The Wilderness na Koncerte pre všímavých v Novej Cvernovke

The Wilderness na Koncerte pre všímavých v Novej Cvernovke

Na koncerte pre všímavých vystúpia aj The Wilderness – kapela, ktorá je absolútnym dôkazom toho, že punk v jeho najlepšej podobe nie je mŕtvy. Skvelé texty, vynikajúca hudba a nekompromisné postoje robia z The Wilderness zásadnú skupinu na slovenskej hudobnej scéne. Ich video ku skladbe „Čo s tým hnevom“ (vznikalo aj na Pohode 2018) označil portál Hudba.sk za videoklip roka. 

10. november 2021

Na konte majú tri albumy, z ktorých najviac vyčnieva konceptuálne poňatý The Wilderness III. Vo svojich textoch sa zameriavajú na politické, náboženské a sociálno-kritické témy, filozofické a morálne dilemy, konflikty subjektívneho videnia sveta s objektívnou realitou. Sú aktívni v organizovaní koncertov pre iné punkové kapely z celého sveta pod hlavičkou kolektívu Consume and die! crew. Od roku 2017 vystúpili na troch Pohodách v rade, ako aj na festivaloch Pohoda in the Air a Pohoda on the Ground. V roku 2019 sa tiež predstavili v rámci slovenského a českého focusu na showcasovom festivale Eurosonic Noorderslag.

Viac informácií nájdete tu: https://bit.ly/Koncert-pre-vsimavych-2021

Prvých 100 lístkov je v predaji za 25 € (následne bude cena v predpredaji 30 €) a kúpiť si ich môžete na tomto linku: https://goout.net/sk/koncert-pre-vsimavych-david-koller+dalsi/szphhgs/

FB event: www.facebook.com/events/179768551008021
Tešíme sa na vás, 17. novembra Novej Cvernovke.