Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
FVLCRVM (DJ set)
Piatok 00:00 | Bezdymová zóna 18+

FVLCRVM (DJ set) SK

FVLCRVM patrí medzi najprogresívnejších a najžiadanejších slovenských producentov. Podobne ako v jeho tvorbe, tak aj v jeho mixoch nechýbajú euforické melodické linky, rýchlejšie tempá či extatické vyvrcholenia. Vyskladané z bootlegov oprášených hitov 90-tych či najnovších klenotov neznámych producentov, v jeho setoch plynule splývajú žánre ako hardcore, trance, jungle či gabber. Počas svojej kariéry vystúpil na mnohých prestížnych zahraničných festivaloch, napr. na festivale Eurosonic alebo Ment a v januári tohto roku vystupoval aj na festivale Pohoda loves Ukraine v Kyjive.
Bol zaradený do rádiových playlistov BBC RádiaKEXP, spolupracoval s americkým producentom Machinedrum, britskou umelkyňou BABii alebo českou hudobníčkou Annet X. Za pesničku Hotel Kyjev získal spoločne s Berlin Manson sošku Radio_Head Awards 2023 za Skladbu roka.

FVLCRVMove vystúpenia patria k zážitkom, z ktorých od začiatku až do konca srší absolútna radosť z hudby a pozitívna energia. Posvätná legenda hovorí, že FVLCRVM nenecháva obetiam priestor odísť na bar - presvedčíte sa v Bezdymovej zóne 18+ :)

LÍSTKY NA POHODU 2024