Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 3 in /var/www/src/HtmlSanitizer.php on line 12
Večer pre všímavých - Saténové ruky | Pohoda Festival
Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Večer pre všímavých - Saténové ruky

Večer pre všímavých - Saténové ruky

Vlado Janček a Bebe Bezák sa na podujatí Večer pre všímavých predstavia v rámci literárneho cirkusu KK Bagalu ako aj so svojou kapelou Saténové ruky. Okrem nich hrajú v kapele aj Kasko a Jožo Lipa. Saténové ruky charakterizujú jednoduché gitarové riffy, hravé texty s príbehom a rock and rollový drive.

10. november 2015

Koncertovať začali v roku 2011, no debutový album pokrstili až v máji tohto roku. Aj preto o sebe hovoria ako o najstaršej začínajúcej kapele. V piesňach s recesiou komentujú bežné životné udalosti, ktoré nám dvíhajú adrenalín. Album „Bozkávam“ koprodukoval Tomáš Sloboda z Le Payaco. Nájdete na ňom singel „Debil a kráľovná“ či skladbu „DušaN“, ktorá zaujala výrazným animovaným videoklipom. Ten vytvoril na základe anglického prekladu textu piesne známy japonský režisér Sugimoto Kousuke. Kapela koncertovala už aj na festivaloch ako Pohoda, Žákovic Open či Radio_Head Awards.