Prihláste sa alebo registrujte do Webparty a zdieľajte svoje názory a zážitky s ostatnými.
Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používania-
Aqdrk
21. 6. 2026, 17:51sa už mohla pohoda za 30 rokov naučiť poskladať timeline a zverejniť ju oficialne skôr, ako 2 týždne pred festivalom. Po minulom roku, keď to zvládli 13.6. som tajne dúfal…
Odpovedať
…ale aj to neoficiálne, čo sa už dá vidieť, vôbec nepotešilo. Tento rok mi dramaturgicky nesedí. Nemám tam žiadne wow mená. A z toho čo poznám, alebo som si stihol napočúvať sa všetko kríži krížom krážom už teraz. Streda vôbec nevyzerá na plnohodnotný festivalový deň, ako ho Michal prezentoval. Ešteže nejdem. Aj štvrtok má od plnohodnotného ďaleko podľa tej neoficiálnej timeline. Akože, kto nechce/nepotrebuje vidieť Gorillaz, tak v tom čase môže čo? Využiť menšie rady na pivo? Vyplakávať tu nad kríženiami nemá zmysel, aj tak to tu zrejme nikto nečíta, alebo hrajú mŕtvych chrobákov. Z tých 30 je to moj 28 ročník. Ale rozhodne už teraz viem, že nie najlepsí. Sorry za ten nasratý tón. Rozčúlila ma tá timeline-
cookie
21. 6. 2026, 22:01 -
karel
21. 6. 2026, 22:12@Aqdrk aspon nejak nahradit ty zrusena jmena ciste z respektu pochopim ze v nejakem pripade to neni mozne ale pokud by onemocna pulka programu, prece to nenechaji lezet ladem ;D - kazdopadne ja jsem teprve pohoda “cucák” a neni to ani muj 5 rocnik a jsem velice nadseny z programu. Rozepre ohledne nedostatecneho programu tak nedokazu posoudit. Naopak moc bych byl rad kdybych pohodu napr. 10 let zpet zazil
Odpovedať -
miso98
22. 6. 2026, 17:1296 artists a z toho az 47 skcz ... ?? To fakt ?? Uf, no ok, lets see. Ja- neznaly tychto zanrov, pre mna je to ajtak takmer vsetko nove.
Odpovedať
Dufam, ze sa pri tejto jubilejnej Pohode vratime k tomu, ze dostaneme nejaky ten tlaceny program pri vstupe. Ja nechcem cumiet do mobilu, prosiiim :-/ -
@haluzman Keďže vy ste tá ostrejšia ceruzka, tak viete, že nemáte pravdu. A aby to neboli len reči do vetra, tak:
Odpovedať
miso98
21. 7. 2025, 14:44
Co mi chybalo, bol papierovy program-timeline pri vstupe do arealu... videl som, ze par vyvolenych ho malo, ja som ho zhanal kade-tade (nakoniec mi svoj daroval PetoBB ;-).
-
-
Ja Pohodu fakt milujem, ale nemozem si pomoct ked pozeram na ten tohtorocny program, tak fakt neviem co si mam mysliet...orange a slsp maju v hlavnych casoch slovenske kapely alebo male zahranicne mena. Len smutne spominam napriklad na natrieskane rocniky 2011-2014, kde clovek nevedel na co skor. Viem ze doba je ina, festivalov pribudlo, ceny isli hore a pravdepodobne si Pohoda nemoze dovolit tolko kapiel zahranicnych co v minulosti ale vazne az takyto downgrade?
Odpovedať-
jay95
21. 6. 2026, 14:11@Jan downgrade by som to nenazval, ale myslím že chápem. Tento rok sú väčšie mená ktoré zhltli väčšinu budgetu (podľa mňa). To je to čo Pohoda nechcela nikdy robiť, no teraz to riskla. Vidieť The Cure, Gorillaz a The Prodigy na jednom festivale (na Slovensku!) je, za mňa, brutálny náklad.
Odpovedať
Mne osobne dramaturgicky mimoriadne sadol minulý rok. Za najsilnejšie z pohľadu artist považujem 2013 a 2016, to bolo top. Tam to bolo ozaj rozložené, ale takéto mená neboli. -
@jay95
Odpovedať
Ale mozu za to naozaj ti headlineri? Cure je v samostny den ktory sa akoby plati "naviac". A ked beriem klasicky festival za klasicke vstupne tak su tam gorillaz ktori su sice poriadne drahi, ale zas som mal pocit ze to je vykompenzovane na ostatnych headlineroch - neviem ci prodigy su v dnesnej dobe este tak velmi relevantni a drahi - nezabijajte ma prosim, viete ako to myslim snad...a lykke li fakt nie je uplne headliner meno, po minule roky ked mala hrat nikdy nebola oznacovana za headlinera, skoro stredne meno a to mala vacsou slavu ako dnes...takze som myslim ze gorillaz sa vykompenzovalo na slabsich dalsich headlineroch, ale ocividne sa vykompenzovalo na vsetkom:) nic to aspon si konecne uzijem program aj nehudobny:) btw. na co sa fakt tesim okrem gorillaz je baxter durry, na Primavere mal velmi dobry a zabavny koncert!
-
-
monghi
19. 6. 2026, 14:01Asi to tu uz bolo riesene ... The Cure extra day ... Eset Stage = Zlaty Bazant stage, je tak? Asi by inak nemalo zmysel organizovat Cure koncert na inom, nez najvacsom podiu festu :) Bude to pecka, citim to v kostiach ... Just Mustard bude skvely rozjazd, The Twilight Sad vedia tiez pekne nastartovat, ked su dobre ozvuceni ... a ked pride Robo na podium, heh ... si viem predstavit, ako cely areal najviac exploduje pri "Friday I'm In Love" :D Esteze si ju Robo od 2012-teho tiez naramne uziva :)
Odpovedať-
jay95
19. 6. 2026, 15:48 -
@jay95 Timeline sa už dá nájsť, iba naň nie je odkaz na hlavnej stránke :)
Odpovedať
https://www.pohodafestival.sk/sk/timeline
Ja už som sa nasrdil na nejaké sloty, ale tak to už k tomu patrí a za mňa sú to najmä:
PIATOK
- Fat Dog na hlavnom pódiu o 16:30??? Teším sa na nich dlho a čakal som párty už po tme, lebo toto mohlo mať potenciál
- Lúčnica naopak o 22:45? a ešte sa kryje s Apashe
SOBOTA
- mne je to skoro až jedno, ale krytie Para a Gleb nepoteší veľa našincov
- Jana Kirschner ako Lúčnica o 22:45 a zatvára Orange stage. Tam sa mi to vyslovene hodí podvečer (podobne mohli aj Lykke Li dať skôr vo štvrtok -
jay95
19. 6. 2026, 17:53@amd_space whaat? Ďakujem veľmi pekne! Ale info ešte nikde nebola zverejnená, či?
Odpovedať
Ja som si všimol že lístky na 3 dni sa nepredávali už v stredu a info bola myslím až včera. Takže fanúšik sa prvý dozvie - zistí si. Diky moc -
jay95
19. 6. 2026, 18:19@amd_space skvelý tool. Diky, opäť raz.
Odpovedať
No na prvú hneď vidím:
Para x Gleb
Lykke x Hildur
Lúčnica x Apashe ...shitt! *"#€&@
Snáď sa aspoň niečo z toho zmení. Ale vlastne, riešime to každý rok ...pri takom počte toho čo chceš za 3 dni vidieť sa vždy bude viac vecí prekrývať. Záleží či budú 2 alebo 12. :-) -
lulamae
19. 6. 2026, 21:54@amd_space Diky za link!
Odpovedať
No tak Lúčnicu oplačem (chcela som špuntovi ukázať, tak nič, no)
A teda Vydrapená bužírka punk system o 01:15.
Majte Boha pri sebe pre rodičov toddlerov! :/ Chjo. To tiež nedám :(
-
Ahojte, nemá náhodou niekto informáciu, či vo štvrtok bude nejaký program aj doobeda? Nenašiel/prehliadol som túto informáciu ak je vonku, a som netrpezlivý čakať na timeline :-)
Odpovedať-
Ivco
18. 6. 2026, 18:08@Alfonzthe podla timeline nebude nic. Zaciatok programu je od 14:00.
Odpovedať -
Murdoc
19. 6. 2026, 08:22@Alfonzthe bude třeba se vyspat! :)
Odpovedať
-
-
Gratulujem k vypredaniu a nech všetko dopadne k spokojnosti organizátorov a návštevníkov
Odpovedať -
podla rozhovoru Michala na Aktualitach to vyzera, ze namieto Olivera Tree bude mozno nejaky tribute koncert, ina nahrada skor neista a nahrada za Action Bronsona asi zostane premlcana
Odpovedať-
Teodor_Delorean
19. 6. 2026, 10:36 -
@Jan aha takto je skoda , minule pohoda docela rychle nasla nahradu a letost nic. Jedno velke jmeno pro mlade vypadlo a pak dve stredni jmena a zadna nahrada. Hmm smutek . Preju pohode ze vyprodala , ale na to ze je to 30 rocnik tak me prijde klasicky 3 denni program asi nejslabsi za par rocniku . Ale asi je to jen muj pocit . Jak chybej ty stredni jmena - Orange stage
Odpovedať -
Teodor_Delorean
19. 6. 2026, 13:26 -
Brain
19. 6. 2026, 15:12@kela suhlasim, tie slovenske mena co mali furt sloty o 3 poobede maju sloty vecer ci uz Dusan Vlk alebo Gleb/Para. Troska jarmocne riesenie na take vyrocie . a chybaju 2 stage - crowdberry + budis . Viac ludi, menej podii - na tu sporku som zvedavy, min rok sa tam uz nedalo hybat , to zvacsnie podla mna stacit nebude.. tesim sa ale neda mi neporovnat s minulom rokom no :) . Ak chapem spravne tak eset je magic mirror, kde sa uz min rok nedalo hybat.. a to este bolo kde ist :)
Odpovedať
-
Murdoc
18. 6. 2026, 12:19je tu někdo s upgradovaným lístkem, komu se podařilo koupit ten parking? mě to prostě nepustí.
Odpovedať