Zverejnili sme line-up

Zverejnili sme line-up

Na našom webe nájdete line-up s kompletným programom festivalu Bažant Pohoda 2015. Upozorňujeme na zmenu dĺžky setov z typických festivalových 60 na 75 až 90 minút pre skupiny hrajúce medzi 20.00 a 23.00. Inak zachovávame náš systém hodina – hodina (resp. večer 90:90), ktorý zabezpečuje možnosť vidieť viac hudby, ľahko sa v programe orientovať a zároveň svojim nastavením zabraňuje presluchom medzi pódiami. Pre návštevníkov stránky sme pripravili hneď dve verzie: prehľadový line-up a timeline.

17. jún 2015

V klasickej prehľadovej verzii lineupu je program zoradený do troch stĺpcov jednotlivých festivalových dní. Pódiá a časy vystúpení sú zoradené horizontálne.
Pozrite si náš lineup tu: http://www.pohodafestival.sk/lineup/
V timeline sú dni a pódiá pod sebou. Kapely sú zoradené na časovej osi v scrollovateľnej tabuľke. Kompletný chronologický zoznam účinkujúcich nájdete aj pod jednotlivými dňami s viacerými možnosťami zoradenia. Vytvorená je aj funkcia "vyklikávania" umelcov v timeline. Vďaka nej si môžete navoliť vystúpenia, ktoré chcete vidieť a následný zoznam si môžete vyexportovať v exceli, v ňom si dáta upraviť a vytlačiť. Vyskúšať si ho môžete tu:  http://www.pohodafestival.sk/timeline/