9. — 12. Júl 2020
9. — 12. Júl 2020
Všetky verzie Tent Innov v predaji

Všetky verzie Tent Innov v predaji

Od dnes si môžete v našom shope rezervovať miesta v stanovom hoteli Tent Inn vo všetkých verziách. Na začiatku stanového mestečka Biskupice nájdete stany Classic i stany Black&Fresh v dvojmiestnej aj trojmiestnej verzii (PLUS). Trojmiestne stany Black&Fresh PLUS si môžu rezervovať rodiny s deťmi vo Family parku. V ponuke sú už aj bezpečnostné uzamykateľné skrinky Lock Inn či matrace AirBed. Zajtra o desiatej ráno spustíme predaj Chatiek Inovec a Trenčín a v piatok o desiatej predaj stanových miest vo Family Parku a vo Family & Silent Campe.  

20. november 2019

Dvojmiestne a trojmiestne stany Tent Inn Classic 
Stanový hotel má skvelú polohu hneď pri festivalovom areáli. Má vlastnú recepciu s ochotným personálom, ktorý vás v prípade potreby zobudí na koncert. Stan s karimatkami a dekami pre dve osoby na tri noci si môžete prenajať v našom shope za 59 € a vo verzii pre tri osoby za 69 €. 

www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-classic-2020

www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-classic-plus-2020

Dvojmiestne a Trojmiestne Tent Inn Black&Fresh
Stany Tent Inn Black and Fresh sú zárukou čerstvého vzduchu a tmy pre dobrý spánok. Dvojplášťový stan má 2 bočné okná, vďaka čomu v ňom môže prúdiť vzduch. Ochranu proti slnku zabezpečuje špeciálne upravená látka s SPF faktorom 50+. Tieto stany okrem iného poskytujú ešte vyššiu nepremokavosť i odolnosť proti vetru. Tent Inn Black and Fresh nájdete na začiatku stanového hotela Tent Inn, ktorého súčasťou je aj vlastná recepcia. Súčasťou stanu je aj zariadenie s dvomi karimatkami a dekami. Cena za prenájom dvojmiestneho stanu na 3 dni je 79 € a cena za väčšiu, trojmiestnu verziu na tri dni je 89 €.

www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-black-fresh

www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-black-fresh-trojmiestny

Trojmiestne Tent Inn Black&Fresh PLUS vo Family Parku
Trojmiestnu verziu stanov Tent Inn Black&Fresh PLUS nájdete aj vo Family Parku. Ponúkajú rovnaký komfort a priestor, v ktorom sa pohodlne vyspia tri osoby. Podmienkou bývania v tomto tábore je minimálne jedno ubytované dieťa do 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Platí aj pre tehotné ženy po preukázaní sa tehotenskou knižkou. Cena za prenájom stanu na 3 dni je 89 €. 

www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-black-fresh-family-park-2020

Lock Inn
Táto služba umožňuje návštevníkom uschovať svoje cennosti počas festivalu. Každý záujemca dostane svoju vlastnú skrinku s kľúčom, pričom o jednu skrinku sa môžu podeliť aj viaceré osoby. Súčasťou každej skrinky sú aj dve elektrické zásuvky, kde si môžete nabíjať telefón, fotoaparát, tablet, notebook či iné elektronické zariadenia. Na cennosti bude 24 hodín denne dohliadať personál a HD kamera. Bezpečnostné skrinky Lock Inn budú umiestnené v centre areálu a v stanovom mestečku Tent Inn. Rozmer skrinky je 35 x 30 x 45cm. Cena za prenájom skrinky je 29 €. 

www.pohodafestival.sk/sk/product/lock-inn

AirBed
Prenájom nafukovacieho matracu počas celého festivalu. Nafukovací air bed si vyzdvihnete na recepcii stanového mesteška Tent Inn, po skončení festivalu ho jednoducho odovzdáte na tom istom mieste, Na matraci si pohodlne oddýchnu dve osoby. 

www.pohodafestival.sk/en/product/air-bed

Aj na Pohode 2019 si budete môcť na recepcii Lock Inn-u a recepcii stanového hotela Tent Inn prenajať powerbank za 5 € počas celého festivalu.