Späť na novinky

Stany Tent Inn, Black and Fresh a Lock Inn v predaji
Od dnes si môžete v našom shope rezervovať miesta v stanovom hoteli Tent Inn vo všetkých verziách. Na začiatku stanového mestečka Biskupice nájdete stany Tent Inn i stany Tent Inn Black and Fresh, ktoré udržujú príjemné tepelné podmienky aj počas horúcich dní. Novinkou je, že obe verzia stanov ponúkneme v dvojmiestnej aj trojmiestnej verzii. Trojmiestne stany Tent Inn Black and Fresh si môžu rodiny s deťmi rezervovať aj vo Family parku. Okrem toho nájdete od dnes v ponuke aj bezpečnostné uzamykateľné skrinky Lock Inn. Minulý rok sa aj po ďalšom navýšení všetky produkty od Tent Inn vypredali s rekordným predstihom. Záujemcom preto odporúčame, aby sa poponáhľali.

26. október 2018 Stany Tent Inn, Black and Fresh a Lock Inn v predaji

Dvojmiestne a trojmiestne stany Tent Inn
Stanový hotel má skvelú polohu hneď pri festivalovom areáli. Má vlastnú recepciu s ochotným personálom, ktorý vás v prípade potreby zobudí na koncert. Tento rok si môžete prenajať stan s karimatkami a dekami pre dve osoby na tri noci v našom shope za 59 € a vo verzii pre tri osoby za 69 €. 

https://www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-classic 

https://www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-classic-trojmiestny

Dvojmiestne a Trojmiestne Tent Inn Black and Fresh
Novinkou sú stany Tent Inn Black and Fresh, ktoré sú zárukou čerstvého vzduchu a tmy pre dobrý spánok. Dvojplášťový stan má 2 bočné okná, vďaka čomu v ňom môže prúdiť vzduch. Ochranu proti slnku zabezpečuje špeciálne upravená látka s SPF faktorom 50+. Tieto stany okrem iného poskytujú ešte vyššiu nepremokavosť i odolnosť proti vetru. Tent Inn Black and Fresh nájdete na začiatku stanového hotela Tent Inn, ktorého súčasťou je aj vlastná recepcia. Súčasťou stanu je aj zariadenie s dvomi karimatkami a dekami. Cena za prenájom dvojmiestneho stanu na 3 dni je 79 € a cena za väčšiu, trojmiestnu verziu na tri dni je 89 €.

https://www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-black-fresh 

https://www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-black-fresh-trojmiestny

Trojmiestne Tent Inn Black and Fresh Family
Trojmiestnu verziu stanov Tent Inn Black and Fresh nájdete aj vo Family Parku. Ponúkajú rovnaký komfort a priestor, v ktorom sa pohodlne vyspia tri osoby. Podmienkou bývania v tomto tábore je minimálne jedno ubytované dieťa do 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Platí aj pre tehotné ženy po preukázaní sa tehotenskou knižkou. Cena za prenájom stanu na 3 dni je 89 €. 

https://www.pohodafestival.sk/sk/product/tent-inn-black-fresh-family-park

Lock Inn
Táto služba umožňuje návštevníkom uschovať svoje cennosti počas festivalu. Každý záujemca dostane svoju vlastnú skrinku s kľúčom, pričom o jednu skrinku sa môžu podeliť aj viaceré osoby. Súčasťou každej skrinky sú aj dve elektrické zásuvky, kde si môžete nabíjať telefón, fotoaparát, tablet, notebook či iné elektronické zariadenia. Na cennosti bude 24 hodín denne dohliadať personál a HD kamera. Bezpečnostné skrinky Lock Inn budú umiestnené v centre areálu a v stanovom mestečku Tent Inn. Rozmer skrinky je 35 x 30 x 45cm. Cena za prenájom skrinky je 29 €. 

https://www.pohodafestival.sk/sk/product/lock-inn

Aj na Pohode 2019 si budete môcť na recepcii Lock Inn-u a recepcii stanového hotela Tent Inn prenajať powerbank za 5 € počas celého festivalu.