Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Pendulum (Live)

Pendulum (Live) AU

PLÁNOVANÝ DEŇ KONCERTU: PIATOK

Jedna z najznámejších drum & bassových kapiel 21. storočia vystúpi na Pohode 2024. Pendulum prídu na trenčianske letisko v kompletnej kapelovej live zostave. Tešiť sa môžete na drum & bassovú smršť zabalenú do rockovej energie.
Pendulum sa na trenčianske letisko vrátia po 15 rokoch. Zoskupenie pochádza z Austrálie, ale aktuálne už niekoľko rokov pôsobí v Británii. Ich debutový album Hold Your Colour sa stal kultovou nahrávkou a legendárne hity Tarantula a Slam sú do dnešného dňa súčasťou drum & bassových mixov.
Remixovali songy od legiend ako Ed Rush & Optical alebo DJ Fresh a ich najznámejším remixom je remix songu Voodoo People od The Prodigy. Pred pár dňami vydali nové EP Anima, na ktorom sú aj spolupráce s Bullet For My Valentine a Scarlxrd.

"Pendulum sú výnimočná kapela, ktorá môže headlinovať rovnako elektronické aj metalové festivaly. Ich koncerty s kapelou sú hudobným sviatkom a ja som rád, že sa v plnej sile vrátia na Pohodu. Teším sa na ich energiu na hlavnom festivalovom pódiu, myslím, že energickejší štart do zverejňovania medzinárodných mien sme si nemohli predstaviť,“ dodáva k bookingu Michal Kaščák z Pohody.

LÍSTKY NA POHODU 2024 - 3-dňové permanentky za výhodnú cenu 139€ sú v predaji len do 7. mája 2024