Webparty — Diskusné fórum
Podmienky používaniaJan
-
@SomMaros
Zobraziť vlákno
Az teraz, doteraz tam bol len orange stage....sobotne hlavne podium ale celkom prazdne -
@SomMaros
Zobraziť vlákno
Ale v tom timeline neni program hlavneho stage, len na stredu -
aj chat gpt ako najviac realnu moznu nahradu v case Pohody uviedol Little Simz:)
Zobraziť vlákno -
@haluzman
Zobraziť vlákno
nič nie je stratené, minulý rok sa podarili African Express za pár dní, v 2024 ohlásili na konci júna Mount Kimbie (nepamätám za koho náhrada) a 2023 tiež koncom júna ohlásená náhrada Sleaford Mods za Slowthaia. -
Myslite ze bude nejaka nahrada za Action Bronsona? V diskusiach na nete ludia pytaju Little Simz a to by bola fakt pecka. Nejake dalsie tipy?
Zobraziť vlákno -
Určite sme všetci napatí, ako to vyzerá s prenájmom letiska na dalšie roky. Sú prosím nejaké nové informácie, kedže limit 10. júna vypršal? Vďaka
Zobraziť vlákno -
@Murdoc
Zobraziť vlákno
Ja si myslim to iste, ale nechcel som byt za hejtera. Na pohode pre mna boli vzdy najdolezitejsie stredne velke mena ktorych byvalo mrte vela, teraz je to biedne. Minuli sa peniaze na predrazenych headlinerov, tak zostali len uz len na male veci. Skoda. Spominam hlavne na roky 2011-2014, to bolo tak preplnene menami ze som nevedel kam skor. To sa mi na Pohode uz par rokov nestalo. Keby neni Pohoda lovebrand a istota ze sa clovek bude citit skvelo, tak cisto kvoli hudbe asi vynecham. Ale zas reflektujem ze sa za poslednych 10 rokov zmenil trh, zrastli ceny interpretov a vsetko je to inde a ked sa pozriem ake mena maju ostatne festivaly v cesku a na slovensku tak Pohoda stale u mna vitazi. -
a čo Gufrau z Česka?
Zobraziť vlákno -
este stale dufam v SMERZ alebo Ouklou
Zobraziť vlákno -
Metronome ohlasil Smerz a Pop messe Ouklou...prosím aj na Pohodu s nimi!
Zobraziť vlákno