Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Regal burger a La Garnacha budú aj tento rok súčasťou Pohody

Regal burger a La Garnacha budú aj tento rok súčasťou Pohody

Vedeli ste o tom, že Regal Burger vznikol na festivale Pohoda? Tento rok to bude už 11-ty rok, čo sa táto prevádzka na Pohode objavila.

01. júl 2024

Regal burger a pestrá ponuka
Ak sa zastavíte v stánku Regal burger, určite si pochutnáte. Zabudnite na klasické jedlá, ako sú langoše, cigánska či vyprážaný syr. V ich stánku si príde na svoje každý milovník a milovníčka poriadneho jedla. Regal Burger, známy svojimi kvalitnými a chutnými burgermi, si pre každého pripravil hotový gastronomický zážitok.

V ponuke budú klasické hovädzie burgery, ktoré sú stále favoritom. K nim si môžete dokúpiť domáce zemiakové aj batátové hranolky, ktoré vás potešia svojou chrumkavosťou a jedinečnou chuťou. 

Nový koncept La Garnacha
La Garnacha prinesie na festival aj chute tradičnej mexickej kuchyne. Z ponuky si môžete vybrať burritá alebo bowls, ktoré sú pripravené s dôrazom na autentickosť a kvalitu surovín. Budete si môcť vybrať medzi vegetariánskymi variantmi, plnými čerstvej zeleniny, syrov a fazule, a kuracími variantmi, ktoré kombinujú šťavnaté kúsky kuraťa s rozmanitými koreninami a omáčkami. 

Príďte si po zábavu a gastronomický zážitok 
Nech už máte chuť na niečo tradičnejšie alebo exotické, Regal Burger a La Garnacha sú pripravení uspokojiť všetky vaše gastronomické túžby. Príďte a ochutnajte, čo si pre vás tento rok pripravili a zažite nezabudnuteľný festivalový víkend plný nielen skvelej hudby, ale aj výnimočného jedla.