Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Šéf ILMC Greg Parmley: skvelý výber kapiel a práca na mieste

Šéf ILMC Greg Parmley: skvelý výber kapiel a práca na mieste

Prečítajte si, čo si o našom festivale myslí šéf najprestížnejšej hudobnej konferencie ILMC (International Live Music Conference) Greg Parmley.

22. júl 2015

Greg Parmley bol jedným z účastníkov diskusie "Will Slovakia find its Björk". Toto je jeho bezprostredná reakcia po festivale, ktorú poslal MIchalovi Kaščákovi:


„Keď sa tak na to spätne pozerám, myslím, že najviac sa mi páčil výber kapiel. Bol to inšpirujúci zoznam bez kompromisov, ktorý prezentoval skvelé umenie bez ohľadu na pozíciu alebo štýl. Ak existuje jedna vec, vďaka ktorej sa bude Pohode dariť aj v nasledujúcich rokoch, je to vášeň s ktorou pristupujete ku každému bodu v programe, ako aj vaša práca priamo na mieste.
Počas koncertu Björk som sa zhováral so skvelým chlapíkom z Bulharska, ktorý cestoval dva dni, kým došiel na Pohodu. Celý výlet ho stál trojtýždňovú mzdu, no užíval si každú minútu. Myslím, že práve vtedy som si naplno uvedomil význam toho, čo robíte na vašom festivale.
Prosím prijmi moje gratulácie a odovzdaj ich aj svojmu excelentnému tímu. Každý, koho sme stretli bol plný entuziazmu, ochotný pomôcť a mal profesionálny prístup. Máte skutočne skvelý tím.“