Prihláste sa alebo registrujte do Webparty a zdieľajte svoje názory a zážitky s ostatnými.
Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania-
Murdoc
18. 6. 2026, 12:19je tu někdo s upgradovaným lístkem, komu se podařilo koupit ten parking? mě to prostě nepustí.
Odpovedať -
casovac
17. 6. 2026, 19:39Tlaky, obmedzenia, cenzura: https://www.instagram.com/reel/DZscBOxiKBQ/?igsh=emU2eHZxa2dsYnFh
Odpovedať -
Ja sa teda skúsim zasa ozvať. To akože toto od Peter_BB zoberiete ako bežný príspevok od kamaráta? Že je konšpirátor v prípade Covidu, to vieme. Ale toto?
Odpovedať
"2. Eset ako novy partner (velmi nevyspitatelna firma s plejadou kadejakych konatelov, vratane ludi dost pravdepodone ludsky aj hodnotovo blizkych organizovanemu zlocinu o ktorom je predpoklad ze zosnoval vrazdu Jana Kuciaka - toto je tema na velmi velmi dlho, ale asi radsej nie na Pohode, nech si tym nekazime naladu"
Chalan, uvedomuješ si, že to už môže byť aj krivé obvinenie a môžeš niesť za tieto tvoje blbé reči zodpovednosť?-
@pohoda_musi_chodit_viac_na_webparty
Odpovedať
Pohoda by naozaj mala chodiť viac na webparty -
FeroDzouk
17. 6. 2026, 11:01Naozaj tu verejne obhajujes divnu politickú se bránku eset čo šíri tupu politickú propagandu manipuláciu mimovladkami ty zzenstyly... Slovensky národ je už dávno prebudeny a už nezere progresívni propagandu esetu čaptavej kisku atď a konšpiracie hoaksy a dezinformácie tu šíria tzv mainstreamove média TV čačow narkoza Lopašov motokros jojka #rtvs denník N sme aktuality protislovenska propaganda refresher Startitup mimovladkami zmanipulovani 360tka šíria dezinformácie hoaksy progresívnu ultraliberalni propagandu manipuláciu a páchajú cenzúru totalitne praktiky udavanie spehovanie zatváranie za názor a slobodný prejav a knihu ako danny kollar a Marián magat sedia za názor a slobodný prejav a knihu
Odpovedať
-
-
https://www.pohodafestival.sk/sk/novinky/rozsirujeme-parking-vo-stvrtok-pridame-p1-karavan-parking-aj-autostan
Odpovedať
Ale určite to nebude stačiť, nepôjde kúpiť, bude drahé...doplňte čo sa viac hodí.-
Teodor_Delorean
17. 6. 2026, 10:30 -
@Teodor_Delorean Možno je ľahšie posunúť vstupné turnikety dovnútra areálu, než P5 k vonkajšej bráne. Ale novokupujúcim to bude určite vyhovovať. P4 nezávidím. Raz som skúsil a odvtedy už radšej kupujem skôr.
Odpovedať
-
-
aj chat gpt ako najviac realnu moznu nahradu v case Pohody uviedol Little Simz:)
Odpovedať-
Doktor_Zivago
17. 6. 2026, 08:57 -
@Doktor_Zivago nemyslím si, že ani jedno, keďže v aktuálnom Timeline tam nato moc priestor nieje .... https://www.pohodafestival.sk/sk/timeline
Odpovedať -
@Jan
Odpovedať
Aj toto by bola celkom v pohode nahrada, i ked asi dost nerealna:)
https://youtu.be/fE6d6vDtyaQ?si=JwBvst96hpnWJlqi
-
-
Murdoc
16. 6. 2026, 12:42Méně než 100 vstupenek do vyprodání. Tak pevně doufám, že letos budou černá čísla :)
Odpovedať-
haluzman
16. 6. 2026, 20:33 -
haluzman
16. 6. 2026, 20:33 -
@haluzman Presne to ma napadlo, a plus aj ze netusim, ze kolko asi listkov sa nepredalo na stredu. Miso verim v _FMku dost jasne naznacil, ze honorar pre Cure musel byt o cosi navyseny kedze v case Pohody mali uz pred-dohodnuty koncert tusim v Nemecku. Celkom by ma inac zaujimalo nieco, co sa predpokladam nikdy nedozvieme, ze ake rozdiely v honoraroch zhruba boli v pripade the Cure pre tie pomerne dost lacne festy v BG (tusim v/pri Plovdive) a RO, vis-a-vis Pohoda, a vis-a-vis "old EU".
Odpovedať -
@Murdoc Nemôžete len tak jednoducho priať niečo dobré. Musíte pridať nejaké ALE, aby to tu malo správnu frflaciu váhu.
Odpovedať
Méně než 100 vstupenek do vyprodání. Tak pevně doufám, že letos budou černá čísla, ALE zároveň viem, že to je spôsobené zlou cenotvorbou, tak ktovie ako to bude naozaj a vôbec to nemusí byť také dobré ako sa môže neznalým na prvý pohľad zdať. -
-
Murdoc
17. 6. 2026, 08:20@Patchcord takový nevinný příspěvek to byl :)
Odpovedať
@haluzman máš pravdu - určitě to nebude tak jednoduché. a taky to automaticky neznamená, že den navíc (byť připlacený) znamená zisk. někde se zmiňovala ta středa navíc 2023, kde v podstatě nic nehrálo, ale zátěž to byla velká. -
@Murdoc Len pre uplnost, ze velky vplyv mozu mat aj:
Odpovedať
1. pristup Heinekenu, lebo v SR vyrazne stracaju trh oproti ""Čecho-Japoncom"" :)), ale asi "ani Boh netusi" ci v dosledku tohto zvysia peniaze na promo, alebo naopak zacnu tzv. konsolidovat
2. Eset ako novy partner (velmi nevyspitatelna firma s plejadou kadejakych konatelov, vratane ludi dost pravdepodone ludsky aj hodnotovo blizkych organizovanemu zlocinu o ktorom je predpoklad ze zosnoval vrazdu Jana Kuciaka - toto je tema na velmi velmi dlho, ale asi radsej nie na Pohode, nech si tym nekazime naladu a aj vdaku za to ze v Esete je vela sikovnych a slusnych ludi z ktorych vysledkov prace sa verim vytvorila vacsia cast penazi kt. teraz Pohode verim uz velmi pomohli a snad aj pomozu presne ked pridu terminy na vyplacanie drobnych investorov).
Zatial snad verme, ze the Cure sa dostanu do zivotnej formy :) a ludia si budu chciet zopakovat ich koncerty co najviac aj na Pohode a nie napr. v Talline :)
-
-
Úprimnú sústrasť novej generácii investorov
Odpovedať
Oliverovi vďaka, že pomohol odhaliť pravú tvár elitných webparťákov-
cookie
15. 6. 2026, 09:51 -
Doktor_Zivago
15. 6. 2026, 12:01 -
@Doktor_Zivago Oliverovi vďaka, že pomohol odhaliť pravú tvár elitných webparťákov
Odpovedať -
FeroDzouk
15. 6. 2026, 15:07@cookie cmuk miláššik zas máš opiatovy absťäčikhttps://youtu.be/1jvx3ABnFvQ?is=FrO6Ya18SgEItAcm
Odpovedať -
FeroDzouk
15. 6. 2026, 15:31@tack opatrne lebo začnú uplakani ufňukanci z webparty vyplakavat svojmu vodcovi sekty kaščákovi aby ťa demokraticky a liberálne zablokoval.. Toto je ich práva tvar progresívnej sekty čaputovej toto je to slušné Slovensko Zuzany Čaputovej USA army.. Udavanie spehovanie cenzúra totalitne praktiky udavanie potláčanie ľudských práv Slovákov krajanov a národa.. Potláčanie slobody slova a prejavu.. To je také liberálne demokratické mierumilovne korcokovske. Klasickí radoby liberalni voliči ps Šimečku.. Poslušne ouce systému čo okolo slobody nezávislosti a skutočneho liberalizmu ani neprešli fake umelci fake Slováci FAKe libtardi čo okolo skutočneho punku ani neprešli.
Odpovedať -
cookie
15. 6. 2026, 16:21@FeroDzouk @tack wonderful! https://tinyurl.com/4pz66565
Odpovedať -
FeroDzouk
15. 6. 2026, 16:34Čo si to dovoľuješ ty drzý feťačik útočiť tu na autistov a psychicky chorých zdravotne ZNEVYHODNENYCH občanov MAL BY SI SA NAD SEBOU VÁŽNE ZAMYSLIEŤ. môj aspenger je na tom lepšie ako tvoj prehuleny mozeg. TY BUDEŠ ASI JEDEN Z TÝCH POTKANOV ČO NA POLITICKOM FESTIVALE POHODA ZÁKERNÉ DÁVAJÚ PIŤ MLADÝM BABÁM HOTOVÉ DROGOVÉ KOKTAILY V POHÁRI ŽE.. Radšej drž poslušne papuľu ako tvoj pán emo kotlebovec Peter BB a zivago
Odpovedať -
taljan
24. 6. 2026, 00:05@FeroDzouk NEOBTAZUJ WP,DIKY!
Odpovedať -
taljan
24. 6. 2026, 00:06@FeroDzouk PISE SA to ASPERGER! TUPEC
Odpovedať
-
-
cookie
14. 6. 2026, 20:10-
haluzman
14. 6. 2026, 21:38@haluzman to uz je snad 3 ucinkujuci co na pohode nevystupi, som zvedavi, cim to pohoda nahradi, ale je to smutocek, co sa mu stalo. https://www.youtube.com/watch?v=n324cNJB3G4
Odpovedať -
@Murdoc Urcite by som nespajal tuto tragediu s tymto rocnikom Pohody. Ale vylucne s tym, ze v Brazilii uz uplne ze prerazaju dno s obchadzanim zakladnych principov bezpecnosti (vid usmrtenie zeny (R.I.P.) kt. si zaplatila za bunjee tiez vcera). Skor si podla mna vazme ze aj ked politicka moc preraza dno :(( v ČR a aj v SR, tak sa tu nic taketo nedeje, kym v Brazilii su taketo aj ine zbytocne umrtia tzv. na dennom poriadku :((
Odpovedať