Sign in or Join the Webparty and share your thoughts and experiences with others.

  • AkaPoolka
    6. 7. 2016, 18:49

    ..caute ..prosim Vas ...co bude zitra to Pohoda 20MK selection ??

    ..diky za odpoved ;)

  • user56faee91b2fc2
    6. 7. 2016, 18:30

    Natalijatn@gmail.com potom

  • user56faee91b2fc2
    6. 7. 2016, 18:29

    Casauko yakto narychlo,z brna zo tn nahodou niekto?

  • DjDema
    6. 7. 2016, 18:20

    Neviete akú má kapacitu stage Visegrad club? veľká škoda, že techno a house stage má veľmi malú kapacitu pre návštevníkov, keď na celom festivale býva 30 000 ľudí. Nebolo by môžné dobudúcna porozmýšlať nad zvačšením priestoru pre ľudí na tomto stage, prípadne nad otvorením tohto stage do voľného priestoru? Ďakujem za pochopenie.

  • Jay
    6. 7. 2016, 18:12

    ‪#‎POHODA‬ FESTIVAL .... ! ! !
    PREDAM LISTOK (89€)
    PREDAM PARKOVACI LISTOK (10€)
    0902 030 750 (najlepšie SMSkou) :)

  • klobasa
    6. 7. 2016, 18:04

    ...caute, kedy sa otvara areal?

  • DjDema
    6. 7. 2016, 17:42

    Pohoda 20 MK Selection SK - vie niekto čo to je nejaké skupiny dj-i? tanečná elektronická hudba alebo rockové videá...

  • alebo80
    6. 7. 2016, 16:49

    Zmenšenina programu - verzia do vrecka - každý deň zvlášť - odporúčam použiť svietiace zvýrazňovače na veci "MUST" aby ste v noci netápali...
    https://uloz.to/!C4s5pXqfL/pohoda2016-xlsx

  • Marek_Bodinger
    6. 7. 2016, 16:24

    #predamlistok

    Predám lístok, dnes osobne v BA. Volajte 0944 606 656, 79€.

  • Marina
    6. 7. 2016, 16:09

    #spolunapohodu čaute zobral by niekto 2 baby z TT okolo 16h? ďakujeem :)

Webparty — Log in

Forgotten password

By registering as well as logging in you express your consent with Terms of Service.

or

Not registered?

Register

Join the Webparty community, sign in.

Log in with Facebook Log in with Google Log in with Twitter Register with e-mail

By registering as well as logging in you express your consent with Terms of Service.

Already registered?

Log in