Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Pohoda prvýkrát v TOP 10 v ankete UK Festival Awards

Pohoda prvýkrát v TOP 10 v ankete UK Festival Awards

Aj vaše hlasy nás premiérovo posunuli do finálnej desiatky ankety UK Festival Awards. V nej sme nominovaní v kategórii Best Overseas Festival. Spolu s nami sú v najužšom výbere festivaly ako Sziget, Lollapalooza Berlin či španielsky Benicassim a Creamfields.

02. november 2015

Aké bude naše konečné umiestnenie, má odteraz vo svojich rukách porota zložená z hudobných odborníkov, zástupcov významných festivalov a novinárov. Víťazov jednotlivých kategórií vyhlásia 26. novembra na slávnostnom ceremoniáli v Londýne. To, že sme vo finálnom shortliste je pre nás obrovská pocta. Obzvlášť v roku, kedy bolo v ankete nominovaných doposiaľ najviac festivalov a hlasoval suverénne najvyšší počet festivalových fanúšikov. O to viac si uvedomujeme, že by sa to nepodarilo bez vás. Ďakujeme.

Stále môžete za Pohodu hlasovať v ankete European Festival Awards (Festival Pohoda nájdete kategórii Best Medium Sized Festival / Pohoda Festival):
www.surveymonkey.com/r/TLB8Z6C

Kompletné shortlisty UK Festival Awards 2015 nájdete tu: www.festivalinsights.com/2015/10/uk-festival-awards-2015-shortlists