Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Spúšťame predaj ubytovania s najvyšším komfortom, Lock-Inn a prenájom miest v stanovom tábore vo Family Parku

Spúšťame predaj ubytovania s najvyšším komfortom, Lock-Inn a prenájom miest v stanovom tábore vo Family Parku

Od dnes spúšťame v našom shope predaj ubytovania s najvyšším komfortom. Aj tento rok si môžete vybrať z drevených Chatiek Trenčín, päťmiestnych stanov PSS Fox Village a ich obdoby päťmiestnych stanov vo Family Parku. Na Pohode 2018 ponúkneme aj nové stany Tent Inn Black and Fresh, ktoré udržujú príjemné tepelné podmienky aj počas horúcich dní. V Stanovom mestečku budú v dvojmiestnej a vo Family Parku v trojmiestnej verzii. Novinkou je rezervácia stanových miest za Family Parkom za 9,90 €, pre ktorú sme sa rozhodli pre čoraz väčší záujem a obmedzený priestor v tejto časti areálu. Cieľom je tiež zlepšiť komfort pri umiestňovaní stanov aj tých rodín s deťmi, ktoré prichádzajú do areálu neskôr.

12. december 2017

Chatky Trenčín – stanové mestečko
Chatky majú 2,5 x 2m, veľké zatvárateľné okno (bez sklenej výplne) so záclonami a dve miesta na spanie. Na matraci s rozmerom 140 x 200 cm sa pohodlne vyspí pár alebo rodičia s malým dieťaťom. Každá chatka je napojená na elektrickú sieť, má svetlo a elektrickú zástrčku. Chatky budú vybavené aj obliečkami, vankúšmi a prikrývkami. Cena za prenájom chatky na 3 noci je 299 €.

Chatky Trenčín – Family Park
Chatky Trenčín nájdete aj vo Family Parku. Podmienkou bývania v chatkách tomto tábore je minimálne jedno ubytované dieťa do 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Platí aj pre tehotné ženy po preukázaní sa tehotenskou knižkou. Cena za prenájom chatky na 3 noci je 299 €.

5 miestne stany v PSS Fox Village
PSS Fox Village ponúkne priestranné, plne vybavené stany s vodotesnou podlahou pre päť osôb. Stany sú vybavené matracmi, prikrývkami, vankúšmi, prestieraním, nízkym sedením, stolčekom a solárnym LED osvetlením. Nechýbajú ani okná so sieťkou proti hmyzu. Počas horúcich dní je možné zrolovať bočné steny stanu, čo prevzdušní a pocitovo ochladí jeho interiér. Ďalšími bonusmi PSS Fox Village budú recepcia s nabíjačkárňou a umiestnenie v bezprostrednej blízkosti areálu a spŕch (hneď pri vstupe do umeleckej časti festivalu smerom od parkoviska). Cena za prenájom stanu na 3 dni pre 5 osôb je 369 €. (24,60 €/osoba/noc)

5 miestne stany Family Park
Obdobou PSS Fox Village (identické stany s rovnakou výbavou) sú päťmiestne stany Family Park umiestnené v sektore pre rodiny s deťmi. Podmienkou bývania v tomto tábore je minimálne jedno ubytované dieťa do 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Platí aj pre tehotné ženy po preukázaní sa tehotenskou knižkou. Cena za prenájom stanu na 3 dni pre 5 osôb je 369 €. (24,60 €/osoba/noc)

Dvojmiestne Tent Inn Black and Fresh
Novinkou sú dvojmiestne stany Tent Inn Black and Fresh, ktoré sú zárukou čerstvého vzduchu a tmy pre dobrý spánok. Dvojplášťový stan má 2 bočné okná, vďaka čomu v ňom môže prúdiť vzduch. Ochranu proti slnku zabezpečuje špeciálne upravená látka s SPF faktorom 50+. Tieto stany okrem iného poskytujú ešte vyššiu nepremokavosť i odolnosť proti vetru. Tent Inn Black and Fresh nájdete na začiatku stanového hotela Tent Inn, ktorého súčasťou je aj vlastná recepcia. Súčasťou stanu je aj zariadenie s dvomi karimatkami a dekami. Cena za prenájom stanu na 3 dni je 69 €.

Trojmiestne Tent Inn Black and Fresh
Väčšiu, trojmiestnu, verziu stanov Tent Inn Black and Fresh ponúkneme vo Family Parku. Majú rovnaký komfort, no väčší priestor, v ktorom sa pohodlne vyspia tri osoby. Podmienkou bývania v tomto tábore je minimálne jedno ubytované dieťa do 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Platí aj pre tehotné ženy po preukázaní sa tehotenskou knižkou. Cena za prenájom stanu na 3 dni je 79 €.

Lock Inn
Táto služba umožňuje návštevníkom uschovať svoje cennosti počas festivalu. Každý záujemca dostane svoju vlastnú skrinku s kľúčom, pričom o jednu skrinku sa môžu podeliť aj viaceré osoby. Súčasťou každej skrinky sú aj dve elektrické zásuvka, kde si môžete nabíjať telefón, fotoaparát, tablet, notebook či iné elektrické zariadenia. Na cennosti bude 24 hodín denne dohliadať personál a HD kamera. Bezpečnostné skrinky Lock Inn budú umiestnené v centre areálu a v stanovom mestečku Tent Inn. Rozmer skrinky je 35 x 30 x 45cm.
Cena za prenájom skrinky je 25 €.  

Camping Family Park
K povinnej rezervácii miest vo Family Parku nás viedol rastúci záujem o tieto miesta a obmedzený priestor areálu za Family Parkom. Chceme taktiež zlepšiť komfort pri umiestňovaní stanov aj tých rodín s deťmi, ktoré prichádzajú do areálu neskôr. V Camping Family Parku vyhradíme pre rodiny s deťmi 350 stanových miest. Podmienkou bývania v tomto tábore je minimálne jedno ubytované dieťa do 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Platí aj pre tehotné ženy po preukázaní sa tehotenskou knižkou. Cena prenájmu stanového miesta vo Family Parku je 9,90 €.