUDr. Peter Breier • Phurikane gi¾a (SK) • Alea (SK) • Debata Pod lampou - Vkus a nevkus, popkultúra a alternatíva • Jana Kirchner (SK) • Dlhé diely (SK) • Pacora (SK) • Terry Riley - in C (SK) • Jozef Lupták (SK) • Liga za duševné zdravie: Musí otvorenosť bolieť? • Diskutujú: Anton Heretik, Daniel Ralaus, Andrea Ševèíková, Renata Ïurišová • Debata Pod lampou - Vojna, armáda a pacifizmus • Mjr. Pavol Šmýkala, Martin Fedor • CK Vocal (CZ) • Dorota (SK) • Debata Pod lampou - ŠtB: Preèo im vadili kožené bundy a dlhé vlasy? • Ján Langoš, riadite¾ Ústavu pamäti národa, ... • Marián Varga (SK) • Martin Zbrožek a Martha Issová Theatre: Fiktivní Sam (CZ) • ... Bender (GB) 

Sme aréna: Liga za duševné zdravie: Čoho sa Slováci boja • Mgr. Anton Heretik Jr., PhDr. Zlatka Bartíková, Mgr. Renata Ïurišová • Slovenske Mimo Divadlo: Deux ex Machina (SK) • Literárny cirkus L.C.A.: • Literárnohudobná performance • Pavol Rankov + Peter Krištúfek • GuNaGu: Láska • Liga za duševné zdravie: Dnes v noci sa mi snívalo... • Diskutujú: MUDr. Jozef Hašto, PhDr. Mária Andrášiová, MUDr. Peter Breier • K6: Ravena + Artforum Time I. • (Hudobné) inšpirácie literatúry • Viliam Klimáèek, Dušan Dušek, Ivan Štrpka, Uršula Kovalyk, Peter Milèák • Percufonia (SK) • Liga za duševné zdravie: Láska je láska • Mgr. Silvia Ondrisová, PhD., Mgr. Mariana Šipošová , Mgr. Renata Ďurišová • Teatro Tatro: Bianka Braselli - Dáma s dvoma hlavami (SK) • Liga za duševné zdravie: Pohoda na Pohode • Diskutujúci: MUDr. Jozef Hašto, PhDr. Katarína Kúdelová, MUDr. Peter Breier • Požoň Sentimental (SK) • Artforum Time II. • Čo čítajú muzikanti • Ľubo Petruška, Míra Wanek, Jiří Cerha • Opera aperta ensemble (SK) • Sui Vesan (SK) • Literárny cirkus LCA II. • Show literárnej skupiny Živý dôkaz • Silvester Lavrík, Karol D. Horváth, Laco Kerata, Vlado Janèek a Koloman Kertész Bagala • Veni ensemble (SK)

Bažant Kinematograf - festival cinema: krátke filmy Viktora Kubala , Poviedky z kuchyne, r. Bent Hamer, Nórsko-Švédsko, 2003,  • Taking Off, r. Miloš Forman, USA, 1971 • Skřítek, r. Tomáš Vorel, ČR, 2005 • Nazdravíčko!, r. Ivana Zajacová, Jozef Mitaľ, SR, 2005 • Jízda, r. Jan Svěrák, ČR, 1994 • Sin City / Mesto hriechu, r. Frank Miller, Robert Rodriguez, Quentin Tarantino, USA, 2005 • Mňága – Happy End, r. Petr Zelenka, ČR, 1996

Sprievodné akcie: Dots park (športové a adrenalínové atrakcie) / Dots sport park • Allianz SP detský park (detský park, jašovisko, stráženie detí) / Allianz SP Kids Park • Zoznam.sk internet pavilón / Zoznam.sk internet pavilion • výstava fotografií Ctibora Bachratého z minulých ročníkov festivalu • čajovne / tea tents, CD shops, body painting, hena painting, stanové mestečko / camping, úschovňa /cloakroom, neziskové organizácie / non profit organizations, ...