Späť na novinky

Spustili sme predaj chatiek a lístkov na koncert Donnyho Benéta
Objav Pohody 2018 Donny Benét sa vracia na Slovensko. Cez náš Pohoda Shop si môžete od dnes kúpiť lístky na jeho bratislavský koncert v Novej Cvernovke, ktorý bude 7. novembra. Koncerty mimo Bratislavy sa dajú kúpiť cez predpredaje jednotlivých klubov. Dnes sme spustili aj predaj ubytovania s najvyšším komfortom. Aj tento rok si môžete vybrať z drevených Chatiek Trenčín (v stanovom mestečku a vo Family Parku) a Chatiek Inovec.

10. september 2018 Spustili sme predaj chatiek a lístkov na koncert Donnyho Benéta

Ďalšie koncerty Donnyho Benéta

Lístky na Donnyho koncert v Brne spojený s krstom albumu Čáry Života si môžete kúpiť tu: https://goout.net/cs/listky/donny-benet+cary-zivota/kfyc/. Vstupné na zvolenský koncert je súčasťou festivalu Víkend atraktívneho divadla. www.vadfestival.sk.  Čoskoro budú v predaji lístky na koncerty v Banskej Bystrici a v Košiciach, pre viac info sledujte weby Záhrady a Tabačky.

Chatky Trenčín – stanové mestečko

Chatky majú 2,5 x 2m, veľké zatvárateľné okno (bez sklenej výplne) so záclonami a dve miesta na spanie. Na matraci s rozmerom 140 x 200 cm sa pohodlne vyspí pár alebo rodičia s malým dieťaťom. Každá chatka je napojená na elektrickú sieť, má svetlo a elektrickú zástrčku. Chatky budú vybavené aj obliečkami, vankúšmi a prikrývkami. Cena za prenájom chatky na 3 noci je 299 €.

Chatky Trenčín – Family Park

Chatky Trenčín nájdete aj vo Family Parku. Podmienkou bývania v chatkách tomto tábore je minimálne jedno ubytované dieťa do 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Platí aj pre tehotné ženy po preukázaní sa tehotenskou knižkou. Cena za prenájom chatky na 3 noci je 299 €.

Chatky Inovec

Chatky Inovec sú výlučne v produkcii nášho festivalu, pripravil náš kolega Vlado Jurčák. Pomenovali sme ich podľa najvyššieho vrchu viditeľného z Trenčína – Inovec. Súčasťou vybavenia chatky pre dve osoby je matrac, vankúše, prikrývky, plachta a solárne svetielko. Cena za prenájom chatky pre dve osoby na tri noci je 229 €. Chatky Inovec sú umiestnené v stanovom mestečku Biskupice.

Všetky Chatky sú určené pre dve osoby na celý festival od 11.7.2019 od 14:00 hod do 14.7.2019 10:00 hod.