Prihláste sa alebo registrujte do Webparty a zdieľajte svoje názory a zážitky s ostatnými.

  • Murdoc
    18. 6. 2026, 12:19

    je tu někdo s upgradovaným lístkem, komu se podařilo koupit ten parking? mě to prostě nepustí.

    • Murdoc
      18. 6. 2026, 13:59

      @Murdoc A příspěvek na FB, kde to řešilo mnoho lidí, zmizel. No tohle se moc nepovedlo.

  • Peter
    17. 6. 2026, 21:37

    Ahojte
    Niekto spolujazda na pohodu 2026 zo Ziliny, hladam dve miesta
    Dakujem
    Peter

    • haluzman
      17. 6. 2026, 19:44

      @casovac tak toto je absolutny hnus, co je toto za skurvenu krajinu, kde ti vydrbany primitivny skrompovany politici idu diktovat, co mozes a nemozes hovorit na festivale, skurvene slovensko

    • haluzman
      17. 6. 2026, 20:34

      @casovac tak toto je absolutny hnus, co je toto za skurvenu krajinu, kde ti vydrbany primitivny skrompovany politici idu diktovat, co mozes a nemozes hovorit na festivale, skurvene slovensko

    • casovac
      17. 6. 2026, 21:06

      @haluzman Čo sa dá čakať od ludi, ktorí chodia na pokec k Bombicovi, do Infovojny,.... Hlavne, že majú plnú hubu slobody prejavu.

    • tomik
      17. 6. 2026, 21:11

      a to este ked sa dozvedia ze Petr Pavel pride na Pohodu to bude nareku dezolatov

    • cookie
      18. 6. 2026, 00:23

      @casovac neskutocne kurvy… totalita

  • tack
    17. 6. 2026, 10:36

    Ja sa teda skúsim zasa ozvať. To akože toto od Peter_BB zoberiete ako bežný príspevok od kamaráta? Že je konšpirátor v prípade Covidu, to vieme. Ale toto?

    "2. Eset ako novy partner (velmi nevyspitatelna firma s plejadou kadejakych konatelov, vratane ludi dost pravdepodone ludsky aj hodnotovo blizkych organizovanemu zlocinu o ktorom je predpoklad ze zosnoval vrazdu Jana Kuciaka - toto je tema na velmi velmi dlho, ale asi radsej nie na Pohode, nech si tym nekazime naladu"

    Chalan, uvedomuješ si, že to už môže byť aj krivé obvinenie a môžeš niesť za tieto tvoje blbé reči zodpovednosť?

    • tack
      17. 6. 2026, 10:40

      @pohoda_musi_chodit_viac_na_webparty

      Pohoda by naozaj mala chodiť viac na webparty

    • FeroDzouk
      17. 6. 2026, 11:01

      Naozaj tu verejne obhajujes divnu politickú se bránku eset čo šíri tupu politickú propagandu manipuláciu mimovladkami ty zzenstyly... Slovensky národ je už dávno prebudeny a už nezere progresívni propagandu esetu čaptavej kisku atď a konšpiracie hoaksy a dezinformácie tu šíria tzv mainstreamove média TV čačow narkoza Lopašov motokros jojka #rtvs denník N sme aktuality protislovenska propaganda refresher Startitup mimovladkami zmanipulovani 360tka šíria dezinformácie hoaksy progresívnu ultraliberalni propagandu manipuláciu a páchajú cenzúru totalitne praktiky udavanie spehovanie zatváranie za názor a slobodný prejav a knihu ako danny kollar a Marián magat sedia za názor a slobodný prejav a knihu

    • tack
      18. 6. 2026, 10:56

      Na to, aby zlo zvíťazilo, stačí málo: aby dobrí ľudia nerobili nič.
      Teraz je taká nová pesnička. Asi je populárna medzi ľuďmi.
      "Čo nepáli, nikdy nehasím
      Preto mám sa krásne, za to ďakujem"

      Len sa potom netreba čudovať

  • tack
    17. 6. 2026, 09:27

    https://www.pohodafestival.sk/sk/novinky/rozsirujeme-parking-vo-stvrtok-pridame-p1-karavan-parking-aj-autostan

    Ale určite to nebude stačiť, nepôjde kúpiť, bude drahé...doplňte čo sa viac hodí.

    • Teodor_Delorean
      17. 6. 2026, 10:30

      @tack No akože keby viem v dobe, keď bola P1,P2,P3 vypredaná a kupoval som kvôli tomu P4 že dajú do predaja znova P1... tak ale beriem to športovo, budem aspoň lámať rekordy v počte krokov za víkend :D

    • tack
      17. 6. 2026, 10:43

      @Teodor_Delorean Možno je ľahšie posunúť vstupné turnikety dovnútra areálu, než P5 k vonkajšej bráne. Ale novokupujúcim to bude určite vyhovovať. P4 nezávidím. Raz som skúsil a odvtedy už radšej kupujem skôr.

    • tomik
      17. 6. 2026, 13:40

      bude to tam tento rok riadne napratane... inak ked si pozriem mapu letiska nalavo od hlavneho podia ako byvaju splachovacie wc je obrovska nevyuzita plocha nechapem preco sa vyuziva iba ten dlhy uzky sliz co ked sa chces ist prezliect do auta zabijes pol dna..

    • tack
      17. 6. 2026, 13:51

      @tomik Aj humor patrí na webparty

    • Ivco
      17. 6. 2026, 16:05

      @tomik je to travnata pristavacia draha ktora musi ostat volna aj z dovodu aby sa v pripade dazda neznicila.

    • tomik
      17. 6. 2026, 18:16

      @Ivco v pohode by tam mohlo byt jedno velke stanove mestecko... karavany od nozdrkoviec... osobne auta od opatoviec... zarobim viac na karavanoch, autach, spoplatnim stanove mestecko a mozme nakupovat poriadnych interpretov teda ak nam predlzia zmluvu:D

  • Jan
    16. 6. 2026, 17:39

    aj chat gpt ako najviac realnu moznu nahradu v case Pohody uviedol Little Simz:)

  • kela
    16. 6. 2026, 14:45

    digitalism vydali nove album - mrk mrk :)

  • Murdoc
    16. 6. 2026, 12:42

    Méně než 100 vstupenek do vyprodání. Tak pevně doufám, že letos budou černá čísla :⁠)

    • haluzman
      16. 6. 2026, 20:33

      @Murdoc tak to neviem, pohoda stale nie je finacne zahojena, mrte prachov zainvestoval crowdberry a to musi pohoda splatit do niekolkych rokov, cize stale maju co robit. ale tento rocnik urcite financne dopadne nadstadartne, to v kazdom pripade, takze si mozu na chvilu oddychnut

    • haluzman
      16. 6. 2026, 20:33

      @Murdoc tak to neviem, pohoda stale nie je finacne zahojena, mrte prachov zainvestoval crowdberry a to musi pohoda splatit do niekolkych rokov, cize stale maju co robit. ale tento rocnik urcite financne dopadne nadstadartne, to v kazdom pripade, takze si mozu na chvilu oddychnut

    • Peter_BB
      16. 6. 2026, 21:30

      @haluzman Presne to ma napadlo, a plus aj ze netusim, ze kolko asi listkov sa nepredalo na stredu. Miso verim v _FMku dost jasne naznacil, ze honorar pre Cure musel byt o cosi navyseny kedze v case Pohody mali uz pred-dohodnuty koncert tusim v Nemecku. Celkom by ma inac zaujimalo nieco, co sa predpokladam nikdy nedozvieme, ze ake rozdiely v honoraroch zhruba boli v pripade the Cure pre tie pomerne dost lacne festy v BG (tusim v/pri Plovdive) a RO, vis-a-vis Pohoda, a vis-a-vis "old EU".

    • tack
      17. 6. 2026, 07:29

      @Murdoc Nemôžete len tak jednoducho priať niečo dobré. Musíte pridať nejaké ALE, aby to tu malo správnu frflaciu váhu.

      Méně než 100 vstupenek do vyprodání. Tak pevně doufám, že letos budou černá čísla, ALE zároveň viem, že to je spôsobené zlou cenotvorbou, tak ktovie ako to bude naozaj a vôbec to nemusí byť také dobré ako sa môže neznalým na prvý pohľad zdať.

    • Patchcord
      17. 6. 2026, 07:30

      @Murdoc nemyslim si, ze je len 99 listkov. Stale sa daju kupit. Keby bol taky zaujem, uz by boli davno fuc. Sa im nevyplatilo tlacit vsetkych do 4 dni, lebo pochybujem, ze trojdnove boli vypredane tak rychlo. Navyse stale svieti na titulke Oliver Tree, ktory je uz skoro tyzden nebohy...

    • Murdoc
      17. 6. 2026, 08:20

      @Patchcord takový nevinný příspěvek to byl :)
      @haluzman máš pravdu - určitě to nebude tak jednoduché. a taky to automaticky neznamená, že den navíc (byť připlacený) znamená zisk. někde se zmiňovala ta středa navíc 2023, kde v podstatě nic nehrálo, ale zátěž to byla velká.

    • scorn
      17. 6. 2026, 09:35

      @tack ritolez ze ty chces prekonat vsetky rekordy v rektalnom alpinizme? tuzis po zapise do guinessovej knihy?
      ^__^

    • tack
      17. 6. 2026, 09:48

      @scorn Že sa ale vyznáte v týchto oblastiach

    • Peter_BB
      17. 6. 2026, 10:30

      @Murdoc Len pre uplnost, ze velky vplyv mozu mat aj:
      1. pristup Heinekenu, lebo v SR vyrazne stracaju trh oproti ""Čecho-Japoncom"" :)), ale asi "ani Boh netusi" ci v dosledku tohto zvysia peniaze na promo, alebo naopak zacnu tzv. konsolidovat
      2. Eset ako novy partner (velmi nevyspitatelna firma s plejadou kadejakych konatelov, vratane ludi dost pravdepodone ludsky aj hodnotovo blizkych organizovanemu zlocinu o ktorom je predpoklad ze zosnoval vrazdu Jana Kuciaka - toto je tema na velmi velmi dlho, ale asi radsej nie na Pohode, nech si tym nekazime naladu a aj vdaku za to ze v Esete je vela sikovnych a slusnych ludi z ktorych vysledkov prace sa verim vytvorila vacsia cast penazi kt. teraz Pohode verim uz velmi pomohli a snad aj pomozu presne ked pridu terminy na vyplacanie drobnych investorov).
      Zatial snad verme, ze the Cure sa dostanu do zivotnej formy :) a ludia si budu chciet zopakovat ich koncerty co najviac aj na Pohode a nie napr. v Talline :)

  • tack
    15. 6. 2026, 07:19

    Úprimnú sústrasť novej generácii investorov

    Oliverovi vďaka, že pomohol odhaliť pravú tvár elitných webparťákov

    • cookie
      15. 6. 2026, 09:51

      @tack co to tu zase splietas za autisticke sracky, tebe to uz plne jebe na tu vymletu gebulu?? snad uprimnu sustrast rodine a pozostalym ty tupelo... novej generacii investorov, jesus fucking christ. si mozes podat ruku s ferom nizsie, neskutocne vyplody chorej mysle

    • tack
      15. 6. 2026, 09:59

      @cookie Peter_BB, taljan a SLSP vás určite pochvália za tento koment

    • Doktor_Zivago
      15. 6. 2026, 12:01

      @cookie cim viac na to budes reagovat, tym vacsi bonner to bude mat. Nereagovat, ignorovat. Ono to samo odumrie.

    • tack
      15. 6. 2026, 12:22

      @Doktor_Zivago Oliverovi vďaka, že pomohol odhaliť pravú tvár elitných webparťákov

    • FeroDzouk
      15. 6. 2026, 15:07

      @cookie cmuk miláššik zas máš opiatovy absťäčikhttps://youtu.be/1jvx3ABnFvQ?is=FrO6Ya18SgEItAcm

    • FeroDzouk
      15. 6. 2026, 15:31

      @tack opatrne lebo začnú uplakani ufňukanci z webparty vyplakavat svojmu vodcovi sekty kaščákovi aby ťa demokraticky a liberálne zablokoval.. Toto je ich práva tvar progresívnej sekty čaputovej toto je to slušné Slovensko Zuzany Čaputovej USA army.. Udavanie spehovanie cenzúra totalitne praktiky udavanie potláčanie ľudských práv Slovákov krajanov a národa.. Potláčanie slobody slova a prejavu.. To je také liberálne demokratické mierumilovne korcokovske. Klasickí radoby liberalni voliči ps Šimečku.. Poslušne ouce systému čo okolo slobody nezávislosti a skutočneho liberalizmu ani neprešli fake umelci fake Slováci FAKe libtardi čo okolo skutočneho punku ani neprešli.

    • FeroDzouk
      15. 6. 2026, 16:34

      Čo si to dovoľuješ ty drzý feťačik útočiť tu na autistov a psychicky chorých zdravotne ZNEVYHODNENYCH občanov MAL BY SI SA NAD SEBOU VÁŽNE ZAMYSLIEŤ. môj aspenger je na tom lepšie ako tvoj prehuleny mozeg. TY BUDEŠ ASI JEDEN Z TÝCH POTKANOV ČO NA POLITICKOM FESTIVALE POHODA ZÁKERNÉ DÁVAJÚ PIŤ MLADÝM BABÁM HOTOVÉ DROGOVÉ KOKTAILY V POHÁRI ŽE.. Radšej drž poslušne papuľu ako tvoj pán emo kotlebovec Peter BB a zivago

    • tack
      15. 6. 2026, 16:38

      @cookie Neviem čo tam je, ale keď ma spájate s týmto pánom, tak nielen umelohmotná inteligencia nevie dávať súvislosti dokopy.

    • taljan
      24. 6. 2026, 00:03

      @tack PRECO Som sa tu ocitla,povies mi?

    • taljan
      24. 6. 2026, 00:05

      @FeroDzouk NEOBTAZUJ WP,DIKY!

    • taljan
      24. 6. 2026, 00:06

      @FeroDzouk PISE SA to ASPERGER! TUPEC

    • tack
      24. 6. 2026, 10:12

      @taljan Nech sa páči:
      taljan
      26. 4. 2026, 14:38
      @cookie diky,ja moc celé albumy nedavam,adhd mi to komplikuje

    • haluzman
      14. 6. 2026, 21:30

      @cookie fuuu, ako neplanoval som vidiet jeho vystupenie, ale je to sok

    • haluzman
      14. 6. 2026, 21:38

      @haluzman to uz je snad 3 ucinkujuci co na pohode nevystupi, som zvedavi, cim to pohoda nahradi, ale je to smutocek, co sa mu stalo. https://www.youtube.com/watch?v=n324cNJB3G4

    • Murdoc
      14. 6. 2026, 22:25

      @cookie dios mio, tento ročník je nějaký zakletý...

    • Peter_BB
      15. 6. 2026, 10:38

      @cookie R.I.P. (a vdaka za link, z ktoreho sme to asi prvy krat zistili tuto na WP viaceri).

    • Peter_BB
      15. 6. 2026, 10:47

      @Murdoc Urcite by som nespajal tuto tragediu s tymto rocnikom Pohody. Ale vylucne s tym, ze v Brazilii uz uplne ze prerazaju dno s obchadzanim zakladnych principov bezpecnosti (vid usmrtenie zeny (R.I.P.) kt. si zaplatila za bunjee tiez vcera). Skor si podla mna vazme ze aj ked politicka moc preraza dno :(( v ČR a aj v SR, tak sa tu nic taketo nedeje, kym v Brazilii su taketo aj ine zbytocne umrtia tzv. na dennom poriadku :((

    • FeroDzouk
      15. 6. 2026, 15:10

      @Peter_BB ale deje sa to na Slovensku kolí politike progresívne fašistické sviňe Zuzany Čaputovej páchajú atentáty

Webparty — Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Registrovaním ako aj prihlásením vyjadrujete súhlas s Podmienkami používania.

alebo

Nemáte účet?

Registrovať sa

Pripojte sa do komunity Webparty, zaregistrujte sa

Prihlásiť sa cez Facebook Prihlásiť sa cez Google Prihlásiť sa cez Twitter Registrovať sa emailom

Registrovaním ako aj prihlásením vyjadrujete súhlas s Podmienkami používania.

Už máte účet?

Prihlásiť sa