Späť na novinky

Päťmiestne stany v predaji
Po tom, ako sme vypredali ubytovanie v Chatkách Trenčín a Chatkách Inovec, sme spustili predaj ďalšieho ubytovania s vyšším komfortom. V shope na našom webe opäť nájdete päťmiestne stany PSS Fox Village a ich obdoby – päťmiestne stany vo Family Parku.  

01. február 2019 Päťmiestne stany v predaji

5 miestne stany v PSS Fox Village
PSS Fox Village ponúkne priestranné, plne vybavené stany s vodotesnou podlahou pre päť osôb. Stany sú vybavené matracmi, prikrývkami, vankúšmi, prestieraním, nízkym sedením, stolčekom a solárnym LED osvetlením. Nechýbajú ani okná so sieťkou proti hmyzu. Počas horúcich dní je možné zrolovať bočné steny stanu, čo prevzdušní a pocitovo ochladí jeho interiér. Ďalšími bonusmi PSS Fox Village budú recepcia s nabíjačkárňou a umiestnenie v bezprostrednej blízkosti areálu a spŕch (hneď pri vstupe do umeleckej časti festivalu smerom od parkoviska). Cena za prenájom stanu na 3 dni pre 5 osôb je 389 €. (26 €/osoba/noc).www.pohodafestival.sk/sk/product/pss-fox-village

5 miestne stany vo Family Parku
Obdobou PSS Fox Village (identické stany s rovnakou výbavou) sú päťmiestne stany Family Park umiestnené v sektore pre rodiny s deťmi. Podmienkou bývania v tomto tábore je minimálne jedno ubytované dieťa do 12 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Platí aj pre tehotné ženy po preukázaní sa tehotenskou knižkou. Cena za prenájom stanu na 3 dni pre 5 osôb je 389 €. (26 €/osoba/noc)

 www.pohodafestival.sk/…/pr…/stan-pre-piatich-vo-family-parku