Späť na novinky

Pred PF 2017 poďakovanie za Pf 2016
S radosťou môžeme opäť povedať, že uplynulý ročník bol podľa nás najlepší v histórii. Ideálne počasie, najviac nominácií na festivalové ceny, vypredané, ale hlavne povestná atmosféra, ktorú tvoria dlhoroční víťazi celovesmírnych ankiet o najlepších festivalových  návštevníkov. Prvé poďakovanie letí im, nasledované nižšieuvedenými adresátmi – nadšencami a skvelými ľuďmi, ktorí spoluvytvárajú príbeh Pohody.

30. december 2016 Pred PF 2017 poďakovanie za Pf 2016

Ďakujeme spoludramaturgom, umelcom, ich agentom, tour manažérom a ďalším členom ich štábu
Podstatou nášho festivalu je umenie. Do zostavovania konečnej podoby programu zasahujú mnohí kúzelníci, vrátane tipov z našej webparty, v mailoch, na FB, alebo počas dôležitých rozhovorov „na bare“ či pri iných osobných stretnutiach. Zvlášť chceme poďakovať za rady či príspevky do dramaturgie Alžbete Vrzgulovej, Illone Németh, Danovi Didovi, Kolomanovi Kertészovi Bagalovi, Ferčimu Malíkovi, Robertovi Brieškovi, Adamovi Dekanovi, Jozefovi Luptákovi, Zuzane Sabovej, Matejovi Borovičkovi, Tomášovi Lukačkovi, Zuzane Pacákovej, Zuzane Lapitkovej, Ctiborovi Bachratému, Martinovi Müllerovi, Petrovi Slameňovi, Ferovi Morongovi, Vladimírovi Potančokovi, Andy Ungvölgyi, Zuzane Wienk, Alexandre Punovej, Štefanovi Hríbovi, Oľge Valentovej, Jurajovi Hipšovi, Pištovi Vandalovi, Jakubovi Murkovi. Skvelé tipy sme dostali aj od agentov, manažérov, či mnohých festivalových kolegov. Umelcom a ďalším vystupujúcim ďakujeme za výkony, ktoré u nás podali, tour manažérom a ďalším členom umeleckých tímov ďakujeme za ich vklad k príjemnej atmosfére v zákulisí. Opäť nám pribudlo do histórie niekoľko fantastických koncertov a iných vystúpení, realizácií, inštalácií.

Ďakujeme sezónne pracujúcim kolegom
Počas roka sa náš tím dopĺňa o skvelých ľudí, ktorí postupne preberajú starostlivosť o jednotlivé časti festivalovej produkcie. Sú to títo parádni ľudia: Vlado Jurčák (celoročne, kastelán letiska), Andreas Imrich, Alžbeta Vrzgulová, Barbora Bodnárová, Martin Kráľovič, Ondro Poláček, Jakub Sigmund, Natália Kaščáková, Matúš Kaščák, Veronika Pošová, Dominika Švachová, Jana Rybová, Jana Heglasová, Alica Brázdová, Jana Vašáková, Ľubica Zahoranová, Andrej Kosnáč, Martin Skúpy, Rasťo Porubský, Rasťo Porubský junior, Martin Müller, Judith Saurel. Za grafickú stránku patrí vďaka štúdiu Milk Design Directors: Martin Jenča, Erika Nagyová, Dominik Fodora, Filip Greš, Martin Kahan, Barbora Olahová, Eva Kasaková, Jozef Koleják a ďalší.


Ďakujeme stagemanagerom a ich tímom
Dôležitou súčasťou festivalu sú naši elitní stagemanageri a ich tímy. Tento rok to boli títo oduševnení ľudia:
Artist Village: Robert Dando, Monika Tatarková, Roman Szomolai, Tomáš Schottert, Šimon Horváth, Adam Arnold, Adam Hašák, Jakub Miklánek Urpiner Stage: Paula Poštolková, Michal Minár, Juraj Oravec, Lukáš Kubela, Andrej Ferenc, Michal Halam, Nikolas Bezunk, Orange Stage: Matej Chudik, Peter Hledík, Marek Čulen, Patrik Mikloš, Vladimír Polák, Denis Daniel, Budiš Stage: Michal Berezňák, Teraza Svatoňová, Adrián Líška, Pavol Hudák, Jakub Štrpka, Jakub Kmoško, Space Aréna SLSP: Nika Šubinová, Michal Stolárik, Marek Mikič, Jakub Grolmus, Maroš Olah, Marek Riger, Milan Hrbek, Andrej Keckeš, Jakub Dolník, Alex Vido, Ľuboš Sopčák, Visegrad Club: Tomino Kelar, Eva Brzobohatá, Vojta Loskot, Jakub Fajnor, Europa: Adam Berka, Adam Janda, Martin Malina, Maroš Ľuba, Samuel Machajdík. Matúš Steis, Veronika Korbačková, Katarína Hudáková, Optimistan Nadácie Orange: Jana Vašáková, Timea Stránská, Lucia Brngálová, Karin Brngálová, NAY Tanečný Dom: František Morong, Michaela Lovasová, Jakub Tinka, Zuzana Kohániová, Martin Orban, Andrej Hanušovský, Ján Michálik, Peter Juhas, Peter Marak, Marek Fruhauf, Andreas Burik, Family Park Stage: Branislav Holý, Hana Kutlíková Holá, Zoltán Abari, Miroslav Faturik, Milouš Fraňo, Lukáš Kuzl, Family Park: Janka Novotová a kolektív,  .TÝŽDEŇ: Alexandra Punová, Miroslava Péčková,  Literárny Klub: František Malík, Daniel Lang, Roller Disco: Monika Hurbanová, Ľubomír Dait, Radoslav Cankov, Eugen Dubec, Michal Heriban, Viktor Herman, Martina Klimová, Michaela Konczová, Nikol Lešková, Jakub Letko, Tomáš Mazúr, Matúš Polák, Kafé Kušnierik: Juraj Jablonka, Mária Smitková, Boris Basista, Garáž Stage: Tomáš Medelský, Tomáš Žoldoš, Redbull Music Adacemy Stage: Patrik Hloušek, Jakub Jurkovič Živica Stage: Katarína Pazmány, František Halás, Kreatívna Zóna: Matej Borovička Visual Stage: Daniel Dida, NGO Passage: Jana Vašáková,  FM Stage: Tomáš Vadovič, Nika Svorenčíková.


Ďakujeme festivalovým partnerom a ich zástupcom
Bez partnerov by festival v súčasnej podobe nemohol existovať. Preto úprimne ďakujeme hlavným partnerom Orange Slovensko: Natália Kunická, Marcela Reisz, Veronika Vrabcová, za agentúru Leopard: Naďa Ľahká, Michal Čepec, Banskobystrický pivovar (Urpiner): Branislav Cvik, Ľubomír Vančo, Katarína Bičanová, Iveta Babeľová, Tomáš Ondrejka, Slovenské pramene a žriedla (Budiš): Patrik Purgiňa, Richard Biznár, Vladimír Krescanko, za agentúru Miracle: Miroslav Brida, Slovenská sporiteľňa: Andrea Zererová, Martin Hýrošš, Roman Bátora, za agentúru a3boot: Martina Holá.


Ďakujeme hlavným mediálnym partnerom: Rádio_FM / RTVS: Maroš Hečko, Lenka Bednárová, Dominika Jašková, Miriama Fáberová, Martin Staňo, Jednotka a Dvojka: Bibiána Hromadová, Radoslav Gažo, Martina Hajachová, Jana Vašašová, Media RTVS Martin Hauptvogel, Eva Morávková .týždeň: Štefan Hríb, Alexandra Punová, Pokec.sk: Tomáš Gašpierik, Nikoleta Šlachtová.

Veľká vďaka patrí partnerom festivalu Red Bull Slovensko: Jan Vondráček, Róbert Brieška, Radovan Čavojský, Západoslovenská energetika a Živica OZ: Peter Bednár, Monika Lacková, Juraj Hipš, Katarína Pázmány, Ján Markoš, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku: Klára Rundová, Železničná spoločnosť Slovensko: Vladimír Podracký, Ján Samuhel, NAY: Emil Huraj, František Vámoši, Kingswood: Katarína Haščáková, Lenka Hájeková, za agentúru E-MOTION: Jozef Urblik, Ján Tupý, Philip Morris (Marlboro): Katarína Tischlerová, Romana Jedličková, Martin Průša, za agentúru Front: Štefan Motika, Jakub Jurkovič, Damián Šulista, Peugeot + Citroën: Danka Karacsonyová, Alexandra Meluzínová, Adrián Markušek, Alexandra Malá, Radovan Pokojný, za agentúru Tatiana Kravčenko, Martinus.sk: Michal Meško, Michal Brat, Ivana Kendralová, Jana Gregor Simanová, Jana Šlinská, Zuzana Kadecká, Nadácia Orange: Andrea Ungvölgyi, Prvá stavebná sporiteľňa: Katarína Podobová, Tatiana Timurová, Miroslav Tahotný, Mesto Trenčín: Richard Rybníček, Eva Baleková, Jarmila Blašková, Jana Sedláčková, St. Nicolaus (Slovenské vinice): Mikuláš Šranko, Gabriel Szalay, Studio Moderna (Dormeo): Veronika Štefková, Karol Ihring, Huawei: Petra Bačková, za agentúru Leopard: Peter Krajči, Alfa bio (Lunter): Juraj Lunter, Džamila Hrtúsová, za agentúru Seesame: Michaela Lukovičová, OMV: Ľubica Slabejová, za agentúru Monarch: Zuzana Tegzová, Savencia Fromage & Dairy (Liptov): Libor Kuzma, SK PRES: Miroslava Rondíková, Lívia Bilasová, Ryba Košice + Algida: Iveta Štefánová, Jozef Gima, ZOOT: Zora Roth, Monika Kraftová, Lucia Hricová, Curaden Slovakia (Curaprox): Lucia Pašková, Lucia Rabatinová, Herba Drug (Dixi): Ivan Milý, Soňa Milá, Ján Richnavský, OP Ľudské zdroje: Katarína Danielis, L´Oreal Slovensko (Maybelline): Mária Sochorová, za agentúru Extroverts: Ladislava Bayerová, SHP Harmanec (Harmony): Matúš Marget, Dušan Hraňo, Alena Beráková, Galderma-Spirig Czech & Slovak republic (Daylong): Jana Jankovičová, Koft (Martini): Vojtech Tomori, Róbert Čír, Akademická aliancia (PEVŠ): Jana Gemeranová, Asbis: Martin Čaraba, Visegrad Fund, Hyza: Hana Hájovská, N-point (NUVO): Rudolf Šusta, Miroslav Laca, EURES: Michaela Šišková, Matúš Caban, ÚZŽNO (Shalom Chaverim): Martin Kornfeld, Rita Zvončeková, za agentúru Fake: Miloš Svitek, Všeobecná zdravotná poisťovňa: František Gašperec, Rajo: Alexandra Neštinová, Martina Havrlentová, Bonet: Peter Mihálik, Jakub Vicha, Ivana Hrozenská Tóthová, Julius Meinl: Jana Šoltisová, Václav Lednický, Bevcan: za agentúru Seesame: Adam Cagáň, Slovenská nukleárna spoločnosť: Matej Zachar, Adrián Krajňák, Nadácia Pontis (DobraKrajina.sk): Katarína Turčanová, Zuzana Schaleková, Turizmus regiónu Bratislava: Ondrej Bednár, Matúš Lajčák, Trenčín región: Eva Frývaldská, Ikea: Jana Hrubcová, Zuzana Janove, za agentúru Seesame: Petra Konáriková, Tullamore DEW: za agentúru Fox Hunter: Michal Ekrt, Radim Horáček, Slovlak: Martin Červenák, Katarína Rišiaňová, dm drogerie markt: Natália Franková, Veľvyslanectvo Izraela na Slovensku, iHRYsko: Peter Čermák, VráťMa: Andrej Špánik, Nadácia otvorenej spoločnosti: Ján Orlovský, Natália Tomeková.
 

Okrem hlavných mediálnych partnerov ďakujeme aj mediálnym partnerom Film Europe: Lucia Gertli, Rádio Wave: Jan Hladoník, Jonáš Zbořil, Expres FM: Filip Žemlička, Radio 1: Lenka Wienerová, Full Moon Magazín: Michal Pařízek, Recorder: Márton Sapi, Denník N Oliver Rehák, Lukáš Fila, Kam do mesta: Karol Horváth, Citylife.sk: Elek Kubicsko, Kinema.sk: Peter Konečný, Muzikus.cz: Zuzana Macháčková, Slovakia online: Adriana Hancko, Rádio Piešťany: Pavol Jurák, TV Central: Ladislav Tóth, RMF FM: Justyna Naborczyk, Tomasz Balawejder, Brand New Anthem: Ania Nicz, Gigs.pl: Krzysztof Pers, FM4: Christoph Kobza, Tysa.fm: Tudor Kilaru, Willmark: Jakub Jurášek, Dolis: Michal Kováč, Gryf: Linda Jamborová, Boomerang: Lucia Talpová, Pre Sent: Katka Lépešová, VL media: Michal Vanko, Rengl: Iveta Tencerová, euroAWK: Jana Vizmullerová, JCDecaux: Kvetoslava Pašková.


Ďakujeme našim spolupracovníkom a dodávateľom
Pri príprave festivalu nám pomáhajú viacerí spolupracovníci, tento rok patrí vďaka týmto nadšencom: Michal Múčka, Veronika Kováčová, Ľubomír Kotrha, Miloš Kment, Beáta Tichá, Ján Klačman, Jozef Bevilaqua, Tonko Sybila, Pišta Pecúch, Za vedenie účtovníctva patrí vďaka spoločnosti Acces na čele s Majom Glézlom (Peter Rybecký, Lucia Lašová, Jana Kedrová, Anton Hajduk, Ľubica Markovičová, Alexandra Ďurdíková).

Takisto ďakujeme množstvu dodávateľov, u ktorých sa nadšenie pre náš festival mení na stopercentné nasadenie na mieste. Tento rok sme spolupracovali s týmito spoločnosťami: Algeco (Daniel Buc, Katarína Andelová a crew), Alfa DM (Dušan Mazanovský, a crew), Amex Audio s.r.o (Igor Demčák, Kristián Varga, Thomas Zoehling, Erik Balogh, Marek Šandor, Tibor Adamec, Branislav Bereš,  Michal Války, Tomáš Pořízek, Robert Novotný, Vladimír Pristaš, Pavel Dovala, Marián Zubáň, Marián Velikanič, Branislav Honza, Matej Maraky, Jozef Gažovič, Aleš Cagan, Radoslav Chyžný, Juraj Jány),  AquaPro (Michal Kubánka), Ares (Július Horváth a crew), Bábkové divadlo na Rázcestí (Richard Mažáry a crew), Backline.sk (Hulo van Doski, Roman Čyčy Červeň, Miško Krivošík, Ivan Machalík, Malý Vladko Hardcore, Jaro Šollar, Edko, Rado Grco, Matej Hrozáň, Viktor Gabaj, Andrej Kabina, Peťo Ač, Bio Šrubka, Dixxon, Duško Legerský, Bobo, Ježiško, Dodo Madola, Peter Deák, Ajgor Petráš, TX, Vilko, Maťo Štely), Betonic (Miloš Lukačka a Rastislav Zdvíhal), BG Audio (Viktor Boronkay), CE Slovak energia (Peter Magula, Ján Kravčík, Pavel Kratochvíl, a crew), Celtima (Milan Majerčík, Tomáš Kulašiak a crew), Cirkus Romanza (Albert Tříška a crew) Čistiace Bednárik (Ľuboš Bednárik), Detské atrakcie (Ladislav Dudor), Dortun, s.r.o. (Róbert Dobosi, František Šajtoš), Elkoplast (Tatiana Hradelová), Emtek (Michal Kováč) EPS Splash (Marcel Erfurt a crew),  Eventtechnology (Peter Ricko Ridzoň, Kristína Kika Tomková a crew),  Eventservis Ján Múdry, Drahomír Drago Hanes, Fakultná Nemocnica Trenčín, Fibez (Edita FIlipová), Franta Bača a crew, Gastroplus: Eva Slezáková, Silvia Bacmaňáková GEO3 (Ľuboš Dzúrik a crew), Getos (Robert Kotrha), High Lite Touring (Martin Duda, Tomáš Duda, Ivoš Mechel, Radek Lesa a crew), HP Mont (Juraj Hodoň a crew ), Hydrotoi  (Marián  Kosina), ChillVill (Vlado Novák & crew) Chill Village (Zdenek Souček, Martin Naceva) IDsys (Peter Reindl), Jokt (Jevgenij Žeňo Oniščeňko), Kayam (Richard Abel, Kasper Caron, and crew), Laugart (Jiří Konečný) Lélátó (Bogó Péter Tibor)  Lupat s.r.o (Ladislav Demčák, Jan Došek, Roman Jagl, Roman Matejka, Branislav Kaktus Vacho, Peter Pepe Solcany, Jakub Bobe Gogal, Richard Rišo Adamik, Tibor Kristof-Tibike, Viktor Pardavsky, Peter Mánička Solc), Leško tribúny (Pán Bubeníček, Michal & crew) Linde (Ladislav Vanek, Miloš Vlk), Limousine Servis (František Pešl a crew), Matúš Green Buzalka a crew riggerov, Megaforce (Markus Riedinger, Eisi a crew), Mestská Polícia Trenčín, Dopravná polícia, Polícia SR (Rastislav Pelech a zbor), Mestské hospodárstvo a správa lesov Trenčín (Ľuboš Balušík a crew), Neodomus (Juraj Šinka a Juraj Šinka ml. a Tomáš Palko), Nick Nack (Martin Hanák, Michal Hanák & crew), PD Inovec (Ľubomír Gajdoš), PERI (Dana Staškovanová, Peter Kucharík), Pink Lizard Design (Jef  Smith a crew), Pro-Construction (Tomasz Kluz), Radiopol (Stanislav Stacho ml., Ján Štefánik), RBXT (Robo Sloboda, Milan Mertel), Regionálny úrad verejného zdravotníctva Trenčín (Ľudmila Bučková, Jozefína Bustínová, MUDr. Mária Štefkovičová), Rock Plus (Tibor Tybike Farkaš), Roman Rabiňák Solutions (Roman Rabiňák & crew) Rosengart (Jozef Horčiak, Jozef Justin Bachratý), SAD Trenčín (Janka Pivarčiová, Katka Reháková), SAZOS (Martin Ježík), SHMÚ (Paulínba Valová, Lucia Sokolová, Martina Matiašová), Sitel (Marián Okres a crew), Stagehands (Martin Lenobel a Lenobelovi) Stany EU (Marián Varga a crew), Summerice (Lívia Fleck), Tent Inn (Boris Daniel a crew), Ticketportal (Jozef Gragáč, Tomáš Hanes & crew)  TMM Expo Trenčín (Miroslav Šprtka,  a crew), ToiToi&Dixi (Jozef Szabo, Iveta Tužáková & crew) Tomáš Lecký a crew (Tibor Varga, Martin Pálenčár, Roman Szabo, Marek Prochac, Juraj Čečetka), Tonas (Tono Šepták, Tomáš Militký a crew), Trenčianske vodárne a kanalizácie, Trenity (Martin Petrík a crew),  Ústav súdneho inžinierstva (Ján Podhorský a crew),  Západoslovenská Distribučná (Vladimír Judíny, Jozef Hanáček, Dušan Mihálik a crew),  Zdravotná Doprava (Kamil Kučerka, Jaro Vidan a crew), Zeppelin (Juraj Brezan, Mario Čupalka), Žeriavy Turza (Milan Turza a rodina). Vďaku si zaslúži aj ladič klavírov pán Hupka, maséri Patrícia Hamříková, Paulína Šimečková a Daniel Dolinaj.


Ďakujeme našim guidom
Vanda Balážová, Katarína Belišová, Beáta, Biskkupicová, Marek Brieška,  Katarína Britanáková, Datmara Dadíková, Jaroslava Dubasová, Michaela Gáboríková, Emiília Garajová, Gabriela Gažová, Ľubica Gombalová, Barbara Herucová, Patrik Horváth, Karolína Húserková, Dušan Ivan, Michal Jasič, Tatiana Kadlecová, Peter Kapolka, Juraj Kaščák, Elena Kerďová, Gorazd Kmeť, Zuzana Knezlová, Michaela Kolrusová, Filip Kubelka, Kateřina Kusáková, Janka Kvardová, Lenka Leimbergerová, Ivana Macaríková, Ivana Mandalová, Rado Masaryk, Romana Medveďová, Zuzana Mičincová, Zuzana Miháliková, Katarína Morávková, Matúš Mordavský, Martina Nagyová, Lucia Nebehajová, Marek Novák, Katarína Ballayová, Michal Novotný, Ľuboš Novotný, Diana Odrobinaková, Dmitry Kolmogorov, Jana Pekníková, Zdenka Pepelová, Branislav Pepel, Veronika Poláková, Peter Sabaček, Marek Schweigert, Ján Slobodník, Dominik Suchý, Juliana Summerling, Vladimír Šimkovic, Barbora Šimonová, Zuzana Šplhová, Mária Šupová, katarína Thalerová, Miroslav Tichý, Natália Verbová, Nikola Weng, Mária Záhorcová, Andrea Zvadová, Teraza Janásová.


Ďakujeme tímu presscentra, prekladateľom, fotografom, dokumentaristom a redaktorom festivalových periodík
Ďakujeme tímu presscentra, ktoré sa aj tento rok staralo o takmer 300 akreditovaných novinárov. V presscentretento rok pracovali Kristián Šeffer, Nicole Strungová, Zuzana Mačurová, Agnes Suveg, Agáta Kišová, Jakub Hamari, Zuzka Žurkinová, Lukáš Puchoň, Jakub Hinšt, Jakub Tomiš, nočné služby a strážcov presscentra robili – Simona Jankechová, Mirka Šidlovská, Eva Novotná, Kristína Jakubová, Anna Tužáková, Martina Klimovičová, o sociálne siete sa počas festivalu starali Anna Predmerská, Martina Paštéková, Miroslav Švoňava. Preklady mali na starosti Katarína Šefčíková, Marta Karchňáková, Šimon Betina, Milada Hankovská, Martina Kopič, Romana Medveďová a Judith Saurel. Rovnako ďakujeme našim festivalovým fotografom Ctiborovi Bachratému, Martine Mlčúchovej, Martinovi Šopincovi, Gabriele Zigovej, Viki Kollerovej, Ivanovi Horváthovi, Tomášovi Tkáčikovi, Lucii Kotrhovej, Petrovi Driežikovi, Ondrejovei Košíkovi, Nadi Koščíkovej, Barbore Lušňákovej, Jánovi, Šipoczovi Robertovi Vankovi, Lilliane Nemečkovej, Marekovi Vavrušovi, Nine Mikuškovej, Lucii Mišíkovej, Antonovi Sládekovi a rovnako tak všetkým ostatným akreditovaným fotografom. Vďaka patrí aj tímu dokumentaristov pod vedením Marcela Nevína (Petra Všelichová, Petr Kožušník, Jiří Berka, Tomáš Nikel, Přemek Koudela, Dan Šumbera, Ráchel Nevínová, Jaroslav Menšík, Viktor Pokorný a Jan Hrdý.). Aj tento rok sme pripravili festivalový denník, vďaku za nápady a zaujímavý obsah si zaslúžia Matúš Kostolný, Soňa Ševčíková, Tomáš Benedikovič, Vladimír Šimíček, Samo Marec, Dušan Mikušovič, Jana Németh a Oliver Rehák. O merchandising našich účinkujúcich i autogramiády sa starali: Soňa Vavríková, Barbora Rudolfová, Kristína Jursíková, Marína Horváthová, Klára Horváthová, Samuel Kebis a Šimon Mižúr. Veľká vďaka patrí aj redaktorom, fotografom a grafikom festivalového .týždňa, ktorý pre dvadsiatý ročník Pohody pripravili Mário Gešvantner, Peter Bálik, Filip Olšovský, Šimon Betina, Daniel Hevier ml., Elena Akácsová, Vladimíra Pčolová, Peter Homola, Martin Hodál, Bruno Glasa, Robo Csere, Natália Ložeková a Boris Németh. Novinkou bola terasa, na ktorej vznikali akustické verzie skladieb našich účinkujúcich a pozdravy návštevníkov. Tie pre nás pripravil štáb Roadtrip Studia v zložení: Boris Šmotlák, Juraj Mravec, Natália Jancová a Peter Kačkovič.

Ďakujeme nášmu gastrotímu
Tešíme sa každému pozitívnemu ohlasu, že naša gastroponuka je každým rokom lepšia a lepšia a že festival je aj malou prehliadkou gastro lahôdok. Na plynulom chode tejto neoddeliteľnej súčasti festivalu sa podieľalo množstvo ľudí, vďaka patrí: Gastromafia na čele s Ľubicou Zahoranovou: Michal Komora, Pavol Kyselica, Eva Apoštolová, Lívia Šimová, Erik Smatana, Gastro sklad: Leoš Horák, Juraj Michalec, Miroslav Kajzr, Patrik Smatana, Tomáš Modrovich, Marek Kocourek, Martin Haviar, Dominik Sedmina, Ján Priadka, Dárius Štorcel, Michal Buranovský, Jozef Borko, Marek Buranovský, Umelecký Catering: Michaela Brázdová,  Lucia Miklanková, Iveta Brazdová, Natália Schlesingerová, Michaela Kalivodová, Lucia Živčicová, Zuzana Hrešková, Klára Gurinová, Lucia Kotlebová, Barbora Tulpiková, Michal Žovinec, Petra Zelenáková, Michaela Matulová, Katarína Široká, Gabriela Stehlíková, Romana Zavišová, Lenka Sedláčková, Silvia Havlíková, Dominika Habánková, Lenka Božíková, Kristína Turzová, Eva Masárová, Jakub Štefánek,  Jozefína Senešiová, Dušan Seneši, Vlasta Váňová, Ladislav Váňa, jana Odrušková, Janka Sásková, Danka Dodonková, Marián Uhlík, Tomáš Horil,

Nápojové centrá: šéfovia Andrej Kosnáč, Tamara Radovičová

Manažéri

Bábik Martin, Búranová Ľudmila, Čižnár Peter, Danišovič Jozef, Drábová Viktória, Fabinyjová Svetlana, Fraštacký Filip, Gajniak Filip, Gajniaková Diana, Gloneková Simona, Grünvaldský Lukáš, Hurban Jozef, Kello Šimon, Kmeťová Eva, Kmeťová Zuzana, Kosnáčová Klaudia, Kotrasová Veronika, Kováč Jozef, Kozlovská Kristýna, Krajči Matej, Krnáč Ján, Kužillová Michaela, Líšková Nikola, Matiová Patrícia, Mináriková Magda, Otruba Ján, Poláček Tomáš, Poláčeková Petra,  Porteleky Marek, Ritomský Mário, Soták Peter, Šidlová Martina, Šprlák Ján, Šturmanová Martina, Triznová Diana, Volajová Monika,



Pracovníci nápojových centier: Adamčíková Monika, Adámková Klaudia, Adamus Lukáš, Albrecht Peter, Antal Martin, Aponyiová Henrieta, Babic Viktor, Bachledová Tatiana, Bajsová Adéla, Balázs Erik, Bálintová Viera

Baluchová Jana, Barník Richard, Baroš Peter František, Bášti Tomáš, Bažalík Martin, Bednarčíková Katarína, Bellová Petra, Belobrad Jakub, Benčo Andrej, Bendík Jakub, Beniaková Kristína, Beničiaková Viktória, Benko Martin, Blahová Marianna, Blašková Natália, Blšáková Lucia, Bobok Andrej, Bódi Viktor, Boďo Róbert, Bohadlová Adéla, Bojtošová Kornélia, Boltižiar Michal, Bončiková Jana, Bórik Jozef, Boriová Monika, Borýsková Klára, Boška Miloš, Bošková Lýdia, Brezáková Nina, Brziak Adam, Buban Jakub, Bukovčák Jakub, Bursa Matúš, Csóková Denisa, Czermak Eugen, Čačíková Petra, Čapkovičová Soňa, Černák Ľubomír, Černý Daniel, Čmiko Tomáš, Danay Martin, Danielisová Lenka, Daniš Martin, Daniš Tomáš, Daubnerová Ingid, Daubnerová Nikola, Debnárová Martina, Debnárová Petra, Devečka Miroslav, Divinská Ivana, Dobóczi Ľuboš, Dohnalová Klára, Doletina Viktor, Dostálová Kristína, Drabíková Lýdia, Dragnovská Michaela, Dronzeková Veronika, Droppová Dana, Dúbravka Adam, Ducko Štefan, Duchovičová Henrieta, Dujnič Filip, Dujničová Anna Mária, Ďulíková Markéta, Ďurinová Laura, Ďuriš Samuel, Ďurišová Karin, Eisner Samuel, Elischerová Romana, Feherpataky Patrik, Ferkodič Martin, Filipová Božena, Filipová Kamila, Fischer Václav, Flaugnatti Enrico, Flaugnatti Marco, Fojtíková Karolína, Foľvarský Simon, Formelová Zuzana, Frank Mario, Frieszová Laura, Frolka Tomáš, Fujačková Hedvika, Furman Dominik, Fuseková Kristína, Galdík Ivan, Gašparíková  Martina, Gavač Filip, Gdovínová Slavomíra, Gejdoš Matúš, Glatzner Jakub, Grajko Marek, Grega Matúš, Gregorová Sarah, Gregová Karin, Greguš Ľuboš, Gruyová Martina, Gruyová Ria, Gyöngyösiová Erika, Hadbavný Radovan, Hadová Alžbeta, Hančovská Radana, Handlířová Aneta, Hanulová Lenka, Haťapka Ján, Havlíčková  Miroslava, Hazucha Matúš, Herc Rastislav, Hercík Jan, Hergovičová Miriam, Hladká Michaela, Hlahůlek Jakub, Hlavatá Daniela, Hlisnikovská Kateřina, Hnáta Dominik, Hodek Jakub, Holeš Cyril, Hollá Lucia, Hollý Ján, Hollý Samuel, Holzer Petr, Horáček Boris, Horváth Jerguš, Hrevušová Ivana, Hronec Michal, Hrstka Samuel, Hruška Ľubomír, Hrušovská Zuzana, Hudecová Veronika, Humený Miroslav, Huraj Michal, Husárová Katarína, Chamidullinová Rufina, Chladok Miroslav, Chmara Dominik, Chovanec Dávid, Chovanec Michal, Iríček Michal, Ižová Petra, Jambor Andrej, Janáč Michal, Janíček Jakub, Janovská Eva, Janovský Jaroslav, Jasenovec Jakub, Jaššová Patrícia, Jozefík Tomáš, Juhaščíková Monika, Káčer Ján, Kadák Samuel, Kadlecová Kristýna, Kadlic Pavol, Kajzer Róbert, Kalafut Martin, Kališová Frederika, Kamenský Dominik, Kapustová Daniela, Karaščáková Simona, Karová Sandra, Kaščáková Klaudia, Kaššovicová Nikola, Kašubjak Michal, Kello Tomáš, Képeš Tomáš, Kerekeš Patrik, Klemon Jakub, Klepáč Peter, Kmecová Lucia, Kmeť Patrik, Kohút Dominik, Kohútová Juliána, Kocherová Katarína, Kolářová Vendula, Kolenič Peter, Kolláriková Simona, Kollárová Mária, Komarňanská Barbora, Koncsol Daniel, Koncsolová Kristína, Konšel Adam, Kopačka Pavol, Kopčík Kamil, Kopunec Martin, Korcová Adriána, Kordošová Kristína, Korytina Adam, Kosnáčová Andrea, Košík Miroslav, Koštialik Gabriel, Kováč Dávid, Kováčiková Linda, Kováčiková Mária, Kováčová Katarína, Kováčová Michaela, Kôpková Ivana, Krajči Timotej, Krajčovič Miroslav, Krásný Patrik, Kraupová Veronika, Krpelanová Viktória, Krupa Dušan, Kubalíková Klaudia, Kubáň Tomáš, Kubánková Ivana, Kubicová Natália, Kubincová Johana, Kučerák Matej, Kulizáková Ivona, Kunová Lucia, Kuric Dominik, Kvasnicová Natália, Kvitkovičová Mária, Kypus Jakub, Labaška Pavol, Labudová Patrícia, Laco Matúš, Lacuš Daniel, Lebó Tomáš, Lisý Jakub, Lisý Radoslav, Líška Juraj, Lizáková Klaudia, Lonská Rebeka, Lubelanová Petra, Lukačovičová Evelína, Macková Dominika, Macková Katarína, Mahrík Michael, Mahríková Aneta, Macháčková Aneta, Macháčková Iveta, Májeková Veronika, Makóová Tamara, Malíčková Katarína, Maršálková Martina, Martáková Darina, Martečíková Lea, Martišíková Mária, Masaryková Mária, Maskalík Nikolas Michal, Maslíková Lenka, Mašura Gabriel, Matiová Mária, Matochová Katarína, Matula Andrej, Matúška Marek, Máťušová Dominika, Mayerová Kamila, Mazánová Veronika, Med Lukáš, Medzihorský Dávid, Melišová Kristína, Mertlík Filip, Miadoková Lucia, Mičuda Marek, Mihale Anton, Mihálik Róbert, Mikolášik Daniel, Mikulášová Veronika, Mikulčíková Eva, Mikuličáková Markéta, Mináriková Lenka, Mišániová Daniela, Miškovičová Veronika, Mišovský Adam, Mišura Michal, Mitasová Radka, Mitz Ján, Mlynarčíková Denisa, Mockovčiak Kristián, Moravčík Alex, Moravíková Petra, Morávková Alena, Morávková Alexandra, Moravský Tomáš, Moško Andrej, Muránska Michaela, Murgač Michal, Muroňová Alžběta, Nagyová Melinda, Nakhlé Mariam, Navračičová Silvia, Nečas Matej, Němcová Ivana, Némethová Natália, Nosovský Erik, Novosad Dávid, Ondačka Tomáš, Otruba Marcel, Otřelová Nikola, Palanová Alžbeta, Palanová Zuzana, Pálfiová Nikola, Palgutová Michaela, Paliderová Angelika, Palúchová Janette, Panáková Patrícia, Paradeiser Jakub, Pavlíková Michaela, Pelachová Zuzana, Peloušek Filip, Perniš Róbert, Pernišová Andrea, Peťková Katarína, Petríková Tatiana, Petríková Zuzana, Piarová Michaela, Piňková Ivana, Piňková Miroslava, Pláničková Alžbeta, Pleva Martin, Polomská Bernadeta, Polomský Michal, Porhončák Filip, Porubská Simona, Potúčková Andrea, Prášil Róbert, Precner Rastislav, Predný Michal, Prechádzková Terézia, Príkopová Jana, Prílepok Samuel, Prockl Marek, Profantová Gabriela, Prochásková Veronika, Pšenáková Veronika, Púčeková Jana, Pulcová Julie, Purdeková Viktoria, Puškár Martin, Rácová Dominika, Račko Martin, Raková Martina, Reguly Timotej, Reháková Iva, Repa Stanislav, Revaj Martin, Revajová Katarína, Rolencová Lucia, Romaník Peter, Roštár Jakub, Rotterová Terézia, Ruščanský Martin, Rybár Rastislav, Sadloňová Mária, Sališ Šimon, Samašová Ivana, Sedláková Ulrika, Selepková Veronika, Sepp Rafael, Schmidtová Kateřina, Schmuck Martin, Schnorrerová Vanessa, Schön Martin, Sivko Michal, Slaničanová Veronika, Slávik Adam, Slotík Dominik, Smerčiak Patrik, Smrečanská Adriana, Smutná Mária, Sokáčová Kristína, Sokolovská Ivana, Solárová Ivica, Stachová Lucia, Stanko Róbert, Staňo Oskar, Stephany Radovan, Stúpalová Veronika, Suchitra Marek, Suchoň Martin, Svitková Simonka, Sýkora Ladislav, Szeghő Matúš, Šarina Jozef, Šarinová Zuzana, Šatura Lukáš, Šedivý Samuel, Šejvl Marcel, Ševčík Martin, Ševčíková Iveta, Šimeková Natália, Šimová Denisa, Šinálová Martina, Šintaj Miroslav, Šiška Branislav, Šiška Juraj, Šitavancová Diana, Škerenčák Vladimír, Škorupka Marek, Škovránová Michaela, Škultétyová Paulína, Šlosárová Monika, Šoltésová Tereza, Šprláková Katarína, Štefanič Michal, Štefková Dominika, Štofa Jozef, Štulrajter Ivan, Šudík Tomáš, Šujanová Veronika, Šulíková Zuzana, Šušolík Martin, Švrčková Kristína, Takáč Július, Takáčová Alica, Takáčová Mária, Takáčová Silvia, Talačová Simona, Tatárová Simona, Težbir Patrik, Tomko Jakub, Tonkovičová Nikola, Török Juraj, Tothová Dominika, Trepáč Martin, Trizna Martin, Trnka Jozef, Turek Tomáš, Tvrdoňová Bianca, Tyrol Michal, Uherka Adam, Uherková Daša, Uhnak Martin, Uličný Erik, Urbanovič Vladimír, Vacek Šimon, Vaculčíková Miroslava, Vadovská Veronika, Vajová Katarína, Vajová Michaela, Valášková Alexandra, Vaľková Katarína, Vojteková Veronika, Volaj Filip, Volaj Martin, Vosátková Rebeka, Vráblová Veronika, Vyšňovská Miriam, Weissová Dominika, Wenhardt Pavol, Zábelka Dominik, Záhorcová Renáta, Zálešáková Andrea, Zamecnik Marek, Zámečníková Andrea, Zárubová Martina, Zaťková Nikola, Zaťková Terézia, Záviš Branislav, Zdurienčíková Monika, Zemanová Lesana, Zubáková Kristína, Zvarová Lucia, Žilovcová Iveta, Žmuráň Martin



Ďakujeme našim brigádnikom
Brigádnické úderky a ich výkony sú každý rok skutočne parádne. Tento rok opäť šliapali naplno, či už počas príprav festivalu, ale aj počas jeho chodu i demontáže. Ďakujeme všetkým partiám: Office Asistentky: Martina Palajová, Jana Palajová, Lucia Sekerová, Sklad: Michal Oremus, Linda Virághová, Adam Takács, Alena Štinčíková, Veronika Markuseková, Ivan Makara, Juraj Jurík, Žofia Kriváneková, Peter Ftáčnik, Juraj Ronai, Ondrej Pacas, Shop: Matej Turčan, Barbara Siváková, Natália Rondziková, Michal Papiernik, Diana Hložková, Mária Staňová, Gabriela Alexandrová, Andrea Jankovičová, Martina Jankovičová, Roman Vallo, Erik Škodák, Tatiana Škodáková, Ivan Tankovič, Veronika Vykysala, Alžbeta Zigová, Akreditácie: Veronika Posová, Monika Martinkovičová, Dominika Dvořáková, Eliška Gríková, Klára Gríková, Eva Fraňová, Katarína Klimková, Kristína Královičová, Lucia Dudášová, Silvia Hrčková, Simona Bunčuriková, Lesana Balková, Veronika Kvapilová, Veronika Čimová, Veronika Kudláčová, Veronika Kralovičová, Mária Šumichrastová, Terézia Marcinčinová, Tomáš Svečka, Marcel Filip, Michal Vlkovič, Checkpoint Charlie: Michal Chrastina, Patrícia Bieliková, Michael Pavelka, Lucia Kotvanová, Oliver Dóra, Chemical Sisters: Juraj Petrík, Alica Smolíčková, Andrea Mášiková, Bystrík Krajči, Daniela Vojtanková, Daniela Roľková, Dominik Mališ, Eduard Gondáš, Eliana Pavlovičová, Emma Czúdorová, Filip Mészáros, Jakub Ešek, Jakub Šajben, Karina Švarcová, Katarína Mamráková, Kristián Kováč, Kristína Hrašnová, Martin Laboš, Matej Evin, Monika Borkovská, Monika Trebichavská, Oliver Kukla, Pavol Valovič, Peter Suchý, Sylvia Polliaková, Teofil Zachar, Tomáš Mizera, Tímea Maďarová, Viktor Sklenčár, Úschovne: Jakub Chládek, Martina Chrenková, Nikola Drinková, Timotej Dudáš, Diana Gruberová, Martin Kojdiak, Martin Köppl, Štefan Laštík, Alžbeta Paholíková, Adam Ryšavý, Jana Sersenová, Michal Sorád, Ján Tichý, Jarmila Škvarková, Matej Žucha, Marek Žáček, Vozíčkári: Lukáš Margetín, Ondrej Křenek, Ondrej Potočný, Marián Rubaninský, Milan Zigo, Patrik Csiba, Denis Šmatlák, Michal Ďuriga, Michal Frolo, Oliver Líška, Stewardi: na čele s vedúcim Kristiánom Šefferom, Filip Adamík, Zuzana Bóllová, Natália Božíková, Lenka Brašková, Kristína Briediková, Natália Bukovčáková, Veronika Cabalová, Matúš Civáň, Peter Detko, Jana Detková, Stanislav Dvonč, Jozef Forró, Samuel Gáfrik, Radovan Habrda, Darina Hamaričová, Rado Hankovský, Michaela Hanzelová, Adam Herčut, Stanislava Herichová, Ronald Hierweg, Martin Holubec, Lukáš Horňák, Zuzana Husárová, Filip Chrenko, Miloslava Chudá, Dominik Jakub, Radovan Janček, Kristína Juráková, Michal Kačinec, Miriam Kapustová, Veronika Kiselová, Jana Knapová, Jakub Kňažko, Marcela Kollárová Monika Kubová, Stanislava Kučkovská, Marta Anna Kučmová, Lucia Kunová, Rebeka Kúrová, barbora Líšková, Miroslava Machilová, Tatiana Malíková, Dária Marková, Petra Marková, Michal Medvecký, Matej Mego, Lucia Molnárová, Magdaléna Molnárová, Diana Moravčíková, Paulína Moravčíková, Andrea Olejárová, Magdaléna Pacovská, Daniel Paulini, Petra Pohrebovičová, Paulína Pokryvková, Dominika Pribojszka, Jozef Puškár, Barbora Raškovičová, Ondrej Repka, Anna Semberová, Denis Sivulič, Ján Skypala, Veronika Střelcová, Dominik Šintál, Alexandra Šišková, Samuel Šlauka, Tomáš Špánik, Viktor Štefke, Kristína Švrčková, Klára Trnovská, Kristína Ulbrichtová, Milan Valaštek, Jakub Valko, Lucia Valková, Juraj Vavrovič, Veronika Vnučková, Natália Gálisová, Mária Čaučíková, Marcela Kopáčová, Páskovači na čele s Dominikom Pavolovom: Lenka Adamcová, Jakub Andor, Krištof Anetta, Jozef Árpa, Katarína Babincová, Daria Baholet, Emma Baholet, Denisa Bazalová, Jakub Began, Dana Běhalová, Roman Bella, Jakub Benýšek, Tomáš Blaško, Norbert Blaško, Nina Blechová, Zuzana Bobalová, Katarína Botková, Branislav breza, Andrea Brezová, Paulína Bytčáneková, Ján Chochol, Lenka Chocholová, Ivan Chylák, Ivana Chyláková, Natália Čmelíková, Hana Mária Čunderlíková, Ivana Czocherová, Andrea Dižová, Šimon Dvorský, Lucia Ertlová, Michal Fotta, Klaudia Gajarská, Andrea Gážiová, Zuzana Hadarová, Miroslav Hloušek, Zuzana Illýová, Michaela Jakubíková, Kristína Janovičová, Zuzana Jarabincová, Katarína Jesencová, Ivana Jelínková, Zuzana Jurásková, Justína Kalamenová, Eva Kanková, Judita Kisová, Stanislava Koleňáková, Paula Krajčiová, Lucia krajčírová, Markéta Křižanová, Šárka Anežka Křižanová, Filip Kubiny, Juraj Kubričan, Jakub Lebeda, Alecandra Lehárová, Martin Lokvec, Alexander Lörinc, Martin Máček, Ondrej malovec, Lucia Malychová, Mária Marčeková, Lucia Maršallová, Jana maršálová, Tomáš Maslonka, Vojtěch Matějček, Marián Medlen, Kristína Mihalcsáková, Jakub Mikula Michaela Mišová, Michal Mitro, Petra Molnárová, Beáta Morosková, Silvia Mosna, Soňa Ondrášiková, Peter Ondrejička, Adriána Patáková, Zuzana Pavlová, Tibor Pethõ, Patrícia Petrovičová, Nikoleta Pfefferová, Katarína Poláková, Ivan Prouza, Petra Provázková, Ľubomír Rajter, Laura Rigoóvá, Katarína Rybnická, Petra Sepešiová, Branislav Šipoš, Lenka Slobodníková, Dorota Štupaková, Eliška Suchánková, Vanda Šufliarska, Lenka Súkeníková, Kinga Szabóová, Miroslav Valach, Petra Valachová, Roman Valenta, Viliam Vateha, Petra Vendleková, Eva Vidličková, Michaela Vojtková, Zuzana Záhradničková, Anna Zemánková, Lucia Žovinová, Parking – Kapsičkári: Mária Rehorová, Kristýna Kulíková, Taras Kostyuk, Anna Smržová, Lucie Válová, Kamila Zuščáková, Michal Heberstein, Anna Fajnorová, Denisa Štefanigová, David Matuška, Lukáš Palán, David Pšenčík, Soňa Martáková, Romana Nemethová, Zuzana Beňadiková, David Sojka, Martina Kriváňová, Tereza Vinklárková, Sabina Bočková, Veronika Mikulová, Tibor Fillinger, Karolína Fojtú, Simona Kuricová, Viktória Hrončoková, Peter Kočiš, Nikola Martišeková, Martin Bínovský, Juraj Figura, Branislav Vavruš, Natália Ižáková, Kristína Šašinková, David Poliak, Andrea Štefancová, Bibiana Burdejová, Dominika Považancová, Romana Pekarovičová, Sigy Crew/Ploty Hajzle Stage: Tomáš Hofbauer, Marek Ciesar, Marek Csernus, Martin Duchoň, Boris Fedorovič, Pavol Helc, Róber Hiľovský, Dávid Horváth, Miroslav Hrčka, Samuel Krajčí, Matúš Michna, Patrik Mitala, Matej Neradný, Matej Novák, Marko Orlovský, Vladimír Polák, Ján Skaličan, Lukáš Prochádzka, Tomáš Veselovský, Festival Crew: Nikolas Bezunk, Tomáš Pecháč, Kristián Baláž, Filip Žilka, Jakub Voříšek, Andrej Nemeček, Peter Kobulnický, Matej Bartoš, Adam Sloboda, Adam Adámek, Matúš Kukáň, Patrik Shinwari, Adam Salóň, Samuel Juraj Salóň, Timotej Mareček, Milan Žáčik, Filip Strieženec, Tomáš Gajdoš, Jaroslav Filo, Miroslav Baláž, Denis Sikela, Adonis Crew: Alexander Topilin, Aleš Trška, Daniel Beďatš, Dávid Vardžík, Filip Traufer, Jakub Traufer, František Smatana, Jakub Ilavský, Juraj Pienčák, Juraj Hunák, Juraj Chorvát, Marián Žabka, Martin Miškolci, Martin Bernát, Milan Sedláček, Samuel Cvopa, Tomáš Tabiš, Taxikári: Marián Kaščák, Ján Korienek, Jozef Drabik, Miroslav Peter, Leninovci: Zdenko Poliaček, Peter Hroško, Matúš Leviczki, Patrik Mičúch, Lukáš Tretinár, Jakub Michna, Ľubomír Macho, Pavol Šustek, Peter Mikoláš, Matúš Kovalčin, Peter Kuba, Ondro Chudáčik, Tomáš Balas, Ondrej Hodas, Martin Mjartan, Matej Čička, Martin Valenta, Milan Krčmárik, Juraj Kizek, Ján Hužvár, Michal krakovský, Matej Topoli, Andrej Krajči, Patrik Duchoň, Brány: Dominika Švachová, Barbora Kollárová, Dávid Švrček, Dana Sládeková, Hana Čiefová, Tereza Repiská, Dominika Juričková, Pavla Šprtelovák, Michaela Pappová, Linda Lančová, Veronika Dzurková, Katarína Gabryšová, Marek Guoth, Tomáš Cvečka, Linda Kubíčková, Detský kútik: Jana Skraková, Adam Petrek, Adam Samko, Agapia Tuchyňová, Alexander Kupko, Alexandra Hollá, Alexandra Sabová, Alžbeta Gertli, Andrej Halmo, Barbora Marcineková, Barbora Chovanová, Darina Straková, Erik Hodosy, Eva Harnusková, Hana Feriancová, Jakub Pavelka, Jakub Poljovka, Juraj Lukačovič, Laura Sláviková, Magdaléna Petreková, Marek Fecko, Martina Miškovičová, Matúš Valko, Michal Machaj, Michal Harnusek, Michal Skrak, Milan Livar, Nikola Rajnicová, Nina Kákošová, Nora Bušová, Patrícia Majorošová, Silvia Čulenová, Soňa Borošová, Sára Pagáčová, Tomáš Chvalný, Veronika Miškovičová, Viktor Kocur, Zuzana Holetzova, Brian Kajtor, Rostislav Streit, Upratovačky: Anna Čechová, Anna Belenčiaková, Anna Beránková, Jurčák Crew: Adrián Cvopa, Adriána Šumská, Alexandra Škultétyová, Andrej Rehák, Boris Bartoš, Dominik Kalin, Dominik Boc, Ema Gažíková, Filip Topiarz, Jakub Najman, Jana Holovicová, Kamila Hanáková, Karol Pavlík, Katarína Dražkovcová, Lucia Bocova, Martyn Bočák, Martina Mészárosová, Martina laslová, Michaela Horňáková, Michaela Dutková, Michal Holubek, Miriama Babrňáková, Pavlína Vlnová, Richard Bohuš, Tatiana Repková, Tomáš Gavenda, Tomáš Galo, Zuzana janovská, Michal Šmátrala, Martin Meszároš, Martin Kacej, Micaela Tišková, matúš Michalec, Viliam Goga, Michaela Králiková, Kristína Mikušová, Marek Fero, Call centrum: Dominika melišová, Monika Eliášová, Miriama Hudáková, Johana Kičinková, Petra Gogoláková, Balíčky Namotávačky: Nina Mikušová, Linda Pavelková, Kateřina Kusaková, Eva Možná, Veronika Domborská, Lenka Adamčáková, Anna Danková, Dominika Ďurechová, Simona Labáková, Heňa Mešková, Iva Zacharová, Alžbeta Pribylincová, Michaela Rudolfová, Stanka Goreková.

Taktiež ďakujeme tímu firmy Stage Hands.

Ďakujeme našim dobrovoľníkom
Oceňujeme aj prácu dobrovoľníkov, ktorí sú už neoddeliteľnou súčasťou nášho festivalu. V modrých vestičkách vám aj nám tento rok pomáhali – Vedúci dobrovoľníkov Martin Královič, jeho zástupca Pali Hake, šéf parkingu Jurko Královič a jeho zástupca Miško Gudába, smenoví vedúci Ivica Fetkovičová, Zuzka Kanioková a Terezka Liptáková, Camp manažéri  Jano Jay Hudáček, Vlado Žák, Juraj Gallus a Lukáš Hesko runner a mierotvorca Marek “Dedo” Žatko, úžasné a obetavé office manažérky Silvia Jamrichová, Danka Čontofalská a Katka Trenčanová.

Manažéri parkingu: Veronika Balúnová, Mária Racková, Filip Ondrej, Jakub Červeňák, Lukáš Arpáš, Matej Hrušovský, Lukáš Balún, Jozef “Kotinko” Hrdlička, Ján Frankovič, Róbert Danilo, Matúš Sedlák, Michal Rybár, Dominik Horník, Slavomír Venglarčík, Filip Drdúl a Martin Paprčka.


A naši skvelí dobrovoľníci: 

Adam Hubčík, Adam Kňaze, Adam Kotrč, Adam Lulek, Adam Mrkvička, Adam Ondrášik, Adam Ondrek, Adriana Blašková, Alena Brošková, Alexandra Halimovičová, Alexandra Kondelová, Alexandra Kukumbergová, Alexandra Lacokova, Alica Sroková, Alžbeta Bramušková, Andrea Danišková, Andrea Daubnerová, Andrea Dzurdzíková, Andrea Hubináková, Andrea Kliská, Andrea Mikulovská, Andrea Nina Gašparovičová, Andrea Pašková, Andrea Plávková, Andrea Weisová, Andrej Szabo, Andrej Veselovský, Andrij Dichťaruk, Anna Grenčíková, Anna Machková, Anna Tunová, Anton Firc, Anton Ocet, Áron Mészáros, Barbora Blahušiaková, Barbora Legényová, Barbora Vuová, Beáta Javorčíková, Bianka Bačinská, Bianka Kiššová, Bibiana Masaryková, Bohdan Krogmann, Boris Mayer, Branislav Augustovič, Branislav Balogh, Branislav Brincko, Branislav Cíbik, Branislav Vasiľko, , Catherine Račkovičová, Damián Buhaj, Dan Kniebűgl, Dana Huráková, Dana Ščerbáková, Daniel Hrotek, Daniel Ivančík, Daniel Rizman, Daniel Spišiak, Daniel Stupavsky, Daniel Zvara, Daniela Balková, Daniela Blažejová, Daniela Šindelková, Darina Ďuranová, Dáša Balacenková, Dávid Grešlík, Dávid Halada, Dávid Horov, Dávid Pánis, Diana Spitzkopfová, Diana Špitková, Dominik Abrahám, Dominik Minhulín, Dominik Smolica, Dominik Valek, Dominika Čelechovská, Dominika Daubnerová, Dominika Fojtíková, Dominika Hranická, Dominika Magdolenová, Dominika Sersenová, Dominika Šimková, Dominika Šimková, Dominika Švantnerová, Drahan Petrovič, Eduard Drengubiak, Elena Luková, Elena Štefancová, Eliška Herinková, Ema Holbíková, Ema Mária Gazdíková, Ema Ondrušková, Erik Karabčík, Erik Tudoš, Erik Ždiľa, Ernest Bevilaqua, Eva Adamove, Eva Bullova, Eva Kormaníková, Eva Kozinková, Eva Kubranská, Eva Rusňáková, Eva Žabková, Félix Eisner, Félix Eisner, Filip Baxa, Filip Hromada, Filip Krajča, Filip Kunca, Filip Mrváň, Frederika Adamcikova, Gabriela Dvořáková, Hana Pospíšiliková, Ivan Hofierka, Ivana Hulejová, Ivana Kraváriková, Ivana Mikulíková, Ivana Pivarníková, Iveta Tomková, Jakub Adamec, Jakub Bahyl, Jakub Dušan Gallo, Jakub Dzurov, Jakub Greš, Jakub Holod, Jakub Klíma, Jakub Ľupták, Jakub Mojto, Jakub Rafaj, Jakub Schovanec, Jakub Steinhauser, Jakub Strapec, Jakub Strapec, Jakub Šiška, Jakub Ušák, Jakub Vlčák, Ján Bíňovský, Jan Janouch, Ján Kabzan, Ján Tomčík, Jan Vondráček, Jana Dolhomutová, Jana Fibichová, Jana Hatalová, Jana Mlynarčíková, Jana Vavrincová, janka líšková, Jaroslava Jamrichová, Johan Havrila, Jozef Britan, Jozef Miškolci, Jozef Mnich, Jozef Tarda, Júlia Uchaľová, Július Majerník, Juraj Bilený, Juraj Čerňanský, Kamila Valachová, Karol Krabáč, Karol Prandorfy, Karol Turčanyi, Katarína Andelová, Katarína Burdová, Katarína Drobná, Katarina Firdova, Katarína Grmanová, Katarína Halušková, Katarína Hanková, Katarína Jakubjaková, Katarína Koristeková, Katarina Lucinkiewiczova, Katarína Lukáčová, Katarína Pribylová, Katarína Rábeková, Katarína Stanová, Katharina Bočkayová, Kevin Simonides, Klára Stašová, Klaudia Hrušecká, Klaudia Töröková, Kristína Jašicová, Kristína Kajanová, Kristina Komanova, Kristína Prešinská, Kristina Sobolíková, Kristína Sovičová, Kristína Spišiaková, Kristína Tichoňová, Kristína Vargová, Kristína Vavrincová, Kvetoslava Bugyiová, Laura Beláková, Laura Illéšová, Lenka Dolníková, Lenka Gábrišová, , Lenka Klobucnikova, Lenka Kolesárová, Lenka Krajčírová, Lenka Sedlačková, Lívia Valková, Ľubica Stančíková, Ľubomíra Smolárová, Ľuboš Csonka, Ľuboš Rybanský, Lucia Bakusová, Lucia Brocková, Lucia Ďurišová, Lucia Dvorakova, Lucia Holbíková, Lucia Hudačková, Lucia Jašková, Lucia Kollárová, Lucia Macková, Lucia Matušíková, Lucia Mikušová, Lucia Mitasová, Lucia Mládenková, Lucia Mladoňová, Lucia Petríková, lucia radova, Lucia Rybáriková, Lucia Ujová, Lucia Znášiková, Lucia Žováková, Ľudovít Ďurman, Lukáš Augustín, Lukáš Galbička, Lukáš Jakubík, Lukáš Jurák, Lukáš Koribský, Lukáš Moravský, Lukáš Nový, Lukáš Šiarny, Magda Krchňáková, Marcela Fodorová, Marcela Majerová, Marcela Ťapajáková, Marek Daňko, Marek Hanzl, Marek Machata, Marek Petrík, Marek Sivák, Mária Baculíková, Mária Bučková, Mária Buhajová, Mária Géciová, Mária Izakovičová, Mária Kolumberová, Mária Sokolová, Mária Škapcová, Maria Tvarožková, Marián Bačo, Marián Hrčka, Marián Lizanec, Marián Oravec, Marián Ščipa, Marianna Heřmánková, Marie Janáčová, Markéta Effenbergerová, Maroš Vasilišin, Marta Frťalová, Marta Malenka, Marta Markovičová, Martin Bumbál, Martin Hošala, Martin Laškovský, Martin Leitner, Martin Ligas, Martin Mečír, Martin Mitro, Martin Mutňanský, Martin Trepáč, Martin Veselovský, Martina Hrmelová, Martina Jurjaková, Martina Máliková, Martina Mičová, Martina Mikušiaková, Martina Šintálová, Martina Vrabľová, Martina Žák, Matej Čupka, Matej Hrubčo, Matej Kosák, Matej Krištof, Matej Lóci, Matej Volráb, Matúš Mikuš, Matúš Réti, Michael Hanzl, Michael Zelenay, Michaela Bábelová, Michaela Brchnelova, Michaela Hosťanská, Michaela Hrehušová, Michaela Nguyenová, Michaela Nováková, Michaela Poláková, Michaela Schmiesterova, Michal Jedinák, Michal Klčo, Michal Knitl, Michal Kostúr, Michal Ondreják, Michal Podoba, Michal Prajdák, Michal Racko, Michal Valkovič, Milan Bališ, Milan Murín, Miriam Kostalova, Miriam Šefčíková, Miroslav Hajdena, Miroslav Káňa, Miroslava Ďuríčková, Miroslava Gáborová, Miroslava Kosečková, Miroslava Poláčková, Monika Kulášová, Monika Líšková, Monika Majdaffová, Monika Mojžišová, Monika Tomaštíková, Monika Vöröšová, Naďa Martišková, Natália Belanova, Natália Hromníková, Natália Jurčíková, Natália Ondáková, Natália Šmigová, Natália Vaňková, Natália Žitníková, Nikol Královičová, Nikola Kalmanová, Nikola Piálková, Nikola Zavišová, Nina Čviriková, Norbert Sokol, Ondrej Bašo, Patrícia Hrabovská, Patrícia Pošová, Patrícia Pošová, Patrícia Rybanská, Patrícia Vargová, Patrik Garay, Patrik Petko, Patrik Vojtas, Paulína Drinková, Pavel Mikita, Pavla Chadimová, Pavla Pisárová, Pavlína Gregorová, Pavol Babik, Pavol Čižmárik, Pavol Leško, Pavol Lešundák, Peter Gogaľ, Peter Hudák, Peter Huťka, Peter Koecký, Peter Kolárovec, Peter Kučera, Peter Petrík, Peter Walder, Peter Zalom, Petr Bělej, Petr Šrajer, Petra Húsková, Petra Kozáková, Philip Treskon, Radoslav Merka, Radoslava Bobeková, Radovan Budoš, Rebecca Susan Bottrill, Rebeka Káploczká, Robert Keseli, Roman Behun, Roman Kobella, Roman Marko, Romana Dubravická, Romana Šípeková, Sabína Peniaková, Samo Rapan, Samuel Geci, Samuel Chodelka, Samuel Krempaský, Samuel Leško, Samuel Potisk, Sandra Rešetková, Sára Bräuerová, Silvia Gubová, Silvia mladenkova, Silvia Smoláriková, Simon Gallo, Simon Marek, Simona Bánovská, Simona Grajciarová, Simona Rusnáková, Simona Štefániková, Simona Tothova, Simona Vošková, Slávka Imrichová, Slavomíra Dlugošová, Soňa Feciskaninová, Soňa Chalányová, Soňa Ondrišeková, Sona Pagacova, Soňa Vyskočová, Stanislav Ďuriš, Stanislav Lauko, Stanislav Midlík, Stanislav Noskovič, Stanka Kovačičová, Šimon Povolný, Tamara Tomičová, Tatiana Dračková, Tatiana Králiková, Tatiana Ukropová, Tereza Krnáčová, Tereza Sarnovská, Tereza Sejková, Tereza Šedová, Terézia Fodorová, Terézia Ládiová, Terézia Mišovičová, Terézia Tomišová, Timea Jazudeková, , Tomáš Beneš, Tomáš Kremel, Tomáš Petrík, Tomáš Poul, Tomáš Rakušan, Tomáš Slížik, Tuan Truong Lai Nhat, Valéria Jochmanová, Vanessa Ščepková, Věra Mikysková, Veronika Bočkayová, Veronika Hulková, Veronika Janošcová, Veronika Krajčovičová, Veronika Langová, Veronika Mančíková, Viera Maronová, Viktor Miko, Viktória Ščasná, Viktória Weissová, Viktorie Nesrstová, Vladimír Šimko, Vladimíra Furindová, Vlasta Záhorcová, Zuzana Daubnerová, Zuzana Firmentová, Zuzana Gajarska, Zuzana Hanusová, Zuzana Hrušková, Zuzana Janeková, Zuzana Káčerová, Zuzana Koláriková, Zuzana Kováčová, Zuzana Mizeráková, Zuzana Mlynková a Zuzana Zábrecká.