Letisko Trenčín 11 — 13 júl 2024
Na Pohode vám zahráme aj po chuti

Na Pohode vám zahráme aj po chuti

Zoznam gastro prevádzok na Pohode by si pokojne zaslúžil aj samostatný magazín alebo „lineup“. Tento rok pre vás totiž bude pripravených vyše 100 gastro predajných miest s výborným jedlom a nápojmi. Budete mať možnosť pochutnať si na burgroch, falafeli, gyóze, langošoch, pizze, kebabe, hotdogoch, phočku ale aj na sladkých waffliach, palacinkách a ďalších skvelých dobrotách. K dispozícii budú dokonca čerstvo upečené rožky, ktoré budú dovezené ráno priamo z trenčianskej pekárne.

03. júl 2023

Nezabudli sme samozrejme ani na vegetariánov, vegánov a ani na ľudí s rôznymi potravinovými alergiami alebo intoleranciami.

Pre kávičkárov bude k dispozícii viacero coffee pointov, ale aj mobilné kaviarne. Nalievať sa budú aj rozličné druhy vín, prosečko, cider ale aj nealko minerálky alebo sladené nápoje, samozrejme nebudú chýbať ani energetické drinky. Základný pivný výber od Urpineru doplnia aj zaujímavé špeciály z malých domácich pivovarov v obľúbenej zóne Pivobrana.

Aj keď je výber jedla a nápojov bohatý a každý si nájde, čo mu je po chuti, tak samozrejme si na náš festival môžete so sebou priniesť vlastné jedlo alebo nápoje, ktoré však musia byť v papierových a plastových obaloch, alebo v plechovkách, keďže sklo je kvôli bezpečnosti na festivale zakázané. 
K dispozícii je samozrejme aj pitná voda zadarmo, ktorú si môžete naliať z cisterien alebo v hygienickom centre oproti hlavnému pódiu pri sprchách.

Veríme, že vám bude chutiť nielen hudobný ale aj gastro výber :)

Dobrú chuť a na zdravie:)