Airport Trenčín 11 — 13 July 2024

Sign in or Join the Webparty and share your thoughts and experiences with others.

 • cookie
  30. 3. 2016, 07:59

  paraada! kalap dole

 • user56faee91bbf9c
  30. 3. 2016, 07:51

  Medzi pesničkami z nového albumu TLSP je jedna s názvom "Sweet Dreams, TN". To dúfam zahrajú na konci svojho setu v TN (a nie, nemyslím Tennessee)

 • Frapo
  30. 3. 2016, 06:42

  jee,aj ja som tu .

 • HugosBB
  30. 3. 2016, 06:13

  Velmi pekne to vyzera zatial na mobile. Milk ma moj respekt za vsetko co robia... aj funkcnost webu vyzera zatial fajn. :-) Drzte sa Pohoda... :-)

 • Matwe
  29. 3. 2016, 23:56

  Vitajte na novej Webparty :)

 • _boomer
  29. 3. 2016, 23:44

  no, pochlapili ste sa :)

 • cookie
  20. 3. 2016, 14:20

  Samčo na Pohodu! ÁTTÖRŐ ERŐ

  https://samcobratdazdoviek.bandcamp.com/album/tt-r-er

  prikladam aj super rozhovor z Nka - http://www.scribd.com/doc/305399073

 • emo
  19. 3. 2016, 07:48

  a čo ploty?? Rastú nám tu jedna radosť, rastú raztu, rastú raztu, raztu, rastú raztam, rastú rastú, možno je chyba nechváliť chváliteľné a čo je potom vyčítanie nevyčítateľného? Ano sme precitlivelí na ostatné drôty, nedajbože el. Prúd na a v tych plotoch, plot je plot, áno uznávam, že aj chráni, milý nízky vtipne pomaľovaný medzi cestou a detským ihriskom, tento plot čo sa premenil na prispevok nie je negatívny, ploty za nič nemôžu, prečo je tam ten plot kolo celého areálu-túto diskusiu by som jasne demokraticky prehral, hlavne, že si tu vyhrávajú ploty naprieč už oploteným areálom a ďalšie ploty a plôtiky, slobodu sme nezvládli, nikdy som nebral nebral preceňovanie ani delenie, u mňa nohy na zemi a hlava v oblakoch žiadnu hranicu nemajú, tak ako mi boli naivnučko milé vytvorenia nového raja na zemi -Pohody rozpačito sympatické :), tak sú mi tie preplotované a rozplotované raje rozpačito nesym. Elektronika ma nikdy obzvlášť nezaujimala a gitarovky už vôbec nie, atmosféra mi najviac vyhovuje na neoplotených festoch, kde dostaneš pásku pri zaplatí na vstupe, kde žiaden vstup ani brána nie sú , napriek výkričnikovému upozorneniu na stránke aby návštevníci psy nechali doma tam pobehuje 20 psov a ďalší zjavne nikomu nevadí ... ak si tu teda niekto stavia ploty, mňa to nezaujima, ak tu niekto má vytvorenú škatuľku priemerného návštevnika poho tak potom asi exist aj škat iná, iné, mňa prosím vždy a zásadne radiť do škat podpriemerného návštevníka pohody, keď tam majú byť nejaké otrepané kapely čo niekto nechápe pre koho, tak tie tam sú práve pre mňa, keď niekto nechápe neznáme nevýrazné meno, podľa neho sťaby na vyplnenie vaty, tak to je tiež pre mňa, a kto má zaručený recepty na to aké ploty sú tie správne, nech si to prosím počas vyprázdnovania napíše na tujlet papir a vytrie si s tým svoju ctenú prdelku

  • VV
   19. 3. 2016, 23:33

   chlape musis hulit fakt kvalitny matros, ale hned zrana?

  • emo
   20. 3. 2016, 01:17

   ďalšia hranica, ďalší plot, ďalšia škatuľka, huliči a nehuliči, s keď už huliči, tak iste nie zrána, to je prisilná rana, však to jak čierna ovca biela vrana, ok nech je kľudne po tv., len nepočítaj, že v tomto môžeš automaticky so mnou počítať, tudy cesta nevede, prečítaj si to ešte raz :)

  • user56faee91b3968
   20. 3. 2016, 08:27

   Magic Mushrooms?????

  • doxy
   20. 3. 2016, 08:50

   Verim že každý skončil pri prvej vete. Kto nie jeho problém :-)

  • emo
   20. 3. 2016, 10:27

   ano, presne to su tie ploty, vizual a real bariery, fyzické a psych bariery, zaškatulkovat preplotiť oddelit a zabetonovat a ani nam nestoji za to dozvediet sa co chcel povedat, nie je to smutné ani veselé, je to realita, našťastie len skoro každá spoločnosť ma svojich negrov a pre tu drvivu menšinu v kt sa aj tak min raz ocitne uplne každý to tu pre mna ma zmysel :) aj tak nakoniec vždy zvitazime my , hoc sme o tie vitazstva nikdy nestali, život je tak štedrý, že mi to dáva pocítit každy den a nie je najmenši problem podelit sa s tým s kýmkolvek kto sa neoploti a neodmietne bojovat za seba a odmietne bojovat sam proti sebe, pred pár dnami som stretol urban šamana a pravdu povediac som mu nerozumel jedinu vetu a ani som nevedel či sa pomiatol či ma nejake rozširene vnimanie a videnie a je mi to jedno, mne stači že sme sa stretli, lebo každy den stretnut človeka stači, jeho odkaz je, že sieť zla sa už narušila a roztrhla a už to bude lepšie, vraj by sme to už mali cítiť :), tak ja neviem, ja som len cítil, že jeho ploty a jeho siete zla sa roztrhli už dávno a teraz rozplieta ďalšie, a keď tu môže dristat priemer a nadpriemer navštevníkov pohody, prečo by nemohol aj podpriemer ...

  • doxy
   20. 3. 2016, 11:27

   Detto

  • VV
   20. 3. 2016, 14:57

   ^ ^

  • emo
   21. 3. 2016, 05:54

   zaujimave, aj o tomto ten šaman hovoril, iného šamana(nie z našej kultúry) sa pýtal aký má z nás pocit, on len že º º (^ ^,detto,...) nevadí, že tento príspevok je úplne iný aj tak je ten istý, keď včera bolo zle, bude aj dnes ... vkuse sa vraj len zdvojujeme a vraj už naše civilizácie nastúpili cestu zbavovania sa tohto obmedzenia a teda v mojej reči už takto beznádejne oplotení nebudeme a vraj sa z toho budeme len smiať, resp už len na to pozerat ako na minulost, skonči to niekde v múzeu ... toto je len pokus zopakovať ako to interpretoval , fakt som mu poriadne nerozumel :-) a tu je to aj tak tak trochu jedno, lebo koňa môžeš priviezť k vode ale piť ho nedonútiš keď sám nechce.

  • doxy
   21. 3. 2016, 09:13

   mrmlajúc čosi nezrozumiteľné
   znaky duš. choroby prejavujúcej sa porušením osobnosti

 • EtelaMetla
  18. 3. 2016, 18:10

  Ahojte!

  Chcem sa spýtať, či sa budú dať zakúpiť stany/hotel/? TentIn to bolo myslím minulý rok. Ak áno, tak kedy sa asi spustí predaj? Vďaka.

  • Tono
   18. 3. 2016, 20:05

   Zdravím, predaj spustíme zrejme už budúci týždeň.

Webparty — Log in

Forgotten password

By registering as well as logging in you express your consent with Terms of Service.

or

Not registered?

Register

Join the Webparty community, sign in.

Log in with Facebook Log in with Google Log in with Twitter Register with e-mail

By registering as well as logging in you express your consent with Terms of Service.

Already registered?

Log in