Prihláste sa alebo registrujte do Webparty a zdieľajte svoje názory a zážitky s ostatnými.

  • tack
    22. 6. 2026, 10:31

    16 dní do začiatku
    Keď sem niekto zablúdi, tak na webparty len odkazy želajúce organizátorom, aby vypredaný festival prebehol bez komplikácií a radosť z pripravovaného programu. Tak to má byť. Nádhera

  • Aqdrk
    21. 6. 2026, 17:51

    sa už mohla pohoda za 30 rokov naučiť poskladať timeline a zverejniť ju oficialne skôr, ako 2 týždne pred festivalom. Po minulom roku, keď to zvládli 13.6. som tajne dúfal…
    …ale aj to neoficiálne, čo sa už dá vidieť, vôbec nepotešilo. Tento rok mi dramaturgicky nesedí. Nemám tam žiadne wow mená. A z toho čo poznám, alebo som si stihol napočúvať sa všetko kríži krížom krážom už teraz. Streda vôbec nevyzerá na plnohodnotný festivalový deň, ako ho Michal prezentoval. Ešteže nejdem. Aj štvrtok má od plnohodnotného ďaleko podľa tej neoficiálnej timeline. Akože, kto nechce/nepotrebuje vidieť Gorillaz, tak v tom čase môže čo? Využiť menšie rady na pivo? Vyplakávať tu nad kríženiami nemá zmysel, aj tak to tu zrejme nikto nečíta, alebo hrajú mŕtvych chrobákov. Z tých 30 je to moj 28 ročník. Ale rozhodne už teraz viem, že nie najlepsí. Sorry za ten nasratý tón. Rozčúlila ma tá timeline

    • cookie
      21. 6. 2026, 22:01

      @Aqdrk je to tak, ked sa to rozprestrie je to doost velka slabota miestami… casy 62x electronic acts z 2016 su davno prec, tento rok vidim 21… chyba aj viac indie veci/alternativy/eksperimentov a uz spominanych strednych mien.. v programe je 96 artists a z toho az 47 skcz

    • karel
      21. 6. 2026, 22:12

      @Aqdrk aspon nejak nahradit ty zrusena jmena ciste z respektu pochopim ze v nejakem pripade to neni mozne ale pokud by onemocna pulka programu, prece to nenechaji lezet ladem ;D - kazdopadne ja jsem teprve pohoda “cucák” a neni to ani muj 5 rocnik a jsem velice nadseny z programu. Rozepre ohledne nedostatecneho programu tak nedokazu posoudit. Naopak moc bych byl rad kdybych pohodu napr. 10 let zpet zazil

    • Murdoc
      22. 6. 2026, 10:50

      @Aqdrk taky jsem čekal, že se čtvrtek trochu natáhne, když už je tam přilepená ta středa... některé křížení jsou fakt naprd. aspoň Boko Yout mohli vyměnit s Glebem nebo Kae s Parou

    • miso98
      22. 6. 2026, 17:12

      96 artists a z toho az 47 skcz ... ?? To fakt ?? Uf, no ok, lets see. Ja- neznaly tychto zanrov, pre mna je to ajtak takmer vsetko nove.

      Dufam, ze sa pri tejto jubilejnej Pohode vratime k tomu, ze dostaneme nejaky ten tlaceny program pri vstupe. Ja nechcem cumiet do mobilu, prosiiim :-/

    • Jeezo
      22. 6. 2026, 20:36

      @miso98 +1 tlaceny program

    • haluzman
      22. 6. 2026, 21:25

      @Jeezo tlaceny program? v dnesnej dobe nehrozi, aj ked by to bolo super. volakedy som sa na tie knizky fakt tesil, bolo tam mrte zaujimavych informacii, dnes nic. len apka

    • tack
      23. 6. 2026, 07:03

      @haluzman Keďže vy ste tá ostrejšia ceruzka, tak viete, že nemáte pravdu. A aby to neboli len reči do vetra, tak:
      miso98
      21. 7. 2025, 14:44
      Co mi chybalo, bol papierovy program-timeline pri vstupe do arealu... videl som, ze par vyvolenych ho malo, ja som ho zhanal kade-tade (nakoniec mi svoj daroval PetoBB ;-).

    • Kat
      23. 6. 2026, 10:41

      @miso98 pridávam sa: tlačený program > appka

    • Duryster
      23. 6. 2026, 11:36

      @Aqdrk Tlačený program bol v Pohoda Shope. Vždy, keď som tam prišiel, bol na stole

    • haluzman
      24. 6. 2026, 22:00

      @Duryster ano, program bol, ale len cisto program v nepouzitelnom formate. pred rokmi to boli male knizky, kde bolo mrte informacii o festaku, rozhovory a podobne, ja som hovoril o tomto formate, nie o programe tlacenom na nevhodnom formate

  • Jan
    21. 6. 2026, 12:54

    Ja Pohodu fakt milujem, ale nemozem si pomoct ked pozeram na ten tohtorocny program, tak fakt neviem co si mam mysliet...orange a slsp maju v hlavnych casoch slovenske kapely alebo male zahranicne mena. Len smutne spominam napriklad na natrieskane rocniky 2011-2014, kde clovek nevedel na co skor. Viem ze doba je ina, festivalov pribudlo, ceny isli hore a pravdepodobne si Pohoda nemoze dovolit tolko kapiel zahranicnych co v minulosti ale vazne az takyto downgrade?

    • jay95
      21. 6. 2026, 14:11

      @Jan downgrade by som to nenazval, ale myslím že chápem. Tento rok sú väčšie mená ktoré zhltli väčšinu budgetu (podľa mňa). To je to čo Pohoda nechcela nikdy robiť, no teraz to riskla. Vidieť The Cure, Gorillaz a The Prodigy na jednom festivale (na Slovensku!) je, za mňa, brutálny náklad.

      Mne osobne dramaturgicky mimoriadne sadol minulý rok. Za najsilnejšie z pohľadu artist považujem 2013 a 2016, to bolo top. Tam to bolo ozaj rozložené, ale takéto mená neboli.

    • Jan
      21. 6. 2026, 15:40

      @jay95
      Ale mozu za to naozaj ti headlineri? Cure je v samostny den ktory sa akoby plati "naviac". A ked beriem klasicky festival za klasicke vstupne tak su tam gorillaz ktori su sice poriadne drahi, ale zas som mal pocit ze to je vykompenzovane na ostatnych headlineroch - neviem ci prodigy su v dnesnej dobe este tak velmi relevantni a drahi - nezabijajte ma prosim, viete ako to myslim snad...a lykke li fakt nie je uplne headliner meno, po minule roky ked mala hrat nikdy nebola oznacovana za headlinera, skoro stredne meno a to mala vacsou slavu ako dnes...takze som myslim ze gorillaz sa vykompenzovalo na slabsich dalsich headlineroch, ale ocividne sa vykompenzovalo na vsetkom:) nic to aspon si konecne uzijem program aj nehudobny:) btw. na co sa fakt tesim okrem gorillaz je baxter durry, na Primavere mal velmi dobry a zabavny koncert!

    • squishy
      23. 6. 2026, 10:17

      @Jan uplny suhlas. toto bude moja Pohoda c. 27 a prvykrat, co som nemala ziadne zimomriavky pri ohlasovani mien. sklamanie velke, ocakavania ziadne, tak dufam, ze to vypali dobre :)

    • hynek
      23. 6. 2026, 23:06

      nechci říct, že jsem zklamaný, ale od jubilejního ročníku jsem čekal víc... nevím, možná je to problém multižánrových festivalů téhle velikosti, že nedokážou nalákat dost jmen a ty jedou raději někam na Opener

  • Jeezo
    21. 6. 2026, 10:23

    A ten "klubovy" stage Crowdberry tento rok nebude?

  • monghi
    19. 6. 2026, 14:01

    Asi to tu uz bolo riesene ... The Cure extra day ... Eset Stage = Zlaty Bazant stage, je tak? Asi by inak nemalo zmysel organizovat Cure koncert na inom, nez najvacsom podiu festu :) Bude to pecka, citim to v kostiach ... Just Mustard bude skvely rozjazd, The Twilight Sad vedia tiez pekne nastartovat, ked su dobre ozvuceni ... a ked pride Robo na podium, heh ... si viem predstavit, ako cely areal najviac exploduje pri "Friday I'm In Love" :D Esteze si ju Robo od 2012-teho tiez naramne uziva :)

    • tack
      19. 6. 2026, 14:37

      @monghi Bolo by veselé, že prišli na letisko, Robo by zbadal Garáž a chcel by si zopakovať ako to bolo na začiatku
      Určite hlavné pódium. Keďže to je "samostatný deň", tak to majú inak pomenované.

    • tack
      19. 6. 2026, 15:03

      @monghi
      M. Kaščák: Zatiaľ sú plánovaní na 2 hodiny 15 minút, ale nikto nevie, ako dlho to bude trvať

    • jay95
      19. 6. 2026, 15:48

      @monghi A prečo si ju užíva až od 2012m :)

      Ja netrpezlivo čakám na timeline, až hodinou jeho zverejnenia u mňa začína pravá festivalová atmosféra. Ale tiež veľká kombinatorika, prepočty, dilemy. Až tam sa, myslím si, najbližšie dozvieme koľko bude stage-ov a akých. :)

    • amd_space
      19. 6. 2026, 17:17

      @jay95 Timeline sa už dá nájsť, iba naň nie je odkaz na hlavnej stránke :)
      https://www.pohodafestival.sk/sk/timeline
      Ja už som sa nasrdil na nejaké sloty, ale tak to už k tomu patrí a za mňa sú to najmä:
      PIATOK
      - Fat Dog na hlavnom pódiu o 16:30??? Teším sa na nich dlho a čakal som párty už po tme, lebo toto mohlo mať potenciál
      - Lúčnica naopak o 22:45? a ešte sa kryje s Apashe
      SOBOTA
      - mne je to skoro až jedno, ale krytie Para a Gleb nepoteší veľa našincov
      - Jana Kirschner ako Lúčnica o 22:45 a zatvára Orange stage. Tam sa mi to vyslovene hodí podvečer (podobne mohli aj Lykke Li dať skôr vo štvrtok

    • jay95
      19. 6. 2026, 17:53

      @amd_space whaat? Ďakujem veľmi pekne! Ale info ešte nikde nebola zverejnená, či?

      Ja som si všimol že lístky na 3 dni sa nepredávali už v stredu a info bola myslím až včera. Takže fanúšik sa prvý dozvie - zistí si. Diky moc

    • karel
      19. 6. 2026, 17:53

      @monghi TBATBATBATBATBATBATBA...xD tu clashes prosím s tym neco udelat (ale vim ze je to spis bezradne ;( )

    • amd_space
      19. 6. 2026, 18:09

      @jay95 Nepostrehol som odkaz nikde komunikovaný, ale už roky mám ten odkaz medzi záložkami a v júni začnem pravidelne kontrolovať

    • jay95
      19. 6. 2026, 18:19

      @amd_space skvelý tool. Diky, opäť raz.

      No na prvú hneď vidím:
      Para x Gleb
      Lykke x Hildur
      Lúčnica x Apashe ...shitt! *"#€&@

      Snáď sa aspoň niečo z toho zmení. Ale vlastne, riešime to každý rok ...pri takom počte toho čo chceš za 3 dni vidieť sa vždy bude viac vecí prekrývať. Záleží či budú 2 alebo 12. :-)

    • lulamae
      19. 6. 2026, 21:54

      @amd_space Diky za link!
      No tak Lúčnicu oplačem (chcela som špuntovi ukázať, tak nič, no)

      A teda Vydrapená bužírka punk system o 01:15.
      Majte Boha pri sebe pre rodičov toddlerov! :/ Chjo. To tiež nedám :(

    • miso98
      22. 6. 2026, 17:17

      @lulamae No len sa pekne hecni, a dojdi na VBPS :-)) Ja som to nahodou objavil min.rok a pre mna to bol jeden z hajlajtov ;-) Toho roku snad aj "pocrowdsurfujem" :-D

  • Alfonzthe
    18. 6. 2026, 18:01

    Ahojte, nemá náhodou niekto informáciu, či vo štvrtok bude nejaký program aj doobeda? Nenašiel/prehliadol som túto informáciu ak je vonku, a som netrpezlivý čakať na timeline :-)

  • tack
    18. 6. 2026, 16:08

    Gratulujem k vypredaniu a nech všetko dopadne k spokojnosti organizátorov a návštevníkov

    • Ivco
      18. 6. 2026, 18:12

      @tack tesi to, ale mam aj obavy. 33 000 sme zazili aj v 2008 a 2009. Ale to boli uplne ine casy. Sam som zvedavy ako to cele dopadne, snad nebudu dlhe cakacky na jedlo a napoje. Bude to vyzva a skuska zaroven, aj ked mozno naposledy na letisku.

    • tack
      18. 6. 2026, 19:24

      @Ivco Ale teraz má byť všetkého viac, koridory širšie atď. Tak pocitovo by to asi malo byť ako pri bežnom vypredanom ročníku. Teda aspoň by chceli, aby to tak bolo.
      Ešte aj ďalšie parkovisko vybavujú.

    • Ivco
      18. 6. 2026, 21:28

      @tack moc tomu neverim, nakolko jediny priestor na zvacsenie je cely areall zvacsit smerom na trencin. A podla mna to aj urobia. Stanovy tabor bude dalej od srdca festivalu a bude blizsie k mestu. Stred sa nafuknut neda do ziadnej inej strany.

    • tack
      19. 6. 2026, 07:14

      @Ivco Ako to dopadne, to nikto nevie. Ale hovoria o zmenách, ktoré by mali brať do úvahy navýšený počet ľudí. Pre niekoho to bude dostatočné, pre niekoho nie.
      Aj minuloročné záchodky tu boli témou. Aj nový stan bol témou. Niekomu to bude vyhovovať, niekomu nie.

  • Jan
    18. 6. 2026, 16:08

    podla rozhovoru Michala na Aktualitach to vyzera, ze namieto Olivera Tree bude mozno nejaky tribute koncert, ina nahrada skor neista a nahrada za Action Bronsona asi zostane premlcana

    • karel
      18. 6. 2026, 20:00

      @Jan stejne ako soft play?

    • Teodor_Delorean
      19. 6. 2026, 10:36

      @karel Ten Soft play bolí najviac, pretože kapely tohoto typu tam tentokrát chýbajú celkom dosť.

    • kela
      19. 6. 2026, 10:44

      @Jan aha takto je skoda , minule pohoda docela rychle nasla nahradu a letost nic. Jedno velke jmeno pro mlade vypadlo a pak dve stredni jmena a zadna nahrada. Hmm smutek . Preju pohode ze vyprodala , ale na to ze je to 30 rocnik tak me prijde klasicky 3 denni program asi nejslabsi za par rocniku . Ale asi je to jen muj pocit . Jak chybej ty stredni jmena - Orange stage

    • Teodor_Delorean
      19. 6. 2026, 13:26

      @karel Ten Soft play bolí najviac, pretože kapely tohoto typu tam tentokrát chýbajú celkom dosť.

    • Brain
      19. 6. 2026, 15:12

      @kela suhlasim, tie slovenske mena co mali furt sloty o 3 poobede maju sloty vecer ci uz Dusan Vlk alebo Gleb/Para. Troska jarmocne riesenie na take vyrocie . a chybaju 2 stage - crowdberry + budis . Viac ludi, menej podii - na tu sporku som zvedavy, min rok sa tam uz nedalo hybat , to zvacsnie podla mna stacit nebude.. tesim sa ale neda mi neporovnat s minulom rokom no :) . Ak chapem spravne tak eset je magic mirror, kde sa uz min rok nedalo hybat.. a to este bolo kde ist :)

    • cookie
      19. 6. 2026, 15:25

      @Brain inak fakt... akurat pozeram sobotu vecer :D uf uuuf what the... od 20pm do 0000 vidim para, gleb, monoplastic, tony duchacek, native james, pozadujme nemozne, bazzokas, kirschnerka, yuki chiba, chor vaznych muzikantov

      mno, v piatok sa mozem rozbit :D

    • kela
      22. 6. 2026, 13:42

      @cookie no v patek Pridať do môjho programu
      Fat Dog GB
      16:30 – 17:30 vtomto case na hlavni ? doufam ze bude nejaka zmena todle me prijde docela nestastny

  • Murdoc
    18. 6. 2026, 12:19

    je tu někdo s upgradovaným lístkem, komu se podařilo koupit ten parking? mě to prostě nepustí.

    • Murdoc
      18. 6. 2026, 13:59

      @Murdoc A příspěvek na FB, kde to řešilo mnoho lidí, zmizel. No tohle se moc nepovedlo.

  • Peter
    17. 6. 2026, 21:37

    Ahojte
    Niekto spolujazda na pohodu 2026 zo Ziliny, hladam dve miesta
    Dakujem
    Peter

Webparty — Prihlásiť sa

Zabudnuté heslo

Registrovaním ako aj prihlásením vyjadrujete súhlas s Podmienkami používania.

alebo

Nemáte účet?

Registrovať sa

Pripojte sa do komunity Webparty, zaregistrujte sa

Prihlásiť sa cez Facebook Prihlásiť sa cez Google Prihlásiť sa cez Twitter Registrovať sa emailom

Registrovaním ako aj prihlásením vyjadrujete súhlas s Podmienkami používania.

Už máte účet?

Prihlásiť sa