Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Známi výtvarníci opäť spestria vodomerné šachty

Známi výtvarníci opäť spestria vodomerné šachty

Opakuje sa podklad, opakuje sa festival, opakujú sa aj viacerí autori... no menia sa ich diela a diváci. Náš festival tento rok skrášlia viaceré nové výstavy, diela víťazov public art festival contest, pojekcie, ale aj tradičné aktivity ako maľby na vodomerných šachtách v podaní známych výtvarníkov. Pred festivalom i počas neho sa podelia o svoj čas a talent:

26. jún 2015

Danglár, Viktor Frešo, Ján Triaška, Matej Vojtuš, Luboš Mikle, Michal Ormandík, Marek Ormandík, Renáta Ormandíková, Milan Adamčiak, Tomáš Rafa, Alexander Dobrovodský, Jan Turek, Denisa Slavkovská, Mária Čorejová, Mária Slováková, Kordošová Ester, Jarmila Mitrikova & David Demjanovic, Peter Valiska-Timečko, Martin Gerboc, Igor Derevenec, Milan Prekop, Soňa Bellérová, Michal Šumichrast, O. Hudec, Daniela Krajčová, Marcel Mališ, Tatiana Stropkaiová, Adam Sákový, Dominik Hlinka, Alexandra Selmeci.
Okrem známych umelcov sa môžu realizovať aj návštevníci. Možnosť im ponúkne kreatívna zóna ako aj workshop sponzora našich farieb Slovlaku, ktorý opäť pripravil obľúbené maľovanie na plátenné tašky.