Airport Trenčín 6 — 8 July 2023

wratko

 • wratko
  26. 1. 2023, 17:31

  @Murdoc 21.06.2022

  Show thread
 • wratko
  25. 1. 2023, 14:06

  @Murdoc drzme si palce

  Show thread
 • wratko
  23. 8. 2022, 10:11

  @cookie nazdar, dik za vyborny tip, ja som si nejak pri tom spomenul na tuto particku, aj ich BA koncert v Babylone, aktualne vysli s tymto: https://www.youtube.com/watch?v=UbUviqmXZTo, do Herbert klubu obidve kapely ako stvorene

  Show thread
 • wratko
  19. 7. 2022, 21:47

  @katseft vdaka za skvele tipy. Mna v poslednom case velmi bavia baby s gitarami: sharon van etten, angel olsen. Zacinaju ozivat Broken Bells, pozdavaju sa mi aj nove single Hot Chip, na tomto remixe si idem intenzivne:
  https://youtu.be/ac1w45HqHvY
  No a pre mna je comeback roka yeah yeah yeahs, dufam v EU Tour

  Show thread
 • wratko
  14. 7. 2022, 09:41

  @emo ďalšia radosť vo mne

  Show thread
 • wratko
  4. 7. 2022, 10:48

  @rezen vedla Gastro A2, viac ku vchodu pre pesich. Tiez som chvilu hladal

  Show thread
 • wratko
  31. 1. 2022, 19:30

  @cookie tak toto nepotesilo

  Show thread
 • wratko
  3. 12. 2021, 16:35

  @emo ci uz mladsi vs starsi brat, mladsia sestra vs starsia sestra, taketo veci sa maju riesit doma.

  Show thread
 • wratko
  3. 12. 2021, 16:33

  @Tono Ahoj Tono, pises, ze ste to potrebovali povedat. Tak ste to teda povedali. Mate teraz pocit ze sa Vam ulavilo? Pomohlo to niekomu/niecomu? Ak ano super.
  Som dost stary na to, aby som vedel, ze nestaci poznat nazor jednej strany a nie vzdy su veci tak ako to poda jedna strana bez toho, aby sme sa snazili pochopit konanie druhej strany. Ale tu nie sme na sude.
  Ja len chcem verit, ze dnesnym statusom Pohody ste nechceli dosiahnut, aby si Vasi fanusikovia vybrali medzi P a G. Je nas tu totiz vela takych, ktori mame radi oba festivaly a toto povazuju za Vas interny problem, ktory ste si mohli vyriesit medzi sebou, dat si chlapsky po papuli. Ved vies co sa vravi o prani spinavej bielizne na verejnosti.

  Show thread
 • wratko
  3. 12. 2021, 13:53

  V dome svojich rodičov bývajú dvaja bratia, obaja v cca tínedžerskom veku. Mladší a starší. Každý má svoju izbu. Tomu mladšiemu ale jedného dňa praskne v detskej izbe radiátor a vytopí mu ju. Na istý čas, konkrétne dva víkendy, potrebuje ísť bývať do izby svojho staršieho brata, kým majstri izbu nedajú do poriadku. Navyše v čase, keď bude starší brat s kámošmi na čundri, takže si tam nebudú zavadzať. Mladší brat vie, že stačilo by ísť za rodičmi a len im oznámiť, že sa sťahuje do izby staršieho brata, ale keďže spolu dobre vychádzajú, ide mu to oznámiť. Zavrú sa do izby a dlho o tom debatujú. Starší brat mladšieho presviedča, že veď si predsa môže na tie dva víkendy prerobiť garáž, alebo podkrovie, resp. pivnicu. Navyše, nebolo by fér zostávať v jeho izbe, lebo on si tam za vlastné vreckové kúpil plagáty aj počítač a mladší brat sa mu na tie plagáty bude dívať a určite si zapne aj jeho počítač.
  Keďže ale mladší brat nemá čas si prerobiť na bývanie ani garáž, ani podkrovie, ani pivnicu, povie rodičom, že on teda tie dva víkendy prespí v izbe staršieho brata. Rodičia v tom nevidia žiaden problém.
  Na najbližšej rodinnej oslave, kde sa stretnú všetky tetky, babky, strýcovia, si starší brat zoberie počas prípitku slovo a prehlási, že sa dištancuje od svojho mladšieho brata, pretože ten mu za zatvorenými dverami sľúbil, že do jeho izby spať nikdy nepôjde. Obviní mladšieho brata, že si vybral to najjednoduchšie riešenie. Posťažuje sa, že on už predsa vyzdobil svoju izbu za svoje peniaze z vreckového od všetkých tých tetiek, babiek a strýcov.
  Celá rozvetvená rodina, ktorá ma oboch bratov veľmi rada, len nechápavo pozerá a je jasné, že oslavu majú všetci definitívne pokazenú. Rodičia by sa od hanby najradšej prepadli pod zem.

  Show thread