Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Vlakom na Pohodu – špeciálny festivalový vlak je späť

Vlakom na Pohodu – špeciálny festivalový vlak je späť

Tento rok vypravíme špeciálne festivalové vlaky z Košíc a z Bratislavy v spolupráci s naším ekologickým partnerom, Železničnou spoločnosťou Slovensko (ZSSK). Jednotná cena spiatočného lístka z akejkoľvek destinácie je 9,90 eur. Vo vlaku z Košíc nebude chýbať obľúbený párty vozeň. Predaj lístkov spúšťame v stredu (12.6.) o 10:00 – lístky budú dostupné v našom eshope v sekcii Doprava. Kapacita vlakov je obmedzená, preto odporúčame kúpiť lístok čo najskôr. Budeme radi, ak využijete túto ekologickú dopravu a doma necháte čo najviac áut.

11. jún 2024

ČASY ODCHODOV NA TRASE BRATISLAVA – TRENČÍN (11.7.2024)
Bratislava hl. st.: 12:28

Pezinok: 12:45
Trnava: 13:02
Trenčín: 13:45 - PRÍCHOD

ČASY ODCHODOV NA TRASE KOŠICE – TRENČÍN (11.7.2024)
Košice: 10:30

Kysak: 10:45
Poprad-Tatry: 11:52
Liptovský Mikuláš: 12:35
Ružomberok: 12:54
Vrútky: 13:23
Žilina: 13:44
Trenčín: 14:33 – PRÍCHOD

ČASY ODCHODOV NA TRASE TRENČÍN - BRATISLAVA (14.7.2024)
Trenčín: 11:30

Trnava: 12:17
Pezinok: 12:35
Bratislava hl. st.: 12:50 – PRÍCHOD

ČASY ODCHODOV NA TRASE TRENČÍN - KOŠICE (14.7.2024)
Trenčín: 10:30

Žilina: 11:27
Vrútky: 11:48
Ružomberok: 12:15
Liptovský Mikuláš: 12:36
Poprad-Tatry: 13:16
Kysak: 14:25
Košice: 14:38 - PRÍCHOD

Tento cestovný poriadok je platný v tomto okamihu, pričom aktuálne nevieme garantovať, že v čase konania festivalu nebudú prebiehať výlukové práce zo strany správcu infraštruktúry (ŽSR), ktoré môžu mať mierny vplyv na aktuálne nastavený cestovný poriadok. Preto Vás chceme informovať, že sa jedná o orientačné časy a zmena časov je zo strany dopravcu možná (nepredpokladáme veľké časové odchýlky, ale môže sa tak stať).
Majiteľov a majiteľky lístkov budeme o prípadných zmenách v časoch notifikovať emailom. ZSSK garantuje každému cestujúcemu miesto na sedenie. Organizáciu nastupovania budú koordinovať ľudia, ktorí budú špeciálne vlaky sprevádzať (v prípade nejasností sa môžu cestujúci a cestujúce obrátiť priamo na nich).

Prajeme šťastnú cestu a vidíme sa onedlho na Pohode 2024 :)