Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Peggy Gou
Štvrtok 00:00 | Urpiner stage

Peggy Gou KR

Peggy Gou patrí k najvýraznejším a najtalentovanejším DJkám a producentkám súčasnosti. Peggy sa stala rýchlo populárnou vďaka svojmu jedinečnému štýlu, v ktorom kombinuje house, techno, electro a elementy tradičnej kórejskej hudby. Jej sklady sú chytľavé a hlavne plné pozitívnej energie.

Aktuálne sa umiestnila na 3. mieste v BBC Sound of 2024 a získala nomináciu na Brit Awards 2024 v kategórii International Song of the Year s jej megahitom (It Goes Like) Nanana, ktorý patrí k najznámejším songom ostatnej doby.

Svoje prvé EPs vydala na prestížnych labeloch ako Ninja Tune alebo Phonica. V roku 2019 si však založila vlastné vydavateľstvo Gudu Records. Pozitívne ohlasy získala aj jej kompilácia DJ-Kicks: Peggy Gou. Vystupovala na najväčších festivaloch ako Glastonbury, Coachella, Primavera Sound alebo Sónar. V rebríčku TOP 100 DJs 2023 magazínu DJ Mag sa umiestnila na 9. mieste.

Debutový album by Peggy mala vydať ešte v tomto roku a ďalšou ochutnávkou z neho je singel I Believe In Love Again, ktorý nahrala spoločne s Lennym Kravitzom.

"Sme hrdí, že sme prví v širšom regióne, kde zahrá ikona súčasnej elektronickej scény Peggy Gou. Vďaka nej Pohoda získava mimoriadne silné meno, ktoré skvelo dopĺňa program tohto ročníka. Bol to dlhý a náročný booking, o to väčšiu radosť máme z jej potvrdenia. Teším sa, že sa práve Peggy Gou postará o otváraciu párty Pohody 2024," dodáva k bookingu Michal Kaščák z Pohody.

Najpozitívnejšia tanečná party roku 2024 bude na Pohode 2024 počas setu Peggy Gou :)

LÍSTKY NA POHODU 2024